IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    Уважаеми г-н Василев,

    Инвестор не прие никое предложение, а реши да спази принципа изграден от доста години - "всяка акция със собствена тема във форума".
    Това дали Вие приемате това решение или дали на някой от форума му харесва/нехаресва няма никакво значение. Не мога да проумея как интелигентен човек като Вас може да си позволи да изявява претенции и да налага мнението си относно начина на списване във форум, който на всичкото отгоре не е Ваш. Имате си сайт и там можете да правите каквото си искате, но тук някакси не върви. Извинете ме...

    Хубаво е да изчистим докрай недоразуменията (което и сторихме), всеки да си направи изводите и повече да не се повтарят грешките, нали?

    Всички сме позитивни и няма как да е иначе когато флагмана на БФБ расте и днес пробива нива които не сме виждали от 7 години.

    Поздрави и успех

    п.п. с това приключвам темата -> беше ми приятно и се извинявам на тези на които им е било досадно...
    защо си правиш труда да пишеш толкова???
    той вече каза какво иска :

    Вчера, 14:58
    Уважаеми участници във форума,

    Виждам, че няколко от вас предлагат да има 11 различни дискусии за 11-те ни ЕТФ-а.
    След известно време ЕТФ-те ни могат да станат 15 или 20. Ако желаете ние да се включваме периодично във форума, за нас би било невъзможно да следим 11 или 20 отделни дискусии. По-лесно е периодично да наблюдаваме 1 дискусия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

      Уважаеми Полки,
      Тъй като днес Инвестор прие вашето предложение, ние също го приемаме, предлагам да затворим позитивно темата и да действаме.
      Поздрави, НВ
      Уважаеми г-н Василев,

      Инвестор не прие никое предложение, а реши да спази принципа изграден от доста години - "всяка акция със собствена тема във форума".
      Това дали Вие приемате това решение или дали на някой от форума му харесва/нехаресва няма никакво значение. Не мога да проумея как интелигентен човек като Вас може да си позволи да изявява претенции и да налага мнението си относно начина на списване във форум, който на всичкото отгоре не е Ваш. Имате си сайт и там можете да правите каквото си искате, но тук някакси не върви. Извинете ме...

      Хубаво е да изчистим докрай недоразуменията (което и сторихме), всеки да си направи изводите и повече да не се повтарят грешките, нали?

      Всички сме позитивни и няма как да е иначе когато флагмана на БФБ расте и днес пробива нива които не сме виждали от 7 години.

      Поздрави и успех

      п.п. с това приключвам темата -> беше ми приятно и се извинявам на тези на които им е било досадно...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        още по-зле се получава, че е имало обсъждане в екипа за желанието на г-н Василев без да вземете мнението на форума ................ показвате липса на уважение към нас и едва когато видяхте единната ни позиция решихте да спазите неписаното правило "всяка акция да си има тема"

        Vox pópuli vox Déi
        Уважаеми Полки,
        Тъй като днес Инвестор прие вашето предложение, ние също го приемаме, предлагам да затворим позитивно темата и да действаме.
        Поздрави, НВ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

          Всъщност решението е взето от медията, не от даден мажоритар - след предложения от страна на Експат и обсъждане в екипа. Решихме, че има логика в обединението, но явно е по-удобно да са различни теми, така че... fox populi...
          още по-зле се получава, че е имало обсъждане в екипа за желанието на г-н Василев без да вземете мнението на форума ................ показвате липса на уважение към нас и едва когато видяхте единната ни позиция решихте да спазите неписаното правило "всяка акция да си има тема"

          Vox pópuli vox Déi
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Уважаеми участници във форума,
            уважаеми г-н Попов,

            Тъй като болшинството мнения бяха в посока всеки ЕТФ да има собствен форум, ние приемаме това решение на Инвестор. Радваме се, че има интерес към коментари за всички наши нови продукти.

            Чудесно. Успех от утре. Листват се следващите 4 ЕТФ-а.
            Поздрави, НВ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              на мен пък ми стана много интересно как представител на една компания (експат) взима решения какво ще става и как ще са подредени нещата във форума на инвестор който е собственост на съвсем различна компания?!?!?!

              всеки мажоритар ли може да решава какво ще се случва тук?!?!?!
              Всъщност решението е взето от медията, не от даден мажоритар - след предложения от страна на Експат и обсъждане в екипа. Решихме, че има логика в обединението, но явно е по-удобно да са различни теми, така че... fox populi...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                С майка-ракета всичко дъщерно затаява дъх.
                Прекалено много въпроси, не за друго.
                така е .............. майката като расте всички останали проблеми са "бял кахър" и се преглъщат много по-лесно
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                  Така е цял ден, но на периоди. Понякога влизам веднага, друг път чакам по 1 мин да зареди.
                  то не е само днес така, но сега поне знам, че не само аз съм в такова положение...

                  онзи ден на един колега от форума 4 пъти съм му изпратил едно и също съобщение, а на мен ми изписва, че съобщението не може да бъде изпратено...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • С майка-ракета всичко дъщерно затаява дъх.
                    Прекалено много въпроси, не за друго.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      много трудно влизам във всички теми ................ в началната страница влизам без проблем ............. на страницата с коментари влизам от първия път, но като искам да влезна в някоя тема трябва по 5-10 пъти да решрешвам и като не стане трябва да затворя всичко -> след това началната страница-> след това страницата "коментари" -> след това пак опитвам да влезна в конкретна тема за да прочета нещо ............... с писането на мнения няма проблеми, но имам проблеми с писането на лични съобщения

                      само при мен ли е така или и вие имате такива проблеми?
                      Така е цял ден, но на периоди. Понякога влизам веднага, друг път чакам по 1 мин да зареди.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                        Сега като се опиташ да пишеш в първоначалните теми на Полки за другите ETF-и и те препраща към тази....
                        много трудно влизам във всички теми ................ в началната страница влизам без проблем ............. на страницата с коментари влизам от първия път, но като искам да влезна в някоя тема трябва по 5-10 пъти да решрешвам и като не стане трябва да затворя всичко -> след това началната страница-> след това страницата "коментари" -> след това пак опитвам да влезна в конкретна тема за да прочета нещо ............... с писането на мнения няма проблеми, но имам проблеми с писането на лични съобщения

                        само при мен ли е така или и вие имате такива проблеми?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Сега като се опиташ да пишеш в първоначалните теми на Полки за другите ETF-и и те препраща към тази....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                            Здравейте, форумци! След като прочетохме многото мнения и аргументи, решихме да възстановим старото име на тази тема. Ако прецените, нека има подтеми за всеки отделен фонд, те НЯМА ДА СЕ ОБЕДИНЯВАТ. А в бъдеще, преди да решим да действаме по подобен начин специално за форума, ще се допитваме предварително! Поздрави, лек ден и ползотворни дискусии и търговия.

                            Бойчо
                            на мен пък ми стана много интересно как представител на една компания (експат) взима решения какво ще става и как ще са подредени нещата във форума на инвестор който е собственост на съвсем различна компания?!?!?!

                            всеки мажоритар ли може да решава какво ще се случва тук?!?!?!
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                              Здравейте, форумци! След като прочетохме многото мнения и аргументи, решихме да възстановим старото име на тази тема. Ако прецените, нека има подтеми за всеки отделен фонд, те НЯМА ДА СЕ ОБЕДИНЯВАТ. А в бъдеще, преди да решим да действаме по подобен начин специално за форума, ще се допитваме предварително! Поздрави, лек ден и ползотворни дискусии и търговия.

                              Бойчо
                              Добро решение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                                Здравейте, форумци! След като прочетохме многото мнения и аргументи, решихме да възстановим старото име на тази тема. Ако прецените, нека има подтеми за всеки отделен фонд, те НЯМА ДА СЕ ОБЕДИНЯВАТ. А в бъдеще, преди да решим да действаме по подобен начин специално за форума, ще се допитваме предварително! Поздрави, лек ден и ползотворни дискусии и търговия.

                                Бойчо
                                Според мен това е правилното решение с оглед на удобството на пишещите във форума. Така ще може да се обсъжда повече и по същество всяка една отделна позиция - отделен пазар, който ще покриват Експат с фондовете си.

                                Поздрави от мен!

                                Коментар

                                Working...
                                X