IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    а не обиждай....има счетоводители за 500 и счетоводители за 5 000 - 10 000, на вторите им викат финансови директори .....
    те финансовите директори не са каунтърчета...

    Коментар


    • Абе не моа ви се начудя на всички ъпъри на бфб-то... Бива ли да сте толкова безмозъчни?!... Откъде ги чакате тези пари да дойдат за да ви вдигнат цените на акциите за да може да се освободите от боклуците де ги стискате до посиняване на кокълчетата?!... Няма откъде!!!...

      На юг от нас е Гърция. На север от нас е Нуландистан, където бушува гражданска война... У нас строят натовски команден център... Кой е луд да дава пари в една държава, която зорлем се е вкарала в една чужда война - то не беше Ирак, то не беше Либия, то не беше Сирия, то не беше Нуландистан... навсякъде се гърмеше с автомати и РПГ-та произведени в БГ... А послушковците момченца назначавани за външни министри на БГ услужливо организираха срещи за донорство на терористите в Либия, а след това и в Сирия...

      На всичкото отгоре вече ще имаме и най-скъпия природен газ в света благодарение на предателството на управляващата колониална администрация... Откъде го очаквате това подобрение на икономиката в БГ? Отворете си очите, стига сте мижали и бълнували насън!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
        Типичен българин. Освен да злобееш друго можеш ли да правиш?
        Може да прави и нещо полезно. Обикновено с появата си в темата маркира края на низходящите корекции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
          Типичен българин. Освен да злобееш друго можеш ли да правиш?
          Забелязал съм ,ако някой спомене ,че отнякъде нещо е спечелил веднага се надига
          взрив от злоба и възмущение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Далеч си от истината! Ако пазара беше винаги прав аз 15 г. щях да съм гладен и бос или да работя счетоводителче за 500 лв. заплатка
            Нали точно от неговите дефекти се храня и правя екстра доходност - над 6 000% за 14 г. , през които Софикс е направил 560% ръст
            а не обиждай....има счетоводители за 500 и счетоводители за 5 000 - 10 000, на вторите им викат финансови директори .....
            Last edited by markov; 24.04.2015, 16:09.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Без златото.....
              Дори златото. Откакто пиша в темата за златото то в еврово изражение ми е донесло доходност, а не загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                Типичен българин. Освен да злобееш друго можеш ли да правиш?
                Типично българско е да се приема всяко предупреждение на нож и със злобно обвинение в злоба...
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Никога не е късно. Опитай още няколко репа и като изгърмят може даже и работка за счетоводителче да не намериш...
                  Типичен българин. Освен да злобееш друго можеш ли да правиш?
                  Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Ако пазара беше винаги прав аз 15 г. щях да съм гладен и бос или да работя счетоводителче за 500 лв. заплатка
                    Никога не е късно. Опитай още няколко репа и като изгърмят може даже и работка за счетоводителче да не намериш...
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Батя, струва ми се, че грешиш в начина си на мислене. Прави ми впечатление, че когато пазарът върви в твоята посока всичко е ок, но когато върви в другата посока, то той не е рационален или не е наред. Само, че пазарът винаги е прав и няма по-силно нещо от пазара. Пазарът е нещо, към което всеки от нас трябва да се нагоди. А не обратното, не пазарът трябва да се нагоди към нашите желания.
                      Далеч си от истината! Ако пазара беше винаги прав аз 15 г. щях да съм гладен и бос или да работя счетоводителче за 500 лв. заплатка
                      Нали точно от неговите дефекти се храня и правя екстра доходност - над 6 000% за 14 г. , през които Софикс е направил 560% ръст

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        О, напротив, да не кажа всичко, но почти всичко със завидна точност. Не ми се рови три години назад. Последно дори точкатата на обръщане на възходящото движение познах (справка Архитектов).
                        Без златото.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                          Ами говорете като му дойде времето тогава !

                          Що се пънете нонстоп !?
                          Защото ми е забавно да пиша във форума и защото общо взето си е моя работа кога и какво ще пиша. Нито се пъна, нито ангажирам с мнението си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Общо взето нямам време да опреснявам късопамието ти или да се занимавам с празни приказки. Ще говорим в крайна сметка когато му дойде времето.
                            Ами говорете като му дойде времето тогава !

                            Що се пънете нонстоп !?

                            Коментар


                            • луеле ша са изпотрепити за неколко процента, чак пък токова нещо да се е променило... игра в центъра дет се вика.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Не ми се четат глупости. Смяташ ли да напишеш нещо сериозно?
                                Общо взето нямам време да опреснявам късопамието ти или да се занимавам с празни приказки. Ще говорим в крайна сметка когато му дойде времето.

                                Коментар

                                Working...
                                X