IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Аз лично нищо...
    Не разбирам какво те влече все на бфб, твърдиш че нямаш и не те интересува, а си чешеш езика във форума. Иначе и тука СЕЛЛ и си излязън, но има ли смисъл в това след като няма големи продавачи с милиони бройки....
    Тази седмица взех малко от Химимпорт ама като гледам май ще има потапяне

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Давам SELL и за секунди затварям всичко ама тук не знам като оредеят ордерите купува вие кво .ще правите
      Аз лично нищо...
      Не разбирам какво те влече все на бфб, твърдиш че нямаш и не те интересува, а си чешеш езика във форума. Иначе и тука СЕЛЛ и си излязън, но има ли смисъл в това след като няма големи продавачи с милиони бройки....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Тук вече ги няма чужденците дето рутиха след '07, пазара ще върне, но предполагам ще е не повече от 10-15%, така че вие дето сте навън му мислете
        Подкрепям!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Тук вече ги няма чужденците дето рутиха след '07, пазара ще върне, но предполагам ще е не повече от 10-15%, така че вие дето сте навън му мислете
          Давам SELL и за секунди затварям всичко ама тук не знам като оредеят ордерите купува вие кво .ще правите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Ми ако СИП тръгне надоле както 2007 вие да не мислите че тук ще цъфти , та по добре палете свещ за Клинтаница и да се забави кризата
            Тук вече ги няма чужденците дето рутиха след '07, пазара ще върне, но предполагам ще е не повече от 10-15%, така че вие дето сте навън му мислете

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Повечето хора нямат нито познания нито време та си е опция за пасивно инвестиране. Та въпроса ми е би ли купил SP 500 на тези нива? Това би трябвало да е сравнително консервативна инвестиция погледнато исторически но така ли е в момента?
              Ми ако СИП тръгне надоле както 2007 вие да не мислите че тук ще цъфти , та по добре палете свещ за Клинтаница и да се забави кризата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                аз не съм по индексите, мисля че винаги можеш да отсееш по-качествените компании
                Повечето хора нямат нито познания нито време та си е опция за пасивно инвестиране. Та въпроса ми е би ли купил SP 500 на тези нива? Това би трябвало да е сравнително консервативна инвестиция погледнато исторически но така ли е в момента?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Много ще ми е интересно да ви чета ако фонда стане 10 милиона до края на годината Звучи наистина трудно но да видим

                  Пандичке ти би ли инвестирал в SP 500 в момента?
                  аз не съм по индексите, мисля че винаги можеш да отсееш по-качествените компании
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    съгласен, че е реално оценен. не можеш да искаш същите мултипъли като на запад при толкова ниска ликвидност, лоши мажоритари, липса на прозрачност и липса на дивиденти. повечето компании са листнати насила, а тези които се грижат за инвеститорите си вече не са евтини
                    Много ще ми е интересно да ви чета ако фонда стане 10 милиона до края на годината Звучи наистина трудно но да видим

                    Пандичке ти би ли инвестирал в SP 500 в момента?

                    Коментар


                    • Хубаво интервю.! Поздравления за Мариян!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                        И на мен това ми хареса много. Също и това че пазара е реално оценен. Тоест оценено е всичко в сегашните цени на акциите: икономика, политка, избори и т.н. Очакванията за още по голям бум са силно завишени. А тия дето продадоха гнили череши на много хора накрая ще станат като на лъжливото овчарче. Никой няма да им вярва на анализите.

                        Относно ETF- за бога братя не пускайте такива интервюта! Ще сринете доверието и ще вземе да тръгне надолу борсичката.
                        съгласен, че е реално оценен. не можеш да искаш същите мултипъли като на запад при толкова ниска ликвидност, лоши мажоритари, липса на прозрачност и липса на дивиденти. повечето компании са листнати насила, а тези които се грижат за инвеститорите си вече не са евтини
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          най-много ми хареса за античерешката
                          И на мен това ми хареса много. Също и това че пазара е реално оценен. Тоест оценено е всичко в сегашните цени на акциите: икономика, политка, избори и т.н. Очакванията за още по голям бум са силно завишени. А тия дето продадоха гнили череши на много хора накрая ще станат като на лъжливото овчарче. Никой няма да им вярва на анализите.

                          Относно ETF- за бога братя не пускайте такива интервюта! Ще сринете доверието и ще вземе да тръгне надолу борсичката.
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                            Мариански в типичен хулигански стил стреля в 10-ката
                            най-много ми хареса за античерешката
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • "Засега фондът се търгува в спред от плюс-минус 2-3% и няма много голям ръст, за разлика от SOFIX, който направи около 5% през октомври", каза още Йорданов.

                              Тва пък какво ли ще да е?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                http://www.bloombergtv.bg/v-razvitie...yaha-da-rastat
                                Много точно браво на Мариян
                                Мариански в типичен хулигански стил стреля в 10-ката - 2.5% (максимална) годишна такса за упрвление гони професионалните инвеститори. Така е: можем да преглътнем 1%, но повече трудно !

                                Наистина тежка дилема за Янков и Василев, защото без подкрепата на местните инвеститори трудно ще бъде успешен ЕТФ-а.

                                Тежка дилема и за нас, защото без ръст в активи на ЕТФ, сентимента яко се клати. Е за сега си имаме оправдание - изборите по света и у нас.
                                Last edited by maretoff; 04.11.2016, 23:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X