IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кажи един трейд да си направил бе разбирачор . нелеп австралопитек

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      кой те е оплювал бе . и какво печелиш че ще им влезе по дълбоко . ти си аматьор в душата си бе човек и такъв ще си останеш
      Ами прочети си постовете.Аматьор си ти и когато се нахакаш яко ще ти светне лампата че ненужно се си надценявал.

      Коментар


      • е кажи си най-накрая че си такъв колко ти плащат да спамиш тука

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          ето английското индийско еврейче ти го казва

          K. С. Кумар: България е сред 5-те топ дестинации за аутсорстинг в Европа

          какви къси бе мушморок
          Много често споменаваш със злоба евреите.Нещо против тях ли имаш?Влизаш в особени води и няма да се учудя ако скоро наистина се занулиш.Не се ебавай с тия хора щото предполагам знаеш кой държи парите в тоя свят да не стане така да ти запушат устата.

          Коментар


          • и най-кофтито е че точно тъпите американци стимулират таквизи австралопитеци като тебе

            Коментар


            • на ората им писна от това пошло селско злорадстване което правиш , характерно за селските душици отишли в чужбина

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Първо заради една анкета в началото на годината и второ защото някой които спореха и оплюваха миналата година ще им им влезе по-дълбоко.Едно е да изказваш мнение и да спорите като културни хора друго е в безпомощноста си да обиждат.Трето ще мога да си допълня по някой интересни за мен позиции.
                кой те е оплювал бе . и какво печелиш че ще им влезе по дълбоко . ти си аматьор в душата си бе човек и такъв ще си останеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  кажи сега накъде
                  Надолу мен.Още надолу.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Според мен Ташунко е зле инвестирал инвеститор едва ли търгува на други борси
                    Според мен по-скоро ти си такъв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      злорадства момичето . нека си злорадства . то това се връща
                      Не е злорадство а е възмездие за тия които нямат нерви да играят тая игра и обиждат.Ти си типичен пример.Започна да обиждаш и ще загубиш.Ще се занулиш момче.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Добре де, обясни ми с думи прости за чий ти е Софикса? Нали си дебнеш някакви акции?Ако те паднат на приемливи за теб цени а Софикса се качи ти ще си ги купиш ли или ще чакаш и индекса да падне?
                        Първо заради една анкета в началото на годината и второ защото някой които спореха и оплюваха миналата година ще им им влезе по-дълбоко.Едно е да изказваш мнение и да спорите като културни хора друго е в безпомощноста си да обиждат.Трето ще мога да си допълня по някой интересни за мен позиции.

                        Коментар


                        • злорадства момичето . нека си злорадства . то това се връща

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Айде време е да слизаме на 460 софикс.
                            Добре де, обясни ми с думи прости за чий ти е Софикса? Нали си дебнеш някакви акции?Ако те паднат на приемливи за теб цени а Софикса се качи ти ще си ги купиш ли или ще чакаш и индекса да падне?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • ето английското индийско еврейче ти го казва

                              K. С. Кумар: България е сред 5-те топ дестинации за аутсорстинг в Европа

                              какви къси бе мушморок

                              Коментар


                              • Пак празни думи.пак безмислици.колко е сбъркала природата.

                                Коментар

                                Working...
                                X