IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Борсата е в нокдаун заради Фондовете. Поради немърливо управление (десетки милиони загробени в КТБ депозити, Енебони, и по-старите ОТЦК, Мостове и т.н.), сега последно спихналата Софарма и задаващия се спад при Атера и Спийди - какво да правят освен да стискат и да се надяват. Резулатите им за последните 6 и 12 месеца са отчайващи, поради тази причина Пенсионните вече говорят за доходност средна за последните 2 г., щото ги е срам за последната да кажат
    Точно така.Немърливото управление.Крадливи мажоритари които листват компании на борсата дамо и само да окрадат решилите да инвестират.Как да се развива борсата и да накара хората да гледат сериозно на нея.Факт е че за повечето хора борсата е вид хазарт,но на практика бфб се превърна точно в това.Толкова компании минаха през бфб прибраха парите и изчезнаха.Затова и казвам че колкото и да ми се иска да тръгнат нагоре Хима ,ЦКБ и разни други то това скоро няма да се случи.Моментните разтежи ще бъдат в последствие размазани с разпродажби.Тук ще изкарат някой лев само хора които могат да чакат ако преди това не закрият напълно борсата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Монти , да не си започнал работа !?

      Това няма да Оправи борсата.....моята отпуска ....
      Не ми се пише...едно и също.....
      Всичко е ясно ,няма го Столипенеца да каже с колко ще се качат акциите през юли и август..... или остава за септември..... а по добре след НГ....тогава може да познае...

      Не е препоръка...

      Коментар


      • Монти, бачка и събира пари, за да купува на Софикс 1200. Тогава ще дойде масовката на БФБ. Сега е времето на тарикатите на спокойно и без конкуренция да си купуват лекично
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          това е вярно но само на 50%....
          Зависи дали акциите ти са ликвидни ,зависи от отчетите , зависи от дивидента ,зависи от това дали се очаква нов мажо ,зависи от нашия мажо ,зависи от ПФ и най вече зависи от тренда на борсата....
          Колкото и да са яки мажо и сие ,не може да спре падането на акциите ако борсата е в мечи цикъл.....
          Може само временно да напали спада....
          Както и когато се качва ,качват се всички само че в различно време....
          А за черпенето за БТН ,ще почерпя..., но не съм пред платформата вече 2 месеца и не ме интересува борсата....Вижда се от 5К километра като люк ,че няма пари за цигари на борсата....в момента
          Има малко дребни мохикани и желание за скок ,само че някой друг да го направи а те да продадат.... а и няколко тим ИП свойте акции в много малък обем.....и няколко позиции като ФИБ ,ХИКА , Софарма , МиС , Емка , където има м. мейкъри....
          Монти , да не си започнал работа !?

          Коментар


          • Борсата е в нокдаун заради Фондовете. Поради немърливо управление (десетки милиони загробени в КТБ депозити, Енебони, и по-старите ОТЦК, Мостове и т.н.), сега последно спихналата Софарма и задаващия се спад при Атера и Спийди - какво да правят освен да стискат и да се надяват. Резулатите им за последните 6 и 12 месеца са отчайващи, поради тази причина Пенсионните вече говорят за доходност средна за последните 2 г., щото ги е срам за последната да кажат
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от*Монти

              ...
              Вижда се от 5К километра като люк ,че няма пари за цигари на борсата....в момента

              Според мен пари има, вяра и доверие няма.

              Коментар


              • ок добре ок добре, върви трейдинга
                софка +0,22
                даксчо -1,22

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Може да допълниш и без Софикса да пада ако имаш късмет да паднат "твоите" акции Освен ако нямаш предвид тимаджийски акции и техните схеми.
                  Мен индекса не ме интересува. Да пада, да се качва .... да прави каквото си иска.Моите акции е важно да се държат.И ако поспаднат аз да имам кеш да подпра.Това което ме интересува е компаниите "ми" да се развиват.
                  това е вярно но само на 50%....
                  Зависи дали акциите ти са ликвидни ,зависи от отчетите , зависи от дивидента ,зависи от това дали се очаква нов мажо ,зависи от нашия мажо ,зависи от ПФ и най вече зависи от тренда на борсата....
                  Колкото и да са яки мажо и сие ,не може да спре падането на акциите ако борсата е в мечи цикъл.....
                  Може само временно да напали спада....
                  Както и когато се качва ,качват се всички само че в различно време....
                  А за черпенето за БТН ,ще почерпя..., но не съм пред платформата вече 2 месеца и не ме интересува борсата....
                  Вижда се от 5К километра като люк ,че няма пари за цигари на борсата....в момента
                  Има малко дребни мохикани и желание за скок ,само че някой друг да го направи а те да продадат.... а и няколко тим ИП свойте акции в много малък обем.....и няколко позиции като ФИБ ,ХИКА , Софарма , МиС , Емка , където има м. мейкъри....

                  Коментар


                  • кажи ма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Може да допълниш и без Софикса да пада ако имаш късмет да паднат "твоите" акции Освен ако нямаш предвид тимаджийски акции и техните схеми.
                      Мен индекса не ме интересува. Да пада, да се качва .... да прави каквото си иска.Моите акции е важно да се държат.И ако поспаднат аз да имам кеш да подпра.Това което ме интересува е компаниите "ми" да се развиват.
                      Имам акции в Софикса и няма как те да паднат без да се отрази на индекса.

                      Коментар


                      • кажи ръст на химимпорта

                        Коментар


                        • ти ще си преди мене

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect
                            знаех си . от аматьор какъв трейд ще видиш. само надувки псувни и нерви . пак екстрасистоли пак инфаркт вземи си хапчетатат че скоро ще откачиш
                            Какво знаеш? Че скоро ще се занулиш на Форекса ли?Такъв капан ще ти направят евреите там че ще изчезнеш завинаги от форума.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Ами ме продавам само купувам за сега.
                              Таш ти си най големия оптимист

                              Коментар


                              • Къде е модераторът?

                                Коментар

                                Working...
                                X