IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Равен, 15-20 процента за месец малко ли са?
    Продаде ли, за да говориш така? Внимавай в отговора

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Днес по рано виждам, че си ме цитирал. Не си много прав. Трудно мога да дам съвет на някой, който вече си е взел решението. Както виждаш съм писал,че който е продал може да не съжелява. Т.е адмирирам вече взето решение. Друго е да кажеш на някой да купи или да не продава. Това вече е съвет.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Докога да изчакаме със съветите.. до 700 или до 800 пункта!?
        Достатъчни са 622 пункта. Аз лично тогава ще си призная, че съм сбъркал в прогнозата си за тази година. Въпросът е ти кога ще си признаеш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
          Като ,та гледам от доста години си на БФБ,но явно не си разбрал,с тези (анал изи) можеш само да си избършеш задника ,ако ги имаш на хартия де
          Както казах всеки използва каквото му е полезно

          Аз съм доволен с това което използвам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Така, да го видим това възстановяване на икономиката. Взимам все последните налични данни на данни които месечно

            Ръст на индустриалното производство януари спрямо януари миналата година - грандиозните 0,2%
            Ръст на строителството - а то всъщност спад от 6%
            Търговия на дребно - отново спад от 1,1% - толкова за ръста на потреблението.

            за февруари
            Цени на производител спад от 2,4%.
            Цени на производител за вътрешен пазар - спад от 2,2%
            Като ,та гледам от доста години си на БФБ,но явно не си разбрал,с тези (анал изи) можеш само да си избършеш задника ,ако ги имаш на хартия де

            Коментар


            • Така, да го видим това възстановяване на икономиката. Взимам все последните налични данни на данни които месечно

              Ръст на индустриалното производство януари спрямо януари миналата година - грандиозните 0,2%
              Ръст на строителството - а то всъщност спад от 6%
              Търговия на дребно - отново спад от 1,1% - толкова за ръста на потреблението.

              за февруари
              Цени на производител спад от 2,4%.
              Цени на производител за вътрешен пазар - спад от 2,2%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                абе ти що във всяка тема го пускаш тва?
                аз съм му го написал вече...захранка за шампиони

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Вместо да ми е смешно, вече започва да ми е жал за теб... честно
                  С равновесие няма смисъл да се спори, човека си знае неговата и ще спори до дупка Дори да влезем в бичи пазар скоро, пак ще намери за нещо да се хване Неговата игра е явно с малко пари на БФБ и хващане на къси трендове. Тази игра е добра за малки играчи техничари Като този пич swot който си мени мнението през ден


                  Не е препоръка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                    За съжаление от далече се вижда че е само един и май е приключил ;( оптимизмът свърши
                    абе ти що във всяка тема го пускаш тва?

                    Коментар


                    • [QUOTE=SOFIX;1059795231]Спам, спам, ама моят портфейл расте, а за твоят не може да се каже същото [/QUOT
                      ТВоя портфеил и ти не знаеш какъв е такава таина е...така че имам определении съмнения...

                      Коментар


                      • За съжаление от далече се вижда че е само един и май е приключил ;( оптимизмът свърши

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Както винаги спам......
                          Спам, спам, ама моят портфейл расте, а за твоят не може да се каже същото

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Политиците ни още не могат да схванат че има два начина да правиш пари от въздух.

                            Пардон от очаквания - като печаташ пари - което ние не го можем - и като си подкрепяш яко борсата. САЩ и Англия ся га научили. Германците са тъпи селяндури управлявани от аристокрация. Аристокрацията и чужденците си джиткат на борсата им, тъпите им селяндури си плащат на банките им държани от горните да им държат парите.

                            А в България ни управляват тъпи селяндури, които дори и не могат да схванат как така можеш да правиш пари сега, от това че в бъдеще може и да направиш пари, ма може и да не направиш нищо в светлото бъдеще - горе долу без значение.
                            Не ги смятай чак за такива тъпаци.Ти сигурен ли ,че една част от тези 16 милярда дето
                            ги взеха няма да ги прекарат през борсата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              не мисля да правя подобно нещо
                              Както винаги спам......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Вместо да ми е смешно, вече започва да ми е жал за теб... честно
                                Ако смяташ че Георги Ангелов разбира от икономика може би си объркал обекта на смеха или на съжалението

                                Коментар

                                Working...
                                X