Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За незрящите днес Софикс вече е 462.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Крайно време е на някой младежи да им стане ясно че не е време за оптимизъм.Пазара пада и ще продължи да пада.Събирайте парици и като дойде времето купувайте а не само да ревете че борсата не ставала.
      Кое пада бе ташунко, че не виждам?
      ЦКБ-то не пада под левче, хима е над 1.50, Сенхл си е на 4 кинта, МЦХ на 5, монбата си е на около 8..
      Никоя от тези няма сериозен спад от началото на годината...единствено фармата, но там имаме доста сериозно влошаване на резултатите, както и атаката срещу донев..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Крайно време е на някой младежи да им стане ясно че не е време за оптимизъм.Пазара пада и ще продължи да пада.Събирайте парици и като дойде времето купувайте а не само да ревете че борсата не ставала.
        Както казваше едно време Споменъ ,до софикс 200 има много време ,ще има да купуват и ушите им да пращат.....
        Та т ова беше малко преувеличено ,но в момента почнаха да минават големи пакети ,което означава че някой търси излизане....Пакетите са за сега само от хубави компании.... а като стигне до шита...
        Оптимизма свърщши с Корп и Орешарски сега ни чака герберски номерца и бране на череши....

        Коментар


        • Крайно време е на някой младежи да им стане ясно че не е време за оптимизъм.Пазара пада и ще продължи да пада.Събирайте парици и като дойде времето купувайте а не само да ревете че борсата не ставала.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
            +1

            Коментар


            • Моля спрете да пишете извън темата.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
                Нале зарад тва е сложен тука тоа ...
                Дума да не се каже в неправилната посока ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Вижд..
                  НПО/лай.яни/, темата не е за осиране, това е основната тема тук, не се питайте пропагандни плоски тъпотии, колкото да се виждат думичките "окупация" и "венсеремос".
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
                    Виждаш ли как НПОц кротнаха след като изтриха темата за американската окупация на ЕС? Тва им бе най-големия зор....
                    Last edited by X_Y; 24.08.2015, 14:15.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
                      Чудесно. Значи нямаш нищо против софикс на 150, защото ще имаш възможност да купуваш още по-евтино?!...
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                        Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
                        Само за протокола....
                        Ако виждаш борсата като игрище ,където се въртят спадове и качвания в даден период....и все в даден период се върнат големината на твойте инвестиции....няма страшно ,но ако го виждаш като терен където се борят няколко нации с цел унищожаването на икономиката ,финансовата система и социалнаната система на другите... ...
                        Може да няма победители и тогава няма да има какво да продаваш...
                        През 2008 г се установи че няма банки ,няма застрахователи и презастрахователи ,няма промишлени предприятия и икономика на доста страни....и тогава пуснаха печатницата ,сега вече този трик няма да влияе .....лихвите да се вдигнат ....отиде икономиката още...---
                        Падането на петрола е голям сигнал за скорошен срив на маркета по цялото земно кълбе....
                        Помисли защо през 2009 г беше толкова еФтин петрола и сега гони тези цени.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Твоите имена са поне 20. Но това е нормална практика за всяко НПО /ц/. Аз лично нямам никакъв проблем с теб. Ако искаш запиши се с още 20 имена. Не пречиш.
                          2 са и това не касае никого от вас.

                          Всяко НПО /л/ трябва, да си знае гьола.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Какъв е проблема с двете ми имена и как това е някакъв аргумент в спор?
                            Твоите имена са поне 20. Но това е нормална практика за всяко НПО /ц/. Аз лично нямам никакъв проблем с теб. Ако искаш запиши се с още 20 имена. Не пречиш.
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Хим е паднал от 2,4 до 1,50 в проценти е над 40%...
                              Прогнозата ми е Софикс 430 , ХИМ 1,30-1,35 5, ССВ-80-85 ст.....Холдинг Варна 16-17 лв ,ЗХБГ -.0,3-0,33 лв...
                              И ги наближаваме....холдинг Варна даже ги направи......
                              Не е препоръка....
                              Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Казал го хърдел за щърбел .....
                                Само че Фактс стой с това име вече 10 години а ти си един еднодневен политически спапер..
                                Нямаш ли почивка като бот....че ми писна да пиша едно и също....
                                Какъв е проблема с двете ми имена и как това е някакъв аргумент в спор?
                                Половината форум са с две имена, трябва ли, да не спорят за нищо, защото имат две имена и накрая в безсилието си, опонента да каже: "ти имаш две имена - печеля.."
                                Last edited by Manyface God"; 24.08.2015, 12:42.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X