IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
    оборота до тук е за около 13 млн.

    остава им да попълнят още 3 позиции .................. по мои сметки за около 2млн.
    При HIKA-та няма още пакет,както и HVAR,кои други?Трейс ......
    Last edited by спекуланта; 07.11.2016, 16:11.

    Коментар


    • Ще ми бъде интетесен коментара на Експат за повишеният оборот при позициите от СОФИКС.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Добре, а я сметни по този начин - при Хим взеха акции за над 2,5 млн. лв. Хим има тегло към 11,4% от Софикс. На колко млн. в целия Софикс отговаря това!?
        чакай да видим дали всичко те са взели, де...

        после ще смятаме
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
          явно, че нямат от трите позиции които с които липсват сделки за сега ................... така, че ще трябва да вкарат кеш с които да попълнят точно тези 3 позиции

          могат да се радват тези които имат хвар, трейс, хика .................. кеша е за тях

          не е препоръка ................. просто размишлявам на глас
          И при ЦКБ изостават значително

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Ако големите пакети на ХИМ и СФАРМ са за фонда, по повечето позиции доста изостават да достигнат процентите
            Да бе, голямо ребалансиране ще падне ако останат така

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              От фонда бяха писали, че замяната на акции ще е обвързано и с вкарване на кеш, ако е така....
              явно, че нямат от трите позиции които с които липсват сделки за сега ................... така, че ще трябва да вкарат кеш с които да попълнят точно тези 3 позиции

              могат да се радват тези които имат хвар, трейс, хика .................. кеша е за тях

              не е препоръка ................. просто размишлявам на глас
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                оборота до тук е за около 13 млн.

                остава им да попълнят още 3 позиции .................. по мои сметки за около 2млн.
                Добре, а я сметни по този начин - при Хим взеха акции за над 2,5 млн. лв. Хим има тегло към 11,4% от Софикс. На колко млн. в целия Софикс отговаря това!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Най-вероятно! Пакета който мина сега при Хим поставя сметките на друга основа.. за общо към 20М постъпление в ЕТФ-а
                  оборота до тук е за около 13 млн.

                  остава им да попълнят още 3 позиции .................. по мои сметки за около 2млн.
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Ако се случва това, което всички тук предполагаме, то БРАВО:

                    Attached Files

                    Коментар


                    • От фонда бяха писали, че замяната на акции ще е обвързано и с вкарване на кеш, ако е така....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Според мен е препоръчително, но не е задължително да бъде листнат навън, за да дойде кеш. Абе въобще тази игра стана твърде сложна за мен - фонда ли да следя, оставки ли да следя, Тръмп ли, отчети ли....
                        мда

                        толкова следене и накрая пак -15%
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          е да де - това е ясно, ама сега ще чакаме листване и после ще гледаме плувката - дали кълве!!!
                          Според мен е препоръчително, но не е задължително да бъде листнат навън, за да дойде кеш. Абе въобще тази игра стана твърде сложна за мен - фонда ли да следя, оставки ли да следя, Тръмп ли, отчети ли....
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Трябва да са няколко ПФ-та, щото не мисля че едно има всички акции от Софикс
                            не съм видял, че си написал същото преди мен...
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Логиката е, че за да дойде голям кеш, първо самият фонд трябва да е голям. Е, направиха го голям и вече чакаме кеша
                              е да де - това е ясно, ама сега ще чакаме листване и после ще гледаме плувката - дали кълве!!!

                              Коментар


                              • Ако големите пакети на ХИМ и СФАРМ са за фонда, по повечето позиции доста изостават да достигнат процентите

                                Коментар

                                Working...
                                X