IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

    Говоря за платена реклама

    Това е от няколко седмици, почти откакто стартира...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

      Е как бе, те първо там пишат ако има поръчани дялчета това онова. Ама часовника цъка. Почти седмица не е близвана ни бройка от фонда по позициите, а времето си минава, макар60 дни да не са никак малко.
      Говоря за платена реклама

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        Е как бе, те първо там пишат ако има поръчани дялчета това онова. Ама часовника цъка. Почти седмица не е близвана ни бройка от фонда по позициите, а времето си минава, макар60 дни да не са никак малко.
        За мен фонда работи правилно. В момента няколко дребни костури се мъчат да го натискат да купува като качват цените на акциите с дребни суми.
        фонда знае че ако балансира на сто процента и избуши маркета нагоре , политическата криза ако се застои плюс криза на международните валутни и борсови маркети ,ще трябва да плаща или скъпи дялове на излизащи или да сваля маркета автоматически както го изисква правилника...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tio Разгледай мнение
          Тук нещата много ми приличат на сюжета на онзи стар филм "Милионите на Брустър"
          Аз също мисля в тази насока.
          дай да ви дадем едни пари ,а вие ще вдигнете едни акции ,който ще купите от нас на добри цени и хем ще освободим лимит за да купиме пак тези акции в даден момент . Пример Софарма...

          Коментар


          • Тук нещата много ми приличат на сюжета на онзи стар филм "Милионите на Брустър"
            “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Гледам и реклама във ФБ са пуснали и сайт на ЕТФ-а

              http://sofixetf.bg/
              Е как бе, те първо там пишат ако има поръчани дялчета това онова. Ама часовника цъка. Почти седмица не е близвана ни бройка от фонда по позициите, а времето си минава, макар60 дни да не са никак малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                бвп няма значение, напълно ненужен показател
                БВП расте,потреблението по-ниско!защо така бе Мице!!! :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Гледам и реклама във ФБ са пуснали и сайт на ЕТФ-а

                  http://sofixetf.bg/
                  Този пич от сайта като гледам къде се е качил, май му остава само да слиза надолу.

                  Коментар


                  • Гледам и реклама във ФБ са пуснали и сайт на ЕТФ-а

                    http://sofixetf.bg/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                      Само не знам дали може да поддържаме още тоя ръст от 3,5% на икономиката. Заложеното от властите по традиция е по-малко, но и ако изпаднем в политическо безвремие, това допълнително може да окаже негативно влияние. Дано съм песимист.
                      Ако няма власт, която да пречи на бизнеса, може даже и да го надминем този очакван ръст . Вижте испанците.
                      PS: Предполагам искаше да кажеш "Дано съм лош пророк", а не "Дано съм песимист".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                        Само не знам дали може да поддържаме още тоя ръст от 3,5% на икономиката. Заложеното от властите по традиция е по-малко, но и ако изпаднем в политическо безвремие, това допълнително може да окаже негативно влияние. Дано съм песимист.
                        бвп няма значение, напълно ненужен показател
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


                          50 милиона до края на тази година? Това е супер новина - значи с варненци са се разбрали най вероятно Другата година може да кажем добре дошли на първите по големи чужди фондове. А с ръст на икономиката от 3.5% и ниска задлъжнялост ще хванем окото Тоест 2017-2018 ги очаквам да са МНОГО силни ако всичко върви така
                          Само не знам дали може да поддържаме още тоя ръст от 3,5% на икономиката. Заложеното от властите по традиция е по-малко, но и ако изпаднем в политическо безвремие, това допълнително може да окаже негативно влияние. Дано съм песимист.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                            Още малко по темата

                            50 милиона до края на тази година? Това е супер новина - значи с варненци са се разбрали най вероятно Другата година може да кажем добре дошли на първите по големи чужди фондове. А с ръст на икономиката от 3.5% и ниска задлъжнялост ще хванем окото Тоест 2017-2018 ги очаквам да са МНОГО силни ако всичко върви така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                              малко не ми се връзва
                              "„Около 1/3 от сегашните вложения във фонда в размер около 24 млн. лв. са от частни индивидуални инвеститори, а около 2/3 са от институционални инвеститори, благодарение на 4 от най-големите пенсионни фондове"

                              като тези пенсионни фондове дадоха едни 20 милиона, това излиза че са ги продали веднага на индивидуални инвеститори ли? ако е така, как е станало и кои са тези инвеститори? защото ние индивидуалните в този форум едва ли имаме 8 милиона за български етф
                              Процентите нещо са ги объркали По вероятно е да са 10% за индивидуалните

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                                Още малко по темата
                                малко не ми се връзва
                                "„Около 1/3 от сегашните вложения във фонда в размер около 24 млн. лв. са от частни индивидуални инвеститори, а около 2/3 са от институционални инвеститори, благодарение на 4 от най-големите пенсионни фондове"

                                като тези пенсионни фондове дадоха едни 20 милиона, това излиза че са ги продали веднага на индивидуални инвеститори ли? ако е така, как е станало и кои са тези инвеститори? защото ние индивидуалните в този форум едва ли имаме 8 милиона за български етф
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X