IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чайкафарма (THQM / 7TH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

    Ще се налеят доста пари там, съвсем скоро и няма да се учудя, ако стане нещо.
    Първо близо 99% от акциите се държаха от 1 лице, 1% от друго, после поразпределиха малко, за да има търговия и котировки и постепенно вдигат цената: това е най - добре и стабилно представящата се компания на БФБ след листването .

    Нека оставим настрана, че цената няма нищо общо с действителността и може да е и 100 лв. и 1 лв., както решат да го играят, от компаниите в сектора, това е най - лошо представящата се, справка отчетите от последните години.

    Би било интересно и някакво опрвдание защо си губят времето с листването и изкуствено помпане на цената е, няколкогодишна стратегия с оглед строителството на завода, да наберат капитал на някаква на пръв поглед промоционална и изкусителна цена. Тук отчетите не са така напудрени, както бяха на "Сирма" преди листването, но с тази липса на кадърен маркетинг и управление, особено на средно мениджърско ниво, няма да спечелят много инвеститори.

    Позитивно е нов завод-нови работни места, но можеше да не се тъпче всичко във вече пренаселената София, а примерно завод в покрайнините на родната за собственика на компанията - Враца, където съсипването на "Химко", е доста тежко.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
      Сериозни хора, а защо изобщо се занимавате с глупости? Това е пародия с изкуствена цена поради ниска ликвидност, едно голямо нищо.
      Ще се налеят доста пари там, съвсем скоро и няма да се учудя, ако стане нещо.

      Коментар



      • Сериозни хора, а защо изобщо се занимавате с глупости? Това е пародия с изкуствена цена поради ниска ликвидност, едно голямо нищо.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

          базик е нали Аз по голям балон не знам да има ...850млн капитализация
          Всъщност 970. П/Е 380...не, благодаря!
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

            Тази компания започва все повече да ми харесва...
            базик е нали Аз по голям балон не знам да има ...850млн капитализация

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              Тази компания започва все повече да ми харесва...
              Трябва да чакаш мажо да купува ,аз пак не бих влязал ,тегава работа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                Тази компания започва все повече да ми харесва...

                Коментар


                • https://money.bg/investments/chaykaf...ay-sofiya.html

                  Коментар


                  • Службите за регистрация на лекарствени продукти в Полша и други страни издадоха положително решение относно промяната на разрешението за употреба на лекарствения продукт (Chloroquini phosphas), 250 mg таблетки, което се състои в добавянето на ново терапевтично показание: „Поддържащо лечение при инфекции от коронавирус. бета като SARS-CoV, MERS-CoV и SARS-CoV-2 "и съответната дозировка на лекарствения продукт.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Това за което пишеш не се търгува
                      Последно помня не бяха си платили таксата.
                      Чайкафарма си работи и качва по-малко складовите цени на лекарствата си.
                      Защо да не качва, в трудни и тежки кризисни моменти, като тази световна пандемия, на някои съвестни и отговорни компании основна цел им е да печелят, възползвайки се от страха и паниката.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                        Нещо ми напомня за един супер голям балон, който гърците пълнеха с големи духалки, уж оценени като патенти от кой знае колко "голям" оценител и по каква формула вкарани в капитала на дружеството. В момента се предлагат в милион бройки на цена от 0,000 ,,,, ;лв./брой
                        Това за което пишеш не се търгува
                        Последно помня не бяха си платили таксата.
                        Чайкафарма си работи и качва по-малко складовите цени на лекарствата си.

                        Коментар


                        • Нещо ми напомня за един супер голям балон, който гърците пълнеха с големи духалки, уж оценени като патенти от кой знае колко "голям" оценител и по каква формула вкарани в капитала на дружеството. В момента се предлагат в милион бройки на цена от 0,000 ,,,, ;лв./брой

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                            Ех този "глупав" пазар, днеска акциите на Чайкафарма над 6% нагоре. Не знае ли че трябва да се подкрепят "мастодонти" и "стожери' на българската икономика, а не някакви малки и незначителни компаниики с фармацевтичен бизнес. Къде им е банката на Чайкафарма, къде им са магазините Направи си сам, къде им е праха за пране Не е честно...
                            https://www.sciencemag.org/news/2020...ow-can-doctors

                            Коментар


                            • https://www.actualno.com/healthy/zap...s_1450634.html

                              https://www.dnes.bg/koronavirusat/20...echenie.442811
                              Last edited by maki; 14.04.2020, 13:47.

                              Коментар


                              • Ех този "глупав" пазар, днеска акциите на Чайкафарма над 6% нагоре. Не знае ли че трябва да се подкрепят "мастодонти" и "стожери' на българската икономика, а не някакви малки и незначителни компаниики с фармацевтичен бизнес. Къде им е банката на Чайкафарма, къде им са магазините Направи си сам, къде им е праха за пране Не е честно...

                                Коментар

                                Working...
                                X