IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В темата за оптимизма е тихо и спокойно, в другите теми и там е тихо и спокойно. Въпросът е някой гледа ли отчети и дали понеделник ще има малко раздвижване поне по отделни позиции или ... пак тихо и спокойно. Утре ще си отговоря на въпроса, но си мисля че това-онова може и да мръдне

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      http://ivo.bg/2015/11/27/%D1%80%D0%B...%D0%B2-%D0%BC/

      Разследват го в Лихтенщайн, ругаят го в Москва, джобят го в Пекин- властелин от пластелин

      министрската прес служба е по тъпа от премиера....
      Когато му проверявали багажа и делегацията на тръгване , той бил при президента на китай..... още малко ще излезе че бил гол при него....китайците са си направили заключенията ....
      Само нашите идиоти могат да дадат такова пояснение....

      Коментар


      • http://ivo.bg/2015/11/27/%D1%80%D0%B...%D0%B2-%D0%BC/

        Разследват го в Лихтенщайн, ругаят го в Москва, джобят го в Пекин- властелин от пластелин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          нали си спомняш че беше в онази дружинка която ме нападаше ,когато ХИМ беше 2,2 а аз мислех за 1,65.... и после в друга подобна когато ще стане 1,35 при 1,65...и друга подобна когато мислех за под 1,2..... е тази е бъдеще ....
          Това последното едва ли ще стане,гледам банката се държи ,а Зрънчо взе да напъва.
          Другите групи също достигнаха някакви дъна и вече почти няма сделки,стоят и чакат
          Флагманът да опъне платната.От време на време някой не му издържат
          нервите и правят краткосрочен UP като FPP ,БРЕФа или Табаците,но като цяло
          наблюдаваме дъна по много от позициите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            В едно съм убеден (от 5-6 месеца) ..
            Абсолютна тъпотия е да си държиш парите на влог.....Имот, земя, бизнес, обучение, акции, валутни игрички....Каквото искаш...
            Банките сложиха такси и за прекрачване входа на офисите.....Само дето билетчета не късат....

            Аз си мисля, че в София трябва да се инвестира в многоетажни гаражи....Бързо се строят и има много клиенти..... ( ако бях по-малко мързелив и много по-умен , щях да направя едно АД или АДСИЦ за тази цел..)
            Напълно подкрепям идеята за гаражите, не случайно китайците ги изкупуват по цял свят.
            Най-вече паркингите по летишщата и центровете на градовете.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              нали си спомняш че беше в онази дружинка която ме нападаше ,когато ХИМ беше 2,2 а аз мислех за 1,65.... и после в друга подобна когато ще стане 1,35 при 1,65...и друга подобна когато мислех за под 1,2..... е тази е бъдеще ....
              Помни той таратанци.Набута се на скъпите артии както други отворковци да не ги споменаване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Винаги познавам. Нали затова съм все още на борсата
                Внимателно с познаванията че да не излезеш скоро от бфб .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Тебе те знаем....
                  Бой с едната буза, след това бой с другата.....:След това отваряш бузките и бой, бой, бой....p

                  пп Шегичка ! Всички сме така.. Нашето време наближава ....
                  Хахаха е това беше егати и намека .Разсмя ме!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Значи да очакваме още спад на лихвите и търсене на алтернатива за много пари

                    http://www.capital.bg/politika_i_iko...li_pod_nulata/
                    Не мисля че свободните пари ще се насочат към бфб.Нашата борса има лоша слава покрай множеството мошенници мажоритари.

                    Коментар


                    • Все ми е тая

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Значи да очакваме още спад на лихвите и търсене на алтернатива за много пари

                        http://www.capital.bg/politika_i_iko...li_pod_nulata/
                        Разводнихме темата !

                        Как коментирате инфото за отрицателни лихфи на парите в ЦБ...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          нали си спомняш че беше в онази дружинка която ме нападаше ,когато ХИМ беше 2,2 а аз мислех за 1,65.... и после в друга подобна когато ще стане 1,35 при 1,65...и друга подобна когато мислех за под 1,2..... е тази е бъдеще ....
                          Много неща помня

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                            Не приемам иронията от теб.....
                            Аз пък съм доволен от пропуснатите загуби на нашата борса и че влезнах във валутните редове но в брой....турски лири ,руски рубли ,долари ,франкове...все плюсове.... а на нашата пробвм табаците и петрол и хиката...
                            Приеми я като благородна завист....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Винаги познавам. Нали затова съм все още на борсата
                              нали си спомняш че беше в онази дружинка която ме нападаше ,когато ХИМ беше 2,2 а аз мислех за 1,65.... и после в друга подобна когато ще стане 1,35 при 1,65...и друга подобна когато мислех за под 1,2..... е тази е бъдеще ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не е за първи път....
                                Но може някой път да познаеш....след една ,две години....
                                Винаги познавам. Нали затова съм все още на борсата

                                Коментар

                                Working...
                                X