IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кешът вече е около 15%

    Коментар


    • Картоф и Репа май имаше някога, некъв друг ще е от Плодзеленчука

      Коментар


      • Сега да видим агентите от ДС Сокола и Румянцев с кой ще се опитат да го заменят !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

          Приземи се вече!
          Опита за летене е неуспешен !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            абсурд, той е с единия крак в Космосa (ако няма други кандидати)
            Приземи се вече!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Интересно ми е дали г-н Василев отново ще благоволи да обърне внимание на нас, нисшите? Преди беше доста активен, но, както се казваше в онази реклама - свободата или салама, а той има опит със саламджийниците
              абсурд, той е с единия крак в Космосa (ако няма други кандидати)
              Last edited by petyob; 15.07.2021, 15:40.

              Коментар


              • Моля, да се придържате към темата. Има две теми за политика - преместете се там.

                Липсващите мнения са тук:
                Политика в България - Форум Инвестор.БГ (investor.bg)
                Last edited by X_Y; 15.07.2021, 14:52.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                  Елементарно.

                  Имат теглене от чужд инвеститор на почти 2 милиона дяла и съвсем скоро кеша ще се изпари.(ще остане в нормалните си рамки).

                  Изглежда на чужденците не им харесват нашите кошници и си искат парите в брой.

                  добре поне ,че не са припряни да си ги взенат и Експат имаше доста време да ги събере.
                  когато са купували кошниците по-добри ли са били??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Може ли да ми обясните как се следва индекс по метода пълно физическо репликиране като държиш почти 30% кеш?
                    Елементарно.

                    Имат теглене от чужд инвеститор на почти 2 милиона дяла и съвсем скоро кеша ще се изпари.(ще остане в нормалните си рамки).

                    Изглежда на чужденците не им харесват нашите кошници и си искат парите в брой.

                    добре поне ,че не са припряни да си ги взенат и Експат имаше доста време да ги събере.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Може ли да ми обясните как се следва индекс по метода пълно физическо репликиране като държиш почти 30% кеш?
                      Интересно ми е дали г-н Василев отново ще благоволи да обърне внимание на нас, нисшите? Преди беше доста активен, но, както се казваше в онази реклама - свободата или салама, а той има опит със саламджийниците
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Може ли да ми обясните как се следва индекс по метода пълно физическо репликиране като държиш почти 30% кеш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                          Част от вас може би са млади, а други - не са инвестирали по времето на НДСВ, но аз си спомням, че борсата отбеляза едни от най-силните си години, а доходността ми беше рекордно висока. Едно е сигурно, а Николай Василев стане министър-председател, това ще е положително за Българска фондова борса!

                          Вярвай и малко в себе си преди да се довериш на който и да е!
                          Борсата ще е има и ще избухне и без Нитито ти! Само си избери коридорите и сплита м/у тях в темпото!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                            Николай Василев и източването на програма ОПАК

                            За способностите на Н.В. никой не трябва да се съмнява, спомена за набутванета на милионите на П.Т. в саламджийницата, са толкова пресни та вони още край него.
                            Но дано си е научил урока, че неплатени дългове няма, дори и след война!
                            Неволни свидетели сте как се разплати с Тилев през преструкторирането на фодчето с един много подкрепян инструмент от състава на софка, или и това забравихте или не вдянахте?
                            За нищо не бих дал доверие на десетките му дипломи, личноста зад тях е нулева, а с този множител не се прогресира!
                            Last edited by RUBLA; 14.07.2021, 09:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                              Част от вас може би са млади, а други - не са инвестирали по времето на НДСВ, но аз си спомням, че борсата отбеляза едни от най-силните си години, а доходността ми беше рекордно висока. Едно е сигурно, а Николай Василев стане министър-председател, това ще е положително за Българска фондова борса!
                              Абсолютно съгласен с колегата...това е най доброто което може да се случи за бфб...дори и да е за няколко месеца никито Василев ще опита да реформира неща на борсата....чакат ни доста добри и интересни времена..успех на всички пожелавам!

                              Коментар


                              • Николай Василев и източването на програма ОПАК

                                Last edited by RUBLA; 14.07.2021, 09:59. Причина: Линк към конкурентна медия.

                                Коментар

                                Working...
                                X