IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дончев обаче е оптимист за следващата година и прогнозира, че тя ще бъде най-добрата от последните пет.

    Според него е възможно остатъчните дялове от държавните предприятия да бъдат приватизирани на Българската фондова борса.
    Тия дали наистина мислят сериозно в тази посока или просто Дончев е решил да се направи на готин на някъв си форум!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
      Аз ако ти кажа, че 2020 г. текущият състав на SOFIX ще го води към 200 пункта, какво ще правиш?

      Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
      предполагам, че ще се смее, както правя и аз в момента

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        ей идва 2016 а ние още около СОФИКС 4** се мотаме!!!

        Това ако ми го бе предвидил някой 2009 - хич нямаше да се захващам! НО сега не съжалявам доста опит натрупах, запознах се с умни и хубави хора, и увеличих портфейла, та вече съм готов за СОФИКС 1***

        Хайде наздраве за утрешния празник нека боцкаме шаранчета и да шумим с много парички в банката!!!
        Аз ако ти кажа, че 2020 г. текущият състав на SOFIX ще го води към 200 пункта, какво ще правиш?

        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
          по кое съдиш за това?
          Усет. Още малко остана.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
            Утре с 5% по-богат!#
            по кое съдиш за това?
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Утре с 5% по-богат!#

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                БФБ е единствената причина да обичам работните дни!
                Успех на всички!
                +1
                точно същото си мислех и аз преди няколко дни.....значи не съм единствения
                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                Коментар


                • Викам да им хвърлим един як пердах предколедно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    БФБ е единствената причина да обичам работните дни!
                    Успех на всички!
                    Дано да се събуди.

                    Коментар


                    • БФБ е единствената причина да обичам работните дни!
                      Успех на всички!

                      Коментар


                      • Оптимисти,
                        дано сте прави и да тръгва вече пазара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Дават го големите спекулативни пари за следващата година да атакуват пазарите
                          на Източна Европа.Нашият влиза в тая група,дай боже аванта.
                          +1
                          аз за това и позаредих в по ликвидните(в конкретния случай банкови акции) ама може и още ако излезе някоя добра цена в следващите седмици....иначе казано очакванята ми са за UP на пазара като цяло
                          Не е Препоръка!!!!
                          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            не ги разбирам чак толкова, лично на мен отдавна ми се струва че трябва да тръгне на север, но не така мисли пазара
                            Някой техничар няма ли да се намеси и да покаже нивата, там чертички, средни нещо подсякло ли се е? Аз много много не вярвам на такива криви, но нека има и такова мнение, Иван Давидов, Софикс?
                            Дават го големите спекулативни пари за следващата година да атакуват пазарите
                            на Източна Европа.Нашият влиза в тая група,дай боже аванта.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Предполагам ,че първата вълна ще тръгне преди Нова година,виждам че и някой от
                              абсолютните шитове и неликвидните нещо се размърдват.

                              не ги разбирам чак толкова, лично на мен отдавна ми се струва че трябва да тръгне на север, но не така мисли пазара
                              Някой техничар няма ли да се намеси и да покаже нивата, там чертички, средни нещо подсякло ли се е? Аз много много не вярвам на такива криви, но нека има и такова мнение, Иван Давидов, Софикс?
                              Last edited by tony1975; 06.12.2015, 17:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                мда появиха се и 1-2 листвания
                                Какви са твоите очаквания - след годишните отчети или новогодишно?
                                Предполагам ,че първата вълна ще тръгне преди Нова година,виждам че и някой от
                                абсолютните шитове и неликвидните нещо се размърдват.

                                Коментар

                                Working...
                                X