IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Ами виж ни историята КОГА сме имали повече? Концентрацията на тези пари е в 30%, повечето в големите градове но то и преди е било така. Селата и преди са били супер бедни а за комунизма няма смисъл да ми говориш
    Ти живееш заблуди другарю.Може ли човек който тръгва да инвестира на борсата да е толкова наивен че да вярва сляпо на това което се пише по вестниците и се бълва по телевизията.Нашата държава е мафия.Управлява ни мафия.Виж какво стана с КТБ.На ясно ли си че това не може да се случи без знанието на държавата.Къде е бляла БНБ и защо не взе мерки да спре нередностите в КТБ?Задай си тоя въпрос и спри да гледаш като много други абдали тук "Лека нощ деца".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Не мисля че има такова нещо. Просто наричам нещата с истинските им имена. Ти лично какво точно хубаво нещо в България виждаш - СЕГА - не евентуално в светлото бъдеще, което намираш, че аз не съм го отразил като добро.
      Ами ако погледниш за последните 10 години колко много инвестиции има в България! Виж инфраструктурата колко се засили, колко сгради се построиха............

      Виж няма как да станем Маями за 10 години тази държава не е виждала свобода и условия за частен бизнес НИКОГА а от 10-15 години реално има някаква среда за бизнес.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Моето дългогодишно пребиваване в чужбина лично ме направи по голям патриот
        Обичам България и не искам да живея в друга страна Не харесвам хора които всяват негативизъм, а ти и равновесие сте точно такива хора! Атакувам само когато видя подобно поведение!
        Нещо си се пообъркал другарю.Не съм негативист но не съм и мазохист.Ти си стой в БГ колкото искаш.Това си е твой избор.Аз стоя в БГ-то лятото и по Коледа а през другото време не живея в заблуди.Айде сега си вземи своите атаки и си ги заври дето искаш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Ами виж си коментарите за България НИЩО хубаво месец след месец
          Не мисля че има такова нещо. Просто наричам нещата с истинските им имена. Ти лично какво точно хубаво нещо в България виждаш - СЕГА - не евентуално в светлото бъдеще, което намираш, че аз не съм го отразил като добро.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            това сериозно ли е където го пишеш....
            Можеш да напишеш по простичко Малко българи около 10% никога не са били по богати колкото сега.....а останалите никога не са били по бедни....
            Ами виж ни историята КОГА сме имали повече? Концентрацията на тези пари е в 30%, повечето в големите градове но то и преди е било така. Селата и преди са били супер бедни а за комунизма няма смисъл да ми говориш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Хахаха какъв негативизъм това което всяваме здравословен реализъм като опозиция на овчия сляп оптимизъм.
              Ами виж си коментарите за България НИЩО хубаво месец след месец

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Възторга ти е очароващ.
                Една гола графика не ми говори нищо.
                По ми било интересно да видя динамиката и какъв % от тях са на домакинства с над 30К доход годишно, щото всичко друго е свързване едва на двата края.
                А тия хора по принцип са доста по интелигентни от таксиджиите...
                какви 30К годишно ,говорим над 15 К годишно.....на семейство.....с две деца....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Графиката говори много Българите никога не са били по богати от сега и това въпреки всичките простотии които стават в политиката А тази графика не включва апартаменти, земя, бизнеси......
                  това сериозно ли е където го пишеш....
                  Можеш да напишеш по простичко Малко българи около 10% никога не са били по богати колкото сега.....а останалите никога не са били по бедни....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Моето дългогодишно пребиваване в чужбина лично ме направи по голям патриот
                    Обичам България и не искам да живея в друга страна Не харесвам хора които всяват негативизъм, а ти и равновесие сте точно такива хора! Атакувам само когато видя подобно поведение!
                    Хахаха какъв негативизъм това което всяваме здравословен реализъм като опозиция на овчия сляп оптимизъм.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Графиката говори много Българите никога не са били по богати от сега и това въпреки всичките простотии които стават в политиката А тази графика не включва апартаменти, земя, бизнеси......
                      Възторга ти е очароващ.
                      Една гола графика не ми говори нищо.
                      По ми било интересно да видя динамиката и какъв % от тях са на домакинства с над 30К доход годишно, щото всичко друго е свързване едва на двата края.
                      А тия хора по принцип са доста по интелигентни от таксиджиите...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Моето дългогодишно пребиваване в чужбина лично ме направи по голям патриот
                        !
                        Я пак....
                        Сега къде си....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Лелееее много богати тия българи.Не мога само да разбера защо непрекъснато прииждат в Обетованата земя.Луди хора ще да са да бягат от рахатлъка в БГ .
                          Моето дългогодишно пребиваване в чужбина лично ме направи по голям патриот
                          Обичам България и не искам да живея в друга страна Не харесвам хора които всяват негативизъм, а ти и равновесие сте точно такива хора! Атакувам само когато видя подобно поведение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                            Добро утро ! идва Възкресение . Току виж станало някое чудо.
                            Какво общо има това?

                            Почнахме да се надяваме на религиозни празници за да се оправи чисто икономически/финансово някаква дейност (търговията) ли?

                            Явно много сме я закъсали...
                            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                            Коментар


                            • Лелееее много богати тия българи.Не мога само да разбера защо непрекъснато прииждат в Обетованата земя.Луди хора ще да са да бягат от рахатлъка в БГ .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Графиката говори много Българите никога не са били по богати от сега и това въпреки всичките простотии които стават в политиката А тази графика не включва апартаменти, земя, бизнеси......

                                Коментар

                                Working...
                                X