IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Ето така се случват нещата. Когато CHIM беше 1.05 - 1.10 вие пишехте глупости, а сега като стана 1.50 почнахте да купувате Ей, затова съм на борсата толкова много години - тук може да се нагледаш да всякакви серсеми
    без да коментирам личните нападки,

    действително на 1.0-1.10 основно коментарите бяха как ще потъва и срива и до 0.8-0.7-0.6 ще падне.. факт е обаче, че това не стана... факт е и че интересът се връща към БФБ и се разраства... единствено можем да си пожелаем и през 2017 да е така, че и да се засилва.

    наздраве

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      Ето така се случват нещата. Когато CHIM беше 1.05 - 1.10 вие пишехте глупости, а сега като стана 1.50 почнахте да купувате Ей, затова съм на борсата толкова много години - тук може да се нагледаш да всякакви серсеми
      Ти купили на тези цени 1.05 или само ги гледа на демото продадели на 1.50 или пак ги гледа на демото

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Това и аз го мисля, но то важи и за двамата кандидати.
        Относно следенето на Уса аз почитам по малко от време на време но не мпга да кажа, че ги следя, което сигурно е й моя грешка.
        Ззд всеки един стоят интереси Клинтаница Сорос и сие хедж фондове и тъка от другата страна е същото и там си има поддръжници и хедж фон днес ги четох но не ги запомних но определено при Клинтаница са доста повече от колкото при Тръм
        Както каза колегата ако УСА пръдне Европа се насере а за продавачи на БФБ не се тревожи тези които не продадат днес утре ще продават още по евтино
        Last edited by lobos; 05.11.2016, 20:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Нещата са навързани, дори и да си изцяло на бфб за мен си е задължително да се следи какво става навън, особено уса.
          Че ако те пръднат....за останалите е ясно как ще миришат...

          На въпроса - с една дума - несигурност...пазарите най мразят това, евентуално протекционизъм и ускоряване на деглобализацията.
          Но пък значи и по малко комунизъм в икономиката, край на терора на малцинствата и по голяма вероятност света да е едно по добро и сигурно
          място.
          Това и аз го мисля, но то важи и за двамата кандидати.
          Относно следенето на Уса аз почитам по малко от време на време но не мпга да кажа, че ги следя, което сигурно е й моя грешка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Йес! Точно, ама сега ще чуеш какви пари са направили от тогава на запад
            Къде и кво съм правил на запад сам го писал в друга тема не нужно и тук да се спами

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
              Ето така се случват нещата. Когато CHIM беше 1.05 - 1.10 вие пишехте глупости, а сега като стана 1.50 почнахте да купувате Ей, затова съм на борсата толкова много години - тук може да се нагледаш да всякакви серсеми
              Ти кво се притесняваш за мен казах не сам с кой знае колко пари и сам под 1.50
              При теб как е сменили демото с реална сметка или още си на демо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                Ето така се случват нещата. Когато CHIM беше 1.05 - 1.10 вие пишехте глупости, а сега като стана 1.50 почнахте да купувате Ей, затова съм на борсата толкова много години - тук може да се нагледаш да всякакви серсеми
                Йес! Точно, ама сега ще чуеш какви пари са направили от тогава на запад

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Тази седмица взех малко от Химимпорт ама като гледам май ще има потапяне
                  Ето така се случват нещата. Когато CHIM беше 1.05 - 1.10 вие пишехте глупости, а сега като стана 1.50 почнахте да купувате Ей, затова съм на борсата толкова много години - тук може да се нагледаш да всякакви серсеми
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Един ? понеже съм доста далеч от чуждите борси защо се предполага, че ако спечели Тръмп пазарите са надолу....
                    Нещата са навързани, дори и да си изцяло на бфб за мен си е задължително да се следи какво става навън, особено уса.
                    Че ако те пръднат....за останалите е ясно как ще миришат...

                    На въпроса - с една дума - несигурност...пазарите най мразят това, евентуално протекционизъм и ускоряване на деглобализацията.
                    Но пък значи и по малко комунизъм в икономиката, край на терора на малцинствата и по голяма вероятност света да е едно по добро и сигурно място.

                    Коментар


                    • Има вариянт при който ако доларът рязко девалвира в порядъка на 2,3,4 за евро
                      пазарът на акции не само да не падне ,но и да се качи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Един ? понеже съм доста далеч от чуждите борси защо се предполага, че ако спечели Тръмп пазарите са надолу....
                        Който и да спечели пазарът на акции все ще падне щото са балон.Разликата между
                        двамата ще се изрази в отношението им към долара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          не бих - исторически мултипълите са на високо ниво, голяма част от по-известните инвеститори пълнят пут опции върху индекса и има ято от черни лебеди на хоризонта.

                          http://www.multpl.com/

                          само за пример лудостта с имотния сектор в китай, представи си какво става като този балон се спука
                          https://www.youtube.com/watch?v=vZdBeczDLpA
                          https://www.youtube.com/watch?v=BcyYyyaPz84
                          и за двата балона съм съгласен за Китай съм изумен как масово са накупили по няколко апартамента в подобни градове без дори да ги видят на място. Та защо не и тук да се развие пазара, а ако големи китове влязат може да стане доста тясно и да видим голям балон в един момент.

                          За момента виждаме нормален ръст който е в пъти над депозитна доходност та знаейки какво става по света какво хейтвате тука. Тук все още е нормално всичко

                          Коментар


                          • Един ? понеже съм доста далеч от чуждите борси защо се предполага, че ако спечели Тръмп пазарите са надолу....
                            Last edited by polax; 05.11.2016, 19:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Ми ако СИП тръгне надоле както 2007 вие да не мислите че тук ще цъфти , та по добре палете свещ за Клинтаница и да се забави кризата
                              Честно да ти кажа мисля че и двамата са пълен абсурд

                              Когато централните банкери наказват депозитарите по цял свят и ни казват пръскайте и рискувайте ние играем играта и рискуваме това е по цял свят борсите и имотите на надути а пък ние да стоим дълго на ниски нива не ми се вярва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Повечето хора нямат нито познания нито време та си е опция за пасивно инвестиране. Та въпроса ми е би ли купил SP 500 на тези нива? Това би трябвало да е сравнително консервативна инвестиция погледнато исторически но така ли е в момента?
                                не бих - исторически мултипълите са на високо ниво, голяма част от по-известните инвеститори пълнят пут опции върху индекса и има ято от черни лебеди на хоризонта.

                                http://www.multpl.com/

                                само за пример лудостта с имотния сектор в китай, представи си какво става като този балон се спука
                                https://www.youtube.com/watch?v=vZdBeczDLpA
                                https://www.youtube.com/watch?v=BcyYyyaPz84
                                Last edited by Black and white cat-foot; 05.11.2016, 19:22.
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X