IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    това е най-лесното да се коментира

    първото правителство на борисов е съставено на 27.07.2009 и на този ден софикса е бил 354.91 пункта

    днес софикса показва 437,87 пункта

    скапали са се тиквите на доста участници от форума след като не помнят в какво състояние оставиха страната станишев, доган и царя
    +1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ти ми коментирай при милиционеркомунистите какво се е променило и подобрило за 6 години, освен че скапаха Борсата..
      това е най-лесното да се коментира

      първото правителство на борисов е съставено на 27.07.2009 и на този ден софикса е бил 354.91 пункта

      днес софикса показва 437,87 пункта

      скапали са се тиквите на доста участници от форума след като не помнят в какво състояние оставиха страната станишев, доган и царя

      Коментар


      • Ти ми коментирай при милиционеркомунистите какво се е променило и подобрило за 6 години, освен че скапаха Борсата..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          За да сме наясно какво е да си пенсионер в България, малко суха статистика. Тя казва почти всичко:
          С минимална пенсия от 157.44 лв. на месец- 247 543 лица,
          С минимална пенсия от 133.82 лв. на месец - 45 540 лица (по чл. 68, ал.3 от КСО)
          Със социална пенсия за старост от 115,15 лв. на месец-
          3 091 лица.
          Брой пенсионери с изплащан размер на пенсията под 300 лв. на месец- 1 264 333.
          Това е ситуацията. Близо милион и триста хиляди български пенсионери живеят с под 10 лева на ден.

          Без коментар ...
          няма какво да коментираш .................... при станишев и царя (а доган отзад ) над 2 мнл. българи взимаха заплати по 159 лв.

          ................ те затова и над 1 млн. българи напуснаха страната и отидоха да търсят щастие другаде...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            много правилно посочих, че не очаквам от теб да разбереш за какво ти пиша

            какво значение има колко човека са гласували за герб като важното е с колко депутата е в парламента от което следва колко човека ще имат в правителството...

            пак се изложи

            колко човека са гласували ги вълнува само мисирките

            Знам че ти е трудно да разбереш.....
            Тази политическа конфигурация определя следните избори.....
            В следващия парламен ще влезат Герб ,БСП ,ДПС и националисти и може би Кънев но не повече с повече от 4,5 %....ако при него се наредят и Кунева и останалите мекотели и 2% ще са им много.....
            Гласуващите ще бъдат около 800-850 к гербери ,500-550 комунисти ,400-450 к турци и 200 к националисти... и 100 к сини демократи...
            Възможно правителство турци и гроб..... или гроб и комунистите...

            След всеки парламентарини избори гласуващите падат с 400К....
            Last edited by Монти; 15.12.2015, 13:20.

            Коментар


            • Сцепих ги от бой

              Коментар


              • За да сме наясно какво е да си пенсионер в България, малко суха статистика. Тя казва почти всичко:
                С минимална пенсия от 157.44 лв. на месец- 247 543 лица,
                С минимална пенсия от 133.82 лв. на месец - 45 540 лица (по чл. 68, ал.3 от КСО)
                Със социална пенсия за старост от 115,15 лв. на месец-
                3 091 лица.
                Брой пенсионери с изплащан размер на пенсията под 300 лв. на месец- 1 264 333.
                Това е ситуацията. Близо милион и триста хиляди български пенсионери живеят с под 10 лева на ден.

                Без коментар ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                  Влагам засега... Защото все още имам файда, грубо казано... Но не паса трева и не летя в облаците.
                  виждам, че си от партията на мисирките .................. сърцето те тегли в едната посока, а главата на другата страна

                  карай да върви...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Пак да ти кажа ,не е важно колко са депутатите а колко са гласували за тях....
                    Докато имат финансов ресурс не са със затихващи функции защото полкитата определят не направеното а това което обещават и плащат на ръка........
                    А през 2014 сигурно имат повече гласове от 2013 г....
                    много правилно посочих, че не очаквам от теб да разбереш за какво ти пиша

                    какво значение има колко човека са гласували за герб като важното е с колко депутата е в парламента от което следва колко човека ще имат в правителството...

                    пак се изложи

                    колко човека са гласували ги вълнува само мисирките

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      заеми се взимат за да се хранят гладните мисирки на държавната софра

                      нещо си противоречиш иначе ..................... имаш песимистични очаквания за Б-я, а влагаш пари на БФБ ........................ пълна шизофрения...
                      Влагам засега... Защото все още имам файда, грубо казано... Но не паса трева и не летя в облаците.
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                        Аз пък имам друго обяснение за случилото се с КТБ, но не виждам смисъл да го споделям тук и с теб. Струва ми се обаче, че съвсем скоро за "триглавата ламя" ще си спомняме с искрена носталгия. Не искам да съм лош пророк, но България с бодри крачки върви по пътя на Гърция. С малката разлика, че зад Гърция стоеше и все още стои еврозоната, а зад нас няма да има никой. Всички сме свидетели как страната ни от година на година трупа дефицит след дефицит и задлъжнява СТАБИЛНО. Знаем до какво води това. Видахме го при южните ни съседи. Не се надявам ББ да поеме политическата отговорност, както го сториха тези преди него. По-скоро очаквам сериозните обществени и политически катаклизми свързани с неминуемия фалит на България да доведат до излизането ни от ЕС и НАТО. Кой има изгода от това...?

                        ПП: Последният ми въпрос е риторичен. Може да не отговаряш.
                        заеми се взимат за да се хранят гладните мисирки на държавната софра

                        нещо си противоречиш иначе ..................... имаш песимистични очаквания за Б-я, а влагаш пари на БФБ ........................ пълна шизофрения...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          А този който купува на 1,69 е бил друг ник на Хайрсъзов.....а този който е купувал на 1,58 е бил друг полки..... и това в последните месеци а преди това....
                          веселба......
                          А без измишльотини може ли?
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                            Аз пък имам друго обяснение за случилото се с КТБ, но не виждам смисъл да го споделям тук и с теб. Не искам да съм лош пророк, но България с бодри крачки върви по пътя на Гърция. С малката разлика, че зад Гърция стоеше и все още стои еврозоната, а зад нас няма да има никой. Всички сме свидетели как страната ни от година на година трупа дефицит след дефицит и задлъжнява СТАБИЛНО. Знаем до какво води това. Видахме го при южните ни съседи. Не се надявам ББ да поеме политическата отговорност, както го сториха тези преди него. По-скоро очаквам сериозните обществени и политически катаклизми свързани с неминуемия фалит на България да доведат до излизането ни от ЕС и НАТО. Кой има изгода от това...?

                            ПП: Последният ми въпрос е риторичен. Може да не отговаряш.
                            Оооо ето че и Парцалев прозря ФФФалита за който Дедо ви Мито говори вече година

                            Браво Парцалев браво Уйче Манчо - дано на повече лЮде им дойде акъла в главата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              пак изби рибата, м.....о

                              парламентарните избори 2009 година --- 117 депутати герб

                              парламентарните избори 2013 година --- 97 депутати герб

                              парламентарните избори 2014 година --- 84 депутати герб

                              вижда се, че е партия със затихващи функции, м.....о
                              Пак да ти кажа ,не е важно колко са депутатите а колко са гласували за тях....
                              Докато имат финансов ресурс не са със затихващи функции защото полкитата определят не направеното а това което обещават и плащат на ръка........
                              А през 2014 сигурно имат повече гласове от 2013 г....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                напълно съм съгласен с теб, че след золумите които направи триглавата ламя (комунисти+турци+монарха) вече 7 години не можем да се оправим ................... после пак дойдоха временно на власт и с помощта на болен сидеров успяха да фалират КТБ за нула време ........................... за това се иска голям талант, а твоите хора показаха, че го имат
                                Аз пък имам друго обяснение за случилото се с КТБ, но не виждам смисъл да го споделям тук и с теб. Струва ми се обаче, че съвсем скоро за "триглавата ламя" ще си спомняме с искрена носталгия. Не искам да съм лош пророк, но България с бодри крачки върви по пътя на Гърция. С малката разлика, че зад Гърция стоеше и все още стои еврозоната, а зад нас няма да има никой. Всички сме свидетели как страната ни от година на година трупа дефицит след дефицит и задлъжнява СТАБИЛНО. Знаем до какво води това. Видахме го при южните ни съседи. Не се надявам ББ да поеме политическата отговорност, както го сториха тези преди него. По-скоро очаквам сериозните обществени и политически катаклизми свързани с неминуемия фалит на България да доведат до излизането ни от ЕС и НАТО. Кой има изгода от това...?

                                ПП: Последният ми въпрос е риторичен. Може да не отговаряш.
                                Last edited by Чичо Манчо; 15.12.2015, 12:43.
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X