IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

    За последните 5 дни са изтъргувани над 23 хил Трейс. От отчетите на фонда за този период излиза, че те не са прибавили и една бройка
    Точно така, но това не означава, че трябва да купуват трейс. И в този момент може нищо да не купуват. Кеша е повече от 5% и по-малко от 30% и това не ги бърка. В рамките на регулацията са.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      вдигни завесата де! ПФ?
      Не знам.. не съм и питал, важното ми беше че не е фонда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        И аз разбрах че зад доста от днешните покупки не стои фонда. Което си е супер и идва да покаже че той може би беше спусъка който да даде старт на тренда, но сега ще е просто един от многото участници които ще гонят влака
        вдигни завесата де! ПФ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

          рано му е на фонда да купува ................ те ще се включат след като софка прехвърли 620 пункта

          сега купуват тези които после ще продават на фонда
          За последните 5 дни са изтъргувани над 23 хил Трейс. От отчетите на фонда за този период излиза, че те не са прибавили и една бройка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            И аз разбрах че зад доста от днешните покупки не стои фонда. Което си е супер и идва да покаже че той може би беше спусъка който да даде старт на тренда, но сега ще е просто един от многото участници които ще гонят влака
            така трябва да бъде

            за да има пазар трябва да има конкуренция

            а и не хубаво пазара да зависи само от един участник защото могат да настъпят деформации на пазара...
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • И аз разбрах че зад доста от днешните покупки не стои фонда. Което си е супер и идва да покаже че той може би беше спусъка който да даде старт на тренда, но сега ще е просто един от многото участници които ще гонят влака

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Толкова са ми възможностите на ит специалист когато вкарах няколко цени в мини програма....
                най-кратките вицове:

                мисирка - програмист
                евреин - миньор
                индианец пред компютър
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Добри обеми и днес благодарение на фонда! Ако не е фонда да сме на 100-200К оборот
                  рано му е на фонда да купува ................ те ще се включат след като софка прехвърли 620 пункта

                  сега купуват тези които после ще продават на фонда
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Добри обеми и днес благодарение на фонда! Ако не е фонда да сме на 100-200К оборот
                    Не мисля, че фонда има кой знае какво участие в днешния оборот

                    Коментар


                    • Добри обеми и днес благодарение на фонда! Ако не е фонда да сме на 100-200К оборот

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                        Да 50к ЦЦБ и нищо друго. На 1,28лв
                        52K ЦКБ-та, за да сме точни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Фонда е купувал нещо вчера, ама поределено не много, така че някой друг основно е пазарувал ССВ и Хим
                          Тъкмо това гледам сега, да видим днес как ще е..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Фонда е купувал нещо вчера, ама поределено не много, така че някой друг основно е пазарувал ССВ и Хим
                            Да 50к ЦЦБ и нищо друго. На 1,28лв
                            Last edited by Petar; 24.11.2016, 10:42.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Симпатизирам им на ЕТФ-а и им желая успех, сигурен съм че не един и двама се опитват да ги метннат нависокото и не е лесно да се прави нещо такова на БФБ. Но щом са се хванали на хорото трябва да го играят. А държейки 25% кеш не виждам как може ЕТФ да траква индекс - просто не може. Не знам как ще обясняват на потенциалните чужденци що са толкова зад индекса. И бавейки се ще изостават още.
                              Ако правиш ЕТФ, той трябва да се държи като ЕТФ. Няма място за активен мениджмънт, това по дефиниция си е пасивна схема.
                              +1001
                              Мисля, че се опитват да хитруват, ама при бичи пазар...

                              Коментар


                              • Симпатизирам им на ЕТФ-а и им желая успех, сигурен съм че не един и двама се опитват да ги метннат нависокото и не е лесно да се прави нещо такова на БФБ. Но щом са се хванали на хорото трябва да го играят. А държейки 25% кеш не виждам как може ЕТФ да траква индекс - просто не може. Не знам как ще обясняват на потенциалните чужденци що са толкова зад индекса. И бавейки се ще изостават още.
                                Ако правиш ЕТФ, той трябва да се държи като ЕТФ. Няма място за активен мениджмънт, това по дефиниция си е пасивна схема.

                                Коментар

                                Working...
                                X