IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Ще ти го кажа с провинциялно -селска трактовка.Връх на дадена стока имаме тогава
    когато купувачът каже на продавача"Гледай си работата,яж си стоката сам".Дъното е
    тогава когато продавачът каже на купувача"Гледай си работата яж си парите"В нашият
    случай Пибъла иска да си купи само,че аз и ти му гледаме сеира и му викаме
    "Яж си доларите,много важно"Ето това е вече дъно и то истинско.
    Не искам да ви се бъркам в спора ,но Пибъла може да каже по Коледа хартиите са много шарени ,но за подаръци на децата не стават а и за свинското с винското не са за предпочитане....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      моля професионалистите тука да дават дъна и върхове . за да можем да забогатяваме и ние покрай тях а не да ми казват че щото оптимизма ми е 54,68 процента още няма да купувам ама като стане 23,45 процента и купувам
      Ще ти го кажа с провинциялно -селска трактовка.Връх на дадена стока имаме тогава
      когато купувачът каже на продавача"Гледай си работата,яж си стоката сам".Дъното е
      тогава когато продавачът каже на купувача"Гледай си работата яж си парите"В нашият
      случай Пибъла иска да си купи само,че аз и ти му гледаме сеира и му викаме
      "Яж си доларите,много важно"Ето това е вече дъно и то истинско.

      Коментар


      • моля професионалистите тука да дават дъна и върхове . за да можем да забогатяваме и ние покрай тях а не да ми казват че щото оптимизма ми е 54,68 процента още няма да купувам ама като стане 23,45 процента и купувам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Нищо не ретроспектирам, още преди 2 години предупреждавах че бфб е доста балонирана и пренасочих 2/3 от активите си в долари.
          Факт, можеш да провериш.

          А бфб все още си се търгува дори и сега на ре почти като американското и двуцифрени ебитди.
          Така че има още време докато дойде момента да слагам $ на бфб.
          Премного оптимизъм струи все още отвсякъде...
          Как измерваш оптимизма - във форума на Инвестор БГ ли?
          Щото за мен това е оборота, нисък оборот и начертано дъно, значи че няма оптимизъм
          Bulls on BSE

          Коментар


          • ти по оптимизъм ли залагаш . кажи за твойте американци за оптимизма

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              Хубаво ретроспектираш миналото време, и понеже на пазарите миналото не е показател за бъдещето, това означава, че сега трябва да се продават доларите и да се купува на БФБ
              Нищо не ретроспектирам, още преди 2 години предупреждавах че бфб е доста балонирана и пренасочих 2/3 от активите си в долари.
              Факт, можеш да провериш.

              А бфб все още си се търгува дори и сега на ре почти като американското и двуцифрени ебитди.
              Така че има още време докато дойде момента да слагам $ на бфб.
              Премного оптимизъм струи все още отвсякъде...

              Коментар


              • Никакъв стимул или логика човек да продаде на БФБ в момента

                Обратното се отнася за няколкото гранде балони, които новоизникнаха около ниските обороти и цени на БФБ - Спийди, Сирма, СФИмотите и Трейдинга и АТЕРКАТА, последните две вече се закучиха и се вижда какво е бъдещето им до пълното пръскане на балона
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                  Да слагаме каските
                  още едно предизвикателство за пазара, все още е в сила

                  http://www.investor.bg/novini-i-anal...lishte-206722/
                  Много я натегнахте тази пружина,ще ви халоса по каските..
                  Last edited by Grosss; 27.11.2015, 16:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    YTD USD BGN +14%
                    YTD Sofix - 16.4%

                    На печелившите - честито.
                    А тези надсмиващи се от известно време над финансово неграмотните депозитари...ми за тяхна сметка си е.
                    Хубаво ретроспектираш миналото време, и понеже на пазарите миналото не е показател за бъдещето, това означава, че сега трябва да се продават доларите и да се купува на БФБ
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • много съм доволен от днешния ден....хайде UP UP ли беше
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • YTD USD BGN +14%
                        YTD Sofix - 16.4%

                        На печелившите - честито.
                        А тези надсмиващи се от известно време над финансово неграмотните депозитари...ми за тяхна сметка си е.

                        Коментар


                        • Да слагаме каските
                          още едно предизвикателство за пазара, все още е в сила

                          http://www.investor.bg/novini-i-anal...lishte-206722/

                          Коментар


                          • Почваме ли ги?

                            Коментар


                            • Неугасващия оптимизъм днес е реализирал чудовищно повишение на Софикса .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                                Измислена драма се създава! Не е лошо да се види кой иска и кой не да е публичен!

                                Коментар

                                Working...
                                X