IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    Внимание! Лъжец!
    Този г.ей лъже масово и форумите и подвежда целенасочено останалите. Моля, администраторите да вземат мерки!
    За кое лъжа, че оборотите на ден са по 100 хил лв. и че очевидно Пенсинни дружества на БФБ няма
    Ти остави това, че не инвестират по предназначение, ами и резултати нямат Няма и как да имат, няма да ви обянсявам защо от ДАКС пари не могат изкара.
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
      Гледай си паничката
      Внимание! Лъжец!
      Този г.ей лъже масово и форумите и подвежда целенасочено останалите. Моля, администраторите да вземат мерки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
        Според нормативната уредба Пенсионните са участник на БФБ.
        От 2015 (дори много по-рано) но 2015 видно за всеки тогално обдикираха от БФБ и ги няма (да не броим изключенията, видно е дали ги има или не по оборотите, понеже те са такъв участник, че не може да останат незабелязани - говорим за поне 100 милиона които им се падата за БФБ, но ги няма - груба сума, но е поне толкова на гофина минимум).

        ДДДД. разбрахме, че си платен и пристрастен. Но бъди сигурен, че това, което пиша, ще се провери.
        Да задължават ги,даже им нареждат кой акции точно да купуват.
        Last edited by dolce; 08.01.2016, 17:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          откровена лъжа! Цитирай закон, член, алинея!
          Гледай си паничката
          Bulls on BSE

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Според нормативната уредба Пенсионните са участник на БФБ.
            откровена лъжа! Цитирай закон, член, алинея!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              Това че не можеш да се примириш с пропуснатите ползи и реализираните загуби си е твоя грижа. Затова си търсиш утешение като ръсиш глупости. Мисля че ще имаш по голям успех като вечерта си налееш една ракийка тогава ще влезеш в стихията си
              Това, че ти и ДДДД примерно, сте толкова малки, че освен в собствената си паничка и тази на съседчето не може да поглегнете и разбирате голямата картина, си е ваш проблем като елементарни егоистични човечета
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Според нормативната уредба Пенсионните са участник на БФБ.
                От 2015 (дори много по-рано) но 2015 видно за всеки тогално обдикираха от БФБ и ги няма (да не броим изключенията, видно е дали ги има или не по оборотите, понеже те са такъв участник, че не може да останат незабелязани - говорим за поне 100 милиона които им се падата за БФБ, но ги няма - груба сума, но е поне толкова на гофина минимум).

                ДДДД. разбрахме, че си платен и пристрастен. Но бъди сигурен, че това, което пиша, ще се провери.
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Това че не можеш да се примириш с пропуснатите ползи и реализираните загуби си е твоя грижа. Затова си търсиш утешение като ръсиш глупости. Мисля че ще имаш по голям успех като вечерта си налееш една ракийка тогава ще влезеш в стихията си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                    Сега поставям въпроса, защо Пенсионните вече години наред не инвестират на БФБ (2015 е 100%, че не са инвестирали, както и че в момента ги няма на БФБ), което за мен е незаконно?

                    Ако това за теб са шутовски въпроси, то ти си лумпен
                    Би ли цитирал нормативната уредба на основание на която ПФ са задължени да купят акциите притежавани от BullsonBSE. Вероятно съм много прост и съм пропуснал съответната норма на закона. Понеже не си форумният шут е редно да ни осветлиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      Да не те обидя ама по скоро се приемаш като форумния шут, но ако това те ласкае не говори добре за личноста ти
                      Когато се включих във форума целта ми беше да се разбере какво стана с депозитите на Пенсионни и Договорни фондове в КТБ. Напълно резоннен въпрос, на който никой не отговори с факти. Беше голям проблем, защото грозеше консервативни фондове да улекнат с по 5-10% за една нощ. Тази седмица получихме отговор с публикация на цесиите.

                      Сега поставям въпроса, защо Пенсионните вече години наред не инвестират на БФБ (2015 е 100%, че не са инвестирали, както и че в момента ги няма на БФБ), което за мен е незаконно?

                      Ако това за теб са шутовски въпроси, то ти си лумпен
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                        Ласкате ме, като ме коментирате
                        Да не те обидя ама по скоро се приемаш като форумния шут, но ако това те ласкае не говори добре за личноста ти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          откровена лъжа. За сребърния фонд извади черно на бяло кой и кога ти го е обещал.
                          Остави Сребърния Фонд, то и за него е безпредметно да не е на БФБ. но кажете кой и с какво отмени задължението на Пенсионните да инвестират на БФБ?
                          Факт е, че ги няма на БФБ.
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Когато човек си избира пазар, следва да анализира и участниците на пазара.
                            Моите анализи сочат, че Пенсионните фондве полу-законно вече не инвестират на БФБ. Че е неморално е неморално, според мен трябва да се проучи доколко е законно да избягват БФБ. Иначе според мен става безпредметно да се взема задължително от всеки работещ по 5% без да се спазяват законовите уговрки - Пенсионните да инвестират на БФБ.
                            Bulls on BSE

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                              Ласкате ме, като ме коментирате

                              Само искам да ви кажа, че аз когато почнах на БФБ там инветираха Пенсионните дружества и беше обещано, че и т.н. Сребърен Фонд и той ще инвестира на БФБ.
                              За Сребърният фонд излъгаха.
                              За Пенсионните, обаче още не съм чул да има промяна в законодателството, че те от повече от година вече не инвестират на БФБ - факт, видно е всеки ден, освен ако не са им разрешили да търгуват на нерегулиран пазар (но и това не е променяно)
                              Някой може ли да го обясни това?
                              откровена лъжа. За сребърния фонд извади черно на бяло кой и кога ти го е обещал.

                              Коментар


                              • Ласкате ме, като ме коментирате

                                Само искам да ви кажа, че аз когато почнах на БФБ там инветираха Пенсионните дружества и беше обещано, че и т.н. Сребърен Фонд и той ще инвестира на БФБ.
                                За Сребърният фонд излъгаха.
                                За Пенсионните, обаче още не съм чул да има промяна в законодателството, че те от повече от година вече не инвестират на БФБ - факт, видно е всеки ден, освен ако не са им разрешили да търгуват на нерегулиран пазар (но и това не е променяно)
                                Някой може ли да го обясни това?
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X