IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
    Ти това сериозно ли !?
    Мен ме притеснява, че нито Василев, нито Янков отричат във форума, пък са дейни участници по принцип

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Е как какво се е случило? На Никиту са му трябвали около 1 мил акции, но са му предложили пакет от почти 3 мил акции. Той си е направил набързо сметката, че разликата ще продаде поне на НУЛАТА на пазара и ще е ОК. ДА ама НЕ. Продаде ги, но на днешните цени и сложи доста минус на фонда си и на вложителите там. Сега трябва да избива ако може.
      Саламаджийницата - дежавю !!!!!

      Мн близки са двете сделки. Нещо на уйдурма ми прилича с разпределяне .....
      Ти това сериозно ли !?

      Коментар


      • Нямам представа защо те наричат ... заслужил инвеститор..... ама ще гледам от утре каква песен ще запееш, даже ще те гледам под лупа велики инвеститооре

        Коментар


        • Е как какво се е случило? На Никиту са му трябвали около 1 мил акции, но са му предложили пакет от почти 3 мил акции. Той си е направил набързо сметката, че разликата ще продаде поне на НУЛАТА на пазара и ще е ОК. ДА ама НЕ. Продаде ги, но на днешните цени и сложи доста минус на фонда си и на вложителите там. Сега трябва да избива ако може.
          Саламаджийницата - дежавю !!!!!

          Мн близки са двете сделки. Нещо на уйдурма ми прилича с разпределяне .....
          Last edited by fortiss; 09.11.2016, 22:10.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Типично по нашенски! Обвинения и обиди преди да знаем какво е станало точно. Не е коректно Фортис! Да изчакаме позицията на фонда преди да правим заключения!
            Напълно съм съгласен със SoHo. Вие вместо да се радвате че борсата е жива отново и sofix е над 500 пункта, ревете като магарета при първия спад, без дори да знаете какво реално се е случило. Не че аз знам де, ама аз пък съм много доволен от днешния ден както и от вчерашния. Всичко това без Никито Василев и неговия фонд кога щеше да стане а? или ви е по добре за винаги да си висим на дъното...

            Коментар


            • Г-н Василев, разбрахме го това че не ви е мандата да купувате скъпо или евтино, а да реплекирате Софикс.. ама ей така като икономист и финансист не ви ли е леко тъпо вчера да сте купували като невидели една акция и да сте й вдигнали цената с близо 15%, а днес същата да е на -15% !?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                днес нямаше доставки на хелий и даже здравословно отваряне на вентила по някои позиции
                известно е действието му върху тембъра - добре е играчите да не стават хелиомани
                ++++++++++
                Сравнението е супер, който знае за какво иде дума може да го оцени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  kak се движи експат-а спрямо индекса днес, кой даде по-голямата фира !?
                  добре се движат и двете - връщане към тренд линията(възходяща)

                  днес нямаше доставки на хелий и даже здравословно отваряне на вентила по някои позиции
                  известно е действието му върху тембъра - добре е играчите да не стават хелиомани

                  Коментар


                  • kak се движи експат-а спрямо индекса днес, кой даде по-голямата фира !?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Остави ги!! Яд ги е че нямат контрол на над това чудо и не могат да си развяват
                      байряка както им е кеф,щото във всеки момент могат да получат изненада изотзадзе.
                      Тук става въпрос за милиони левове ,които тотално им объркват игричките и плюят.
                      нищо не ми бърка този фонд, въобще
                      ще видим какво е направил

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Типично по нашенски! Обвинения и обиди преди да знаем какво е станало точно. Не е коректно Фортис! Да изчакаме позицията на фонда преди да правим заключения!
                        Остави ги!! Яд ги е че нямат контрол на над това чудо и не могат да си развяват
                        байряка както им е кеф,щото във всеки момент могат да получат изненада изотзадзе.
                        Тук става въпрос за милиони левове ,които тотално им объркват игричките и плюят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          каква подкрепа и за какво ни е?
                          така се получава, че на тънък пазар като се покажеш с този фонд и купуваш - цената скача бързо, и обрантоно като продаваш
                          къде ще ти е печалбата? ами ако индеските се покачват по-бързо от загубата, която трупаш - само тогава
                          Никиту сигурно има нюню дялове тук.
                          Саламаджийницата - втора серия, дежавю и т.н.
                          Типично по нашенски! Обвинения и обиди преди да знаем какво е станало точно. Не е коректно Фортис! Да изчакаме позицията на фонда преди да правим заключения!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            каква подкрепа и за какво ни е?
                            така се получава, че на тънък пазар като се покажеш с този фонд и купуваш - цената скача бързо, и обрантоно като продаваш
                            къде ще ти е печалбата? ами ако индеските се покачват по-бързо от загубата, която трупаш - само тогава
                            Никиту сигурно има нюню дялове тук.
                            Саламаджийницата - втора серия, дежавю и т.н.
                            Не се знае ако са те на каква стойност са ги приели за дялове, може да се окаже, че продават на печалба

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                              Сигурно мандата му е да купува скъпо и да продава евтино. С такова изказване няма да си докарате подкрепа.
                              каква подкрепа и за какво ни е?
                              така се получава, че на тънък пазар като се покажеш с този фонд и купуваш - цената скача бързо, и обрантоно като продаваш
                              къде ще ти е печалбата? ами ако индеските се покачват по-бързо от загубата, която трупаш - само тогава
                              Никиту сигурно има нюню дялове тук.
                              Саламаджийницата - втора серия, дежавю и т.н.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Мисля, че е ребалансиране. Вижте и другите покупки. А чух и мнение, че е възможно още някоя замяна на СФАРМ->БГХ от ПФ.
                                Да , това е най-логичното обяснение - ПФ-ве имат най-много СФАРМ и трябва да се продаде на пазар , за да се освободи кеш, с който да се купят позициите от Софикс, които не са имали групата от 4-те ПФ. Купувача на 2.5 е бил договорен заедно с цялото рециклиране.

                                Коментар

                                Working...
                                X