IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Давайте с бодряшките изказвания, как всичко си е наред и на място Че така трябва да бъде и че само някой друг спекулант бил в грешка и затова оревавал форума

    И понеже всичко си е в реда на нещата, и днес оборота ще е колкото на квартален Кауфланд в неделя да кажем А Пенсионните и Консервативните ще продължават да светят на червено
    добре, а после ко прайм??
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Давайте с бодряшките изказвания, как всичко си е наред и на място Че така трябва да бъде и че само някой друг спекулант бил в грешка и затова оревавал форума

      И понеже всичко си е в реда на нещата, и днес оборота ще е колкото на квартален Кауфланд в неделя да кажем А Пенсионните и Консервативните ще продължават да светят на червено
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        И аз се чудя каква я мислят, доверие за деветмесечието

        Доходността за избрания фонд и период е -1.89%
        Прекрсен резултат е това при спадове от 15-20 %, не знам какво не ви харесва, догодина като тръгнат нагоре ще са +2,89

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          Днес SOFIX-а ще ги скъса от бой, нали?
          бой до спукване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
            Стига рева, а налагай мечоците като мислиш, че цените са ниски
            Mного рев, много нещо....а Форексов и Гакито дори и не се виждат на хоризонта...
            А няма пари горкото тролче...

            ПС 11дка ливадки днес в джобчето.
            Ма на ЕврОто - повече...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              И аз се чудя каква я мислят, доверие за деветмесечието

              Доходността за избрания фонд и период е -1.89%
              Да са само те, вземи Консервативните схеми на ДСК примерно - вече 18 месеца не могат да изкарат резултат. Нямам думи!
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                съветвам те да не обвиняваш други за собствените ти грешки. това ще ти помогне в бъдеще!
                Моите грешки, касаят мен, не форума, или който и да било

                А ти не се обаждай да защитаваш други хора, които са доказано грешни и некомпетентни!
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                  Чакат да дойдат по-добри времена, да им дойдат клиенти - Клиент не се чакат, нито времена, а се действа!
                  съветвам те да не обвиняваш други за собствените ти грешки. това ще ти помогне в бъдеще!

                  Коментар


                  • И аз се чудя каква я мислят, доверие за деветмесечието

                    Доходността за избрания фонд и период е -1.89%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Стига рева, а налагай мечоците като мислиш, че цените са ниски
                      Аз моята работа си я върша, но е кофти когато други не я вършат както трябва
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Стига рева, а налагай мечоците като мислиш, че цените са ниски

                        Коментар


                        • Чакат да дойдат по-добри времена, да им дойдат клиенти - Клиент не се чакат, нито времена, а се действа!
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • На запад за такива резултати уволняват на момента! Даже няма да ги чакат до края на годината! А тука гледаме едни и същи мутри (физиоономии) от зората на БФБ - едни и същи утрепки!
                            Bulls on BSE

                            Коментар


                            • Консервативните схеми - Пенсионни фондове и Балансирани Договорни фондове, не могат да изкарат на едни +5%

                              НЕЩАСТНИЦИ
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                                Мисля си, не ги ли е срам нашите инсттуционални инвеститори?!

                                При такава положителна конюнктура (псилни макро данни + рекордни количества свободен кеш в системата и почти нулеви лихви и т.н.) да допуснат такъв колапс на капиталовия пазар в България!

                                Тотални боклуци, безхаберници и некадърници!!!!
                                ПЪЛНИ БОКЛУЦИ, и НЕКАДЪРНИЦИ
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X