IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Навън е кадапница. Кога ли ще ни повлече
    Ей Импе голям си карък- инврстира навън и гледай кво стана .... Могъщо наакване
    Че като цъфтяха и покоряваха нови върхове що не ни повлякоха?!
    Сега бягащите от там да си спасяват паричките на БФБ

    Коментар


    • Навън е касапница. Кога ли ще ни повлече
      Ей Импе голям си карък- инвестира навън и гледай кво стана .... Могъщо наакване
      Last edited by tony1975; 29.09.2015, 09:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        със гъз.....
        с ''гегата''

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          със гъз.....
          Кaкво е това словоблудство бе чичо, изречение от една дума и тя - цинизъм, срамота !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
            С кеш или с 'артии ще ги биеш ?
            със гъз.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              ще ги изкривя от бой
              С кеш или с 'артии ще ги биеш ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                Не знам какво имаш на раменете, но явно нямаш никаква представа какви проверки се правят, така че спри с тенденциозните глупости.
                То цялата държава под мониторинг от бая години, проверки бол - пък едно сме цъфнали и вързали....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  ще ги изкривя от бой
                  Нека до боли!!!!!!

                  Коментар


                  • ще ги изкривя от бой

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                      Прилепов, аз имам глава на раменете и на нея вярвам не съм овца от стадото за да слушам овчаря какво ми говори
                      Какъв ЕЦ какви 5 леФФа има един пиян финландец набит там и ако мислиш че той отдавна не е в играта
                      Юнак Мито - той сигналите от космоса ги лови... затуй му служи главата...

                      а и за баланс е главата - нали равновесие трябва да пази...


                      Нве притежавам акции на ПИБ! Но ме дразни наглото тролене!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                        Прилепов, аз имам глава на раменете и на нея вярвам не съм овца от стадото за да слушам овчаря какво ми говори
                        Какъв ЕЦ какви 5 леФФа има един пиян финландец набит там и ако мислиш че той отдавна не е в играта
                        Мито, стига си консумирал алкохол в работно време Честно казано отговаряш неадекватно, като трол, на който му плащат само да се намира на приказки тук. Моля те, направи услуга на всички ни и вземи ходи във форума на Блиц да си ги разтягаш тези локуми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                          Прилепов, аз имам глава на раменете и на нея вярвам не съм овца от стадото за да слушам овчаря какво ми говори
                          Какъв ЕЦ какви 5 леФФа има един пиян финландец набит там и ако мислиш че той отдавна не е в играта
                          Главата за ядене ли само я ползваш !?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                            Прилепов, аз имам глава на раменете и на нея вярвам не съм овца от стадото за да слушам овчаря какво ми говори
                            Какъв ЕЦ какви 5 леФФа има един пиян финландец набит там и ако мислиш че той отдавна не е в играта
                            Не знам какво имаш на раменете, но явно нямаш никаква представа какви проверки се правят, така че спри с тенденциозните глупости.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
                              Мито, значи викаш ЕС не са институция за теб. Я ти кажи на кой вярваш тогава?
                              Прилепов, аз имам глава на раменете и на нея вярвам не съм овца от стадото за да слушам овчаря какво ми говори
                              Какъв ЕЦ какви 5 леФФа има един пиян финландец набит там и ако мислиш че той отдавна не е в играта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                                Блажени са верващите

                                Мито, значи викаш ЕС не са институция за теб. Я ти кажи на кой вярваш тогава?

                                Коментар

                                Working...
                                X