IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кажи какво става с твоята родина америка таше . защо фалира тази държава пълна с да не казвам какви орица

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Спам и агресивност ...
      борсата пада от 16 месеца ,но ти викаш ъп и казваш опонента е глупак ,слушайте мен..аз съм правия..
      Имам над 12 баса спечелени за това време ....преди няколко дни се опита и ти да се хванеш в Гагарин , но те наритаха както винаги иизбяга ....
      Нагъл агресивен спамер ,който лъже на всяка втора дума...
      За такива като теб народа е казал и сто тояги на голо са му малко за да му дойде акъла....
      Не им обръщай внимание.Те ако бяха на печалба нямаше да са толкова злобни и да треперят при думата спад.

      Коментар


      • що бе таше аз направих луди пари от това че твоята любима родина америка падна и сега лекичко си купувам хакциики . а твоята родина америка отива към бедност и мизерия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
          Именно защото си обременен, ще изпуснеш големия up...
          Няма да има голям Ъп както 2007.Всеки подскок ще бъде последван от разпродажби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
            Много странно поведение на БФБ, изглежда че инвеститорите на БФБ са много смели щом не се повлияват от страховете, които владеят света, от друга страна тези смели играчи хич не им е на акъла да пазаруват и си държат заспали индексите
            Да пазарят ама с какво.То пари трябват за това.Повечето се нахакаха в акции на скъпите цени и сега няма с какво да пазарят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Мен как точно ме касае, че не си сменяш никовете всеки ден.
              Аз само посочвам, че приказките ти не струват.
              На борсата съм от 10 години, според теб ще ме ритне ли до "НГ"?

              Има едни залози на случайни събития, направени са за хора като теб, ще имаш шанс 50 на 50, а не както тук. Тук имаш, да познаеш две посоки, но ти и с цена се ангажираш - съвсем оставаш без шансове. От 2008ма поне си тук, така и не успя една прогноза, да уцелиш. Просто не прави прогнози. Ааа, да.. И метеоролог не започвай работа..



              Какво точно казваш??

              Аз не си знам печалбите колко са, та ти ли ще ги определяш??
              Спам и агресивност ...
              борсата пада от 16 месеца ,но ти викаш ъп и казваш опонента е глупак ,слушайте мен..аз съм правия..
              Имам над 12 баса спечелени за това време ....преди няколко дни се опита и ти да се хванеш в Гагарин , но те наритаха както винаги иизбяга ....
              Нагъл агресивен спамер ,който лъже на всяка втора дума...
              За такива като теб народа е казал и сто тояги на голо са му малко за да му дойде акъла....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Аз аз не си сменям никовете през 10 дни.....
                Още ли си на БФБ....когато борсата ритне такива наглеци като теб ,тогава ще се оправим..... вече си на трети ник ,докога ли ще издържиш .....преди да видиш празния акаунт..... до НГ....
                Мен как точно ме касае, че не си сменяш никовете всеки ден.
                Аз само посочвам, че приказките ти не струват.
                На борсата съм от 10 години, според теб ще ме ритне ли до "НГ"?

                Има едни залози на случайни събития, направени са за хора като теб, ще имаш шанс 50 на 50, а не както тук. Тук имаш, да познаеш две посоки, но ти и с цена се ангажираш - съвсем оставаш без шансове. От 2008ма поне си тук, така и не успя една прогноза, да уцелиш. Просто не прави прогнози. Ааа, да.. И метеоролог не започвай работа..

                П.п. КАТО ТИ СЛУШАМ ПЛАЧА СИ МНОГО НАПРЕД
                Какво точно казваш??

                Аз не си знам печалбите колко са, та ти ли ще ги определяш??
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Винаги го изпуска, но не изпуска големия друг... там нешо за постепенно вкарване писа долу...

                  Между другото, една сбъдната прогноза негова няма тук. Даже по случайност не учели нито веднъж. Дори само да правиш обратното, на което казва, ще си напред.
                  Аз аз не си сменям никовете през 10 дни.....
                  Още ли си на БФБ....когато борсата ритне такива наглеци като теб ,тогава ще се оправим..... вече си на трети ник ,докога ли ще издържиш .....преди да видиш празния акаунт..... до НГ....
                  П.п. КАТО ТИ СЛУШАМ ПЛАЧА СИ МНОГО НАПРЕД..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                    Именно защото си обременен, ще изпуснеш големия up...
                    Така е.....и затова съм още на борсата.....другите ,който не са обременени фалираха или загубиха много и никога няма да се сетят за нея...
                    Защо се качихме за 5 година с 300 пункта а загубихме 1700 ....
                    В момента има много необременени ,който могат да станат жертвени агнета за една нощ.....
                    Обременен е лошо когато борсата скача а не когато пада..... сега е даже повод за хвалене....да видиш как акциите фиб пада от 8 лв на 4 ....за два дни си е за обремененост......или за бъдеща предпазливост при подобни ситуации....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                      Именно защото си обременен, ще изпуснеш големия up...
                      Винаги го изпуска, но не изпуска големия друг... там нешо за постепенно вкарване писа долу...

                      Между другото, една сбъдната прогноза негова няма тук. Даже по случайност не учели нито веднъж. Дори само да правиш обратното, на което казва, ще си напред.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Минал съм по пътя от 1900 до 300 ,най боли да ти го вкарват по малко....
                        Именно защото си обременен, ще изпуснеш големия up...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                          Много странно поведение на БФБ, изглежда че инвеститорите на БФБ са много смели щом не се повлияват от страховете, които владеят света, от друга страна тези смели играчи хич не им е на акъла да пазаруват и си държат заспали индексите
                          Не са смели , просто нямат друг изход.....
                          Погледни акциите , хим ,ссв и холдинг варна си ги подпират тимаджиите , еубг и булленд се подпира от еврофинанс, стара планина , МиС имат обратни и ПФ , еубг и хика и ихбг - ПФ и обратни , неохим и албена....
                          Няма масови разпродажби и обратните и мажо могат да пазят положението ,лошото че вече година го пазят а светлина в тунела няма....
                          В един момент ще се отдръпнат и ще стане мазало...за сега се надяват преди мазалото да дойде биче настроение.....
                          Както писа един колега при контраатаката на ИП през пролетта на 2008 се стигна дотам че повече никой не искаше да купува след зимата на 2009 г.....
                          Минал съм по пътя от 1900 до 300 ,най боли да ти го вкарват по малко....защото след бързото спадане има някакво скокче..... а при това падане ,няма никакъв шанс за нищо....

                          Коментар


                          • Много странно поведение на БФБ, изглежда че инвеститорите на БФБ са много смели щом не се повлияват от страховете, които владеят света, от друга страна тези смели играчи хич не им е на акъла да пазаруват и си държат заспали индексите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                              Почнах да се надявам прогнозата ти за СОФИКС до края на годината да се сбъдне че като гледам накъде е тръгнало току виж е подминал 450
                              На там отиват нещата .Борсата дава шанс на тези които не са влезли да влязат и после да бъдат от най-големите оптимисти .

                              Коментар


                              • Абе то преди по света ставаха и други работи ,а ние кротко си спахме .

                                Коментар

                                Working...
                                X