IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
    Българската икономика отбелязва рекордни от четири години насам темпове растеж през второто тримесечие на тази година. По този начин се продължава оптимистичната тенденция за излизане от кризата, след като през първите три месеца икномиката нарсана с 2% на годишна и 0,9% на тримесечна база.

    http://fakti.bg/biznes/152965-rekord...ikonomikata-ni
    12:16 | 14 август 2015 | 6 коментара

    Брутният вътрешен продукт (БВП) на България ускори ръста си на годишна база през второто тримесечие на 2015 г. до 2.2%, показват експресните оценки на Националния статистически институт (НСИ). За сравнение – през първото тримесечие на тази година икономиката ни нарасна с 2% спрямо януари-март 2014 г.

    През април-юни 2015 г. БВП се повишава с 0.4% спрямо първите три месеца на тази година. На тримесечна база обаче икономиката забавя ръста, тъй като експресните оценки за януари-март 2015 г. показаха 0.9% ръст на БВП спрямо последните три месеца на 2014

    Да ми кажеш кое е вярно от писанията на медиапул и факти.....

    Коментар


    • Българската икономика отбелязва рекордни от четири години насам темпове растеж през второто тримесечие на тази година. По този начин се продължава оптимистичната тенденция за излизане от кризата, след като през първите три месеца икномиката нарсана с 2% на годишна и 0,9% на тримесечна база.

      http://fakti.bg/biznes/152965-rekord...ikonomikata-ni

      Коментар


      • [QUOTE=undoo;1059858836]
        Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Софикс 469.Красота!![/QUOTE

        И кое му е красивото?
        Приближава към 450 .

        Коментар


        • [QUOTE=Ташунко със сапа;1059858785]Софикс 469.Красота!![/QUOTE

          И кое му е красивото?

          Коментар


          • Софикс 469.Красота!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Ще ги налагаме ли?
              От утре ги почваме...
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Ти си ебати каръка!
                Не съм, бе, Печалбата доста по-добре от загубите. Но аз на дребно играя. Тук-таме по 1-2 К до 5-6 К на две-три позиции през годишна-две-три. Според ситуацията. Гъдел да има. А пък на тото никога не съм губил много и добре че съвсем ме светнаха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                  Ти щом от 2008 до сега си на БФБ си уникален мазохист В добрия смисъл де Малко останаха на този така наречен "пазар".
                  Аааа, аз съм от масовата още. Добре че тя ме нави и имах гръб от нея. Та можех малко рисково да се пускам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Да, бе, да! Аз да не съм лалав. Вий се форексирайте колкото щете. И тото не пускам вече. Само едно БФБ ми остана и то пресъхна. Добре че пораженията малки, щото 2008а повече ме сърбеше.
                    Ти щом от 2008 до сега си на БФБ си уникален мазохист В добрия смисъл де Малко останаха на този така наречен "пазар".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Да, бе, да! Аз да не съм лалав. Вий се форексирайте колкото щете. И тото не пускам вече. Само едно БФБ ми остана и то пресъхна. Добре че пораженията малки, щото 2008а повече ме сърбеше.
                      Ти си ебати каръка!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Как иначе ще те зарибят за форексО
                        Да, бе, да! Аз да не съм лалав. Вий се форексирайте колкото щете. И тото не пускам вече. Само едно БФБ ми остана и то пресъхна. Добре че пораженията малки, щото 2008а повече ме сърбеше.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Не е, не е, то инак форумите щеха ги затворат момчета с вратлета и само те да си пишат. Добре че на борсата може да се загуби. Като гледам обаче, все повече мачове (маржове) уговорени, нагласени, тенденциите в нечии глави се раждат, а не от резултатите и перспективите, Та като се поопари човек, се прехвърля на тотото. А там още по-зле.
                          Абе от тотото може да загубиш , но може и да спечелиш . А това безвремие дето е на борсата на никъде .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Не е, не е, то инак форумите щеха ги затворат момчета с вратлета и само те да си пишат. Добре че на борсата може да се загуби. Като гледам обаче, все повече мачове (маржове) уговорени, нагласени, тенденциите в нечии глави се раждат, а не от резултатите и перспективите, Та като се поопари човек, се прехвърля на тотото. А там още по-зле.
                            Как иначе ще те зарибят за форексО
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                              То купуването на акции не е като писането по форумите . Ако беше така ,то "писателите" тук щеха да са милионери .
                              Не е, не е, то инак форумите щеха ги затворат момчета с вратлета и само те да си пишат. Добре че на борсата може да се загуби. Като гледам обаче, все повече мачове (маржове) уговорени, нагласени, тенденциите в нечии глави се раждат, а не от резултатите и перспективите, Та като се поопари човек, се прехвърля на тотото. А там още по-зле.

                              Коментар


                              • Лелеййй
                                За близо час търговия, "борсата" завъртя 1128 лева ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X