IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Модератор няма ли да спре личните нападки? Заради няколко човека ще спре откритата комуникация с фонда.

    Успех на фонда!
    Момчета, предлагам който иска да разбере повече за работата на индексния борсово търгуван фонд върху SOFIX, за нашите намерения и/или има желание да се включи по някакъв начин в този проект (замяна на свои акции, идеи за промотиране и т.н.), да ми пише на служебния ми е-мейл: nicola.yankov@expat.bg. На останалите мога да пожелая приятно четене на новините за фонда в интернет. Мисля, че успяхме да дадем важна и достатъчна по обем информация на доста хора тук и изглежда полезността от участието ни във форума се поизчерпа.

    Коментар


    • Голата истина е,че г-н Райчев изигра всички и Никиту Василев също.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
        - Може и да спечелиш, но първо трябва да загубиш.
        - Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата.
        - Който иска добре да се храни, купува акции; който иска добре да спи, купува облигации.



        Честно казано разбирам болката, но не и злобата на някои хора тук...!? И това доколкото виждам са все хора опитни и със самочувствие на много по-вещи от мен в тоя занаят - инвестирането. Малко ми е неудобно, че точно аз трябва да им припомням думите на другаря Костолани, но все пак нека малко да успокоим страстите. "Меком" е история. Да, поучителна и горчива история, но в крайна сметка такива неща се случват на борсата. Никой не е застрахован. "Експат" също. Дори си мисля, че те са били основната цел и жертва на тази измама. Далече, много далече съм от мисълта, че те самите са участвали в нея, каквито внушения се правят. Лошото е, че покрай себе си и в качеството си на инвестиционен посредник неволно са подвели стотици други хора, които са им се (пре)доверили. Съжалявам за което. Допуснали са грешка, платили са си. За "Експат" иде реч. Същото се отнася и за колегите, които сега ги обвиняват. Пак казвам, че много съжалявам. Измами са се случвали, случват се и ще продължат да се случват и на по-развитите пазари от българския, а какво остава за него.

        Печалбите са хубаво нещо. Всеки ги обича и всеки ги предпочита, но както човек е готов да посреща печалбите си, така трябва да се подготви и за загубите. Вярно е, че първите се приемат по-лесно, а вторите малко по-трудно, но пък чрез загубите човек трупа опит и се предпазва от прекомерната алчност, която е нещо още по-лошо. Костолани нарича загубата "спирачка", аз пък я наричам "лекарство". Лекарство срещу алчност. Да, загубите нагарчат. От лекарството е...

        С най-добри чувства!
        +101

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
          Аааааа, не с лошо, ей!!! Погледнали ли сте Експат Бета какво притежава?

          Само моите сделки с НИ са по-големи и успешни. А не се считам за експерт в областта.
          И пак да питам: вие сигурни ли сте, че този ETF ще Ви осигури очакваната от вас ликвидност при неликвиден пазар?

          Във холдинг варна вчера 25 бр ,днес нищо.....

          Коментар


          • - Може и да спечелиш, но първо трябва да загубиш.
            - Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата.
            - Който иска добре да се храни, купува акции; който иска добре да спи, купува облигации.



            Честно казано разбирам болката, но не и злобата на някои хора тук...!? И това доколкото виждам са все хора опитни и със самочувствие на много по-вещи от мен в тоя занаят - инвестирането. Малко ми е неудобно, че точно аз трябва да им припомням думите на другаря Костолани, но все пак нека малко да успокоим страстите. "Меком" е история. Да, поучителна и горчива история, но в крайна сметка такива неща се случват на борсата. Никой не е застрахован. "Експат" също. Дори си мисля, че те са били основната цел и жертва на тази измама. Далече, много далече съм от мисълта, че те самите са участвали в нея, каквито внушения се правят. Лошото е, че покрай себе си и в качеството си на инвестиционен посредник неволно са подвели стотици други хора, които са им се (пре)доверили. Съжалявам за което. Допуснали са грешка, платили са си. За "Експат" иде реч. Същото се отнася и за колегите, които сега ги обвиняват. Пак казвам, че много съжалявам. Измами са се случвали, случват се и ще продължат да се случват и на по-развитите пазари от българския, а какво остава за него.

            Печалбите са хубаво нещо. Всеки ги обича и всеки ги предпочита, но както човек е готов да посреща печалбите си, така трябва да се подготви и за загубите. Вярно е, че първите се приемат по-лесно, а вторите малко по-трудно, но пък чрез загубите човек трупа опит и се предпазва от прекомерната алчност, която е нещо още по-лошо. Костолани нарича загубата "спирачка", аз пък я наричам "лекарство". Лекарство срещу алчност. Да, загубите нагарчат. От лекарството е...

            С най-добри чувства!
            Vanitas vanitatum...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Модератор няма ли да спре личните нападки? Заради няколко човека ще спре откритата комуникация с фонда.

              Успех на фонда!
              +4

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                Аааааа, не с лошо, ей!!! Погледнали ли сте Експат Бета какво притежава?

                Само моите сделки с НИ са по-големи и успешни. А не се считам за експерт в областта.
                И пак да питам: вие сигурни ли сте, че този ETF ще Ви осигури очакваната от вас ликвидност при неликвиден пазар?
                Що се мъчиш ,остави ги пазара учи най добре ,гледай си кефа ако се качил на влакчето се наслаждавай докато сме на горе ,че на долу знаем спирачки няма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  може и Експат Бета да вмъкваш

                  Николай Василев: Преговаряме за първокласни имоти с цени доста под пазарните

                  http://expat.bg/bg/news/viewOneNews/news_id/22.html


                  Аааааа, не с лошо, ей!!! Погледнали ли сте Експат Бета какво притежава?

                  Само моите сделки с НИ са по-големи и успешни. А не се считам за експерт в областта.
                  И пак да питам: вие сигурни ли сте, че този ETF ще Ви осигури очакваната от вас ликвидност при неликвиден пазар?
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Понякога се чудя - Къде спаха трите големи ИП до сега Карол, Елана и Бенчмарк с десетки брокери, анализатори и т.н та не направиха такъв продукт до сега? Сигурно съжаляват днес когато част от тях са само едни маркет мейкъри....
                    Защото се искат време, пари, нерви ..... не е лесно а както виждаш държавата до скоро нищо не направи за БФБ - нищо! Сега определено има промяна на сантимента но винаги някой с топки трябва да тръгне напред та да се променят нещата. Нито ги познавам, нито искам да ги хваля но се вижда че можело и на БФБ

                    За държавата като цяло ще е от голяма полза една по развита борса и се надявам този фонд да успее.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      +1

                      Само от време на време ще поствам по една фраза - " Меком ".....Не за да се заяждам а за да напомням на форумците кой,кога и какво е обещавал....

                      Късмет !
                      може и Експат Бета да вмъкваш

                      Николай Василев: Преговаряме за първокласни имоти с цени доста под пазарните

                      http://expat.bg/bg/news/viewOneNews/news_id/22.html
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                        Грешно и обидно изказване !
                        Тука сме не да си чешем езиците (макар да има и такива ) , а да си помагаме взаимно за евентуално успешно инвестиране.
                        Предполагам ,че доста от " форумците " (както и аз ) сме Ви поверили пари да инвестирате, но естествено винаги можем да си преосмислим стратегиите ,ако попаднете в графата на лошите мажоритари ,като......
                        Последните 3 работни дни се вижда ,че борсата ни расте и без Вашето активно участие , така че не си надценявайте ролята . Естествено никой не подценява приноса Ви за началото на ръста на БФБ и надяваме се на бъдещо взаимоизгодно развитие.
                        Всички сме в една лодка.
                        Желая успехи и коректни взаимотношения.
                        +1
                        Човека се изнерви...
                        Аз съм на принципа "по - умния отстъпва..."
                        Затова няма да коментирам повече обещанията и плановете на ръководството на фонда.
                        Само от време на време ще поствам по една фраза - " Меком ".....Не за да се заяждам а за да напомням на форумците кой,кога и какво е обещавал....

                        Късмет !

                        Коментар


                        • Понякога се чудя - Къде спаха трите големи ИП до сега Карол, Елана и Бенчмарк с десетки брокери, анализатори и т.н та не направиха такъв продукт до сега? Сигурно съжаляват днес когато част от тях са само едни маркет мейкъри....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                            Грешно и обидно изказване !
                            Тука сме не да си чешем езиците (макар да има и такива ) , а да си помагаме взаимно за евентуално успешно инвестиране.
                            Предполагам ,че доста от " форумците " (както и аз ) сме Ви поверили пари да инвестирате, но естествено винаги можем да си преосмислим стратегиите ,ако попаднете в графата на лошите мажоритари ,като......
                            Последните 3 работни дни се вижда ,че борсата ни расте и без Вашето активно участие , така че не си надценявайте ролята . Естествено никой не подценява приноса Ви за началото на ръста на БФБ и надяваме се на бъдещо взаимоизгодно развитие.
                            Всички сме в една лодка.
                            Желая успехи и коректни взаимотношения.
                            +1
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Модератор няма ли да спре личните нападки? Заради няколко човека ще спре откритата комуникация с фонда.

                              Успех на фонда!
                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nyankov Разгледай мнение
                                Мддаа, прафффф си 4i40, минаваш...

                                Затова имам едно предложение към всички уважавани от нас форумци в Инвестор. За да сме си полезни тук и да си комуникираме по-пълноценно и по-дълго, добре е да си стоим в добрия тон и да си оставим по-тъпите коментари за фейсбук - хем там и аудиторията за такива работи е по-голяма май...

                                Ние ще направим всичко възможно от наша страна този проект да успее. Защото ние нямаме друг избор. И още по-важно - защото ВИЕ нямате друг избор. Ще се опитаме да направим едни стотина хиляди българи по-богати с около милиард евро за година-година и половина. Ако някой не иска да ни помага, няма проблем. Моля обаче да не ни се пречи. Знам, че ще прозвуча като Левски, но истината е, че ако този проект не успее, губим само ние. Но пък ако успее, печелят всички форумци
                                Грешно и обидно изказване !
                                Тука сме не да си чешем езиците (макар да има и такива ) , а да си помагаме взаимно за евентуално успешно инвестиране.
                                Предполагам ,че доста от " форумците " (както и аз ) сме Ви поверили пари да инвестирате, но естествено винаги можем да си преосмислим стратегиите ,ако попаднете в графата на лошите мажоритари ,като......
                                Последните 3 работни дни се вижда ,че борсата ни расте и без Вашето активно участие , така че не си надценявайте ролята . Естествено никой не подценява приноса Ви за началото на ръста на БФБ и надяваме се на бъдещо взаимоизгодно развитие.
                                Всички сме в една лодка.
                                Желая успехи и коректни взаимотношения.

                                Коментар

                                Working...
                                X