IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Кой кого днес?Чакате ли консове?

    Има консове но няма участници на маркета...
    При такъв конс при БТН трябваше да стигне поне 65 най малко , но се лъжем около 61....
    въпреки че не ми трябваха ,купих малко за спорта......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      И ти какво им каза ,тук се печели страшно много пари от 18 месеца индекса е паднал с 200 пункта ,близо 33% и вие ще участвате в това падане....
      Нищо подобно. Така описано бих ги отблъснал. Обясних на всеки желаещ, че е нужно внимание при входа и търпение. Насочвах и към посредници. За осем години тук преживях и кризата и съм на печалба, за себе си съм доволен. Хората ще преценяват и ще вземат решения според ситуацията. Важна е информацията. Когато човек знае, с какво разполага като възможности, останалото е следствие. Ще има нови и на БФБ.
      Last edited by Manyface God"; 30.11.2015, 13:07.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Кой кого днес?Чакате ли консове?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Поне пет шест независими един от друг мои познати ме попитаха:

          "Нали се занимаваш с борси, кажи там нещо да направим, че с тая банка нещо не ме кефи.."
          И ти какво им каза ,тук се печели страшно много пари от 18 месеца индекса е паднал с 200 пункта ,близо 33% и вие ще участвате в това падане....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            След няколко месеца на успокояване в темповете на понижение лихвите по депозитите отново отчитат съществен спад през октомври, показват данните на БНБ, цитирани от "Капитал daily".

            Доходността на спестяванията на домакинствата в левове се е свила с 0.12 процентни пункта (пр.п.) и вече е едва 1.14% средно по депозитите със срок до 1 година. Доходността по спестяванията в евро също намалява по-осезаемо – с 0.07 пр.п. до 1.03%.

            Лихвите по депозитите за бизнеса преминаха прага от 1 на сто oще през пролетта, а към октомври продължават да се понижават и достигат 0.69% (-0.01 пр.п.) и 0.8% (-0.03%) съответно за вложенията в левове и в евро.

            http://www.dnevnik.bg/biznes/finansi...prez_oktomvri/
            Поне пет шест независими един от друг мои познати ме попитаха:

            "Нали се занимаваш с борси, кажи там нещо да направим, че с тая банка нещо не ме кефи.."
            The strongest stand last.

            Коментар


            • След няколко месеца на успокояване в темповете на понижение лихвите по депозитите отново отчитат съществен спад през октомври, показват данните на БНБ, цитирани от "Капитал daily".

              Доходността на спестяванията на домакинствата в левове се е свила с 0.12 процентни пункта (пр.п.) и вече е едва 1.14% средно по депозитите със срок до 1 година. Доходността по спестяванията в евро също намалява по-осезаемо – с 0.07 пр.п. до 1.03%.

              Лихвите по депозитите за бизнеса преминаха прага от 1 на сто oще през пролетта, а към октомври продължават да се понижават и достигат 0.69% (-0.01 пр.п.) и 0.8% (-0.03%) съответно за вложенията в левове и в евро.

              http://www.dnevnik.bg/biznes/finansi...prez_oktomvri/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                без коментар и една ракия за Монти!
                +++++++++++++++

                Коментар


                • мдам и аз съм наострил рогите, ама съм си 100% в акции отдавна... вие де се мотахте до сега

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Н И К О Г А!!!
                    даже за утре съм обещал на Бела(снахата на Фортис) да и пазаря активи!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                      Ко ти пука. Нали утре пак ще пердашиш.
                      Ще ги спукам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        И ти ли вдигна белия байрак?
                        Н И К О Г А!!!
                        даже за утре съм обещал на Бела(снахата на Фортис) да и пазаря активи!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          И ти ли вдигна белия байрак?
                          Ко ти пука. Нали утре пак ще пердашиш.
                          г-жа Фирдевс.2015г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            без коментар и една ракия за Монти!
                            И ти ли вдигна белия байрак?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              и от мен една ракия за Монти който за разлика от мнозина е трезвомислещ !!
                              Днес сме 29 11 2015,но въпросът беше поставен за 30 12 2015г,победителят 100/100
                              ще е друг.

                              Коментар


                              • колеги не искам да ви прекъсвам минорния тон на разговора но тук все пак е темата за оптимизма та в този ред на мисли бих изразил скромното си мнение че дъното е някъде тук и скоро ще сме свидетели на ръст по много от ликвидните позиции на БФБ
                                Естествено че.....
                                Не е Препоръка!!!
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X