IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
    Сега ще трябва да договарят едни пакети, едни дискаунти. Като се има предвид колко ни е жалка ликвидността на БФБ, ще затапят яко борсичката ни.
    Уважаеми Crusible,
    Ще им дадем кошница от акции. Няма да договаряме пакети.
    Поздрави, НВ
    Last edited by NikolayVassilev; 28.08.2020, 16:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
      Сега ще трябва да договарят едни пакети, едни дискаунти. Като се има предвид колко ни е жалка ликвидността на БФБ, ще затапят яко борсичката ни.
      По скоро ще им дадат съответния брой акции на дружества от sofix.

      Коментар


      • Сега ще трябва да договарят едни пакети, едни дискаунти. Като се има предвид колко ни е жалка ликвидността на БФБ, ще затапят яко борсичката ни.

        Коментар


        • Ники, защо го направи? Ники, ти имаше всичко! Всичко ти купувахме, Ники, от нищо не те лишихме.

          Коментар


          • [QUOTE=inta53;n3643247]
            Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Ако съм на мястото на Н. Василев, бих умрял от срам. Вместо след приемане в ЕРМ2, ....




            Добре би било , но и на теб не ти се получава желаното от СРАМ, явно ти е непонятно!
            Мен няма от какво да ме е срам. Не съм се ръкувал с Н. Василев, не съм купувал от фонда му, не съм правил изчисления кое дружество влиза и кое излиза, за да купя и продам като шмекер, да участвам в тази грозна манипулация влез Март и излез пред Септември, после пак влез Март и т.н. разигравене, което източи тоя фонд. Това не е част от играта а схема , в която Пенсионните си изграха ролята и сега излизат защото знаят защото са взлезли и кога ще излязат, че тази игра и схема свърши, защото няма как да продължи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
              Някой има ли идея кое пенсионно излиза?
              NN

              Коментар


              • Да фонда няма какво да направи на този ужасен пазар. По добре да направи ETF върху американския пазар нещо от сорта на S&P 500 тракващ фонд. Сигурен съм че тогава хората биха били доста по - доволни. От както са създадени т USA индексите знаят само една посока нагоре .
                http://www.proflashgame.com

                Коментар


                • [QUOTE=Harry Kane;n3643195]Ако съм на мястото на Н. Василев, бих умрял от срам. Вместо след приемане в ЕРМ2, ....




                  Добре би било , но и на теб не ти се получава желаното от СРАМ, явно ти е непонятно!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Ако съм на мястото на Н. Василев, бих умрял от срам. Вместо след приемане в ЕРМ2, Банков съюз към фонда да потекат записи на нови дялове, последват отлив на големи. Тоя фонд от 2017 ли тръгна се оказа пълно дърво и срам, поредният шит, поредната гавра и излагация на нашие боклучаш пазар. Колко пъти само го разиграваха с едни си съши 4-5 дружества които влизат Март и излизат Септември, после пак влизат Март и после пак Септемвви изализат. Това ли ви е борсата? Това ли ви е пазара господа неопитни и млади на вече 20 г. БФБ? Преди биле млади и неопитни, а сега какви сте за 20 г, едни и същи мутри нанаучени
                    Абе ти добре ли си?! Фондът бил виновен... как пък не!
                    Много даже си е хубав фондът на Никито, но средата в която оперира е супер-токсична.
                    Я ни кажи, кой нормален инвеститор, който е с акъла си, ще тръгне да си влага парите в овладяна от мафия държава?!
                    Все едно да инвестираш при дон Корлеоне...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Не, аз не съм се набутал, и слава Богу... портфейлът ми при мистър Тръмп гони 25% доходност от март насам, а мухата на Експат е доста по-голяма от слон, направо колосална - само някакви си 6 180 000 дяла...
                      В кой пенсионен фонд се осигуряваш?

                      Коментар


                      • Ако съм на мястото на Н. Василев, бих умрял от срам. Вместо след приемане в ЕРМ2, Банков съюз към фонда да потекат записи на нови дялове, последват отлив на големи. Тоя фонд от 2017 ли тръгна се оказа пълно дърво и срам, поредният шит, поредната гавра и излагация на нашие боклучаш пазар. Колко пъти само го разиграваха с едни си съши 4-5 дружества които влизат Март и излизат Септември, после пак влизат Март и после пак Септемвви изализат. Това ли ви е борсата? Това ли ви е пазара господа неопитни и млади на вече 20 г. БФБ? Преди биле млади и неопитни, а сега какви сте за 20 г, едни и същи мутри нанаучени

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
                          Някой има ли идея кое пенсионно излиза?
                          Ад мисля че не само излизат а идеята е да подарят пакета ……..

                          Коментар


                          • Някой има ли идея кое пенсионно излиза?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                              И понеже питаш кой се е набутал, това си ти, просто не го осъзнаваш.
                              Не, аз не съм се набутал, и слава Богу... портфейлът ми при мистър Тръмп гони 25% доходност от март насам, а мухата на Експат е доста по-голяма от слон, направо колосална - само някакви си 6 180 000 дяла...
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                                Oще по-лошо, ако е така. Тези мизерници не участват със свои пари, а им дреме на дедовия с каква загуба ще ги изсипват. D - Комисионите си вървят
                                мдаа, за мичетата е лошо

                                Коментар

                                Working...
                                X