IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импето да коментира !!!!

    http://www.dnes.bg/cars/2016/01/14/n...ranciia.289685

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Много отчаяни ми се видите бре момци! Я се вземете в ръце! Ние сме '' стари '' и добре обучени кучета и такива неща не би трябвало да ни притесняват
      Изобщо не съм, даже. Можеше и повече мечки да бъдат остреляни ... но аз съм търпелив
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Много отчаяни ми се видите бре момци! Я се вземете в ръце! Ние сме '' стари '' и добре обучени кучета и такива неща не би трябвало да ни притесняват
        Притеснява ме че продавачите го играят много хитри и ни взимат за балъци.....
        Ако оставят маркета да реши цените ,ще стане по лесно ,но тези спадове за десетки хиляди бройки и после рязки качвания с по няколко бройки в края на сесията изкривява маркета и отказват повечето участниците....

        Коментар


        • Много отчаяни ми се видите бре момци! Я се вземете в ръце! Ние сме '' стари '' и добре обучени кучета и такива неща не би трябвало да ни притесняват

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            лошото е че след тим следват останалите....и пак идва ред на тим...

            Нека да не го коментирам това.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Много се кефя, когато тимимпортци ги бият.
              лошото е че след тим следват останалите....и пак идва ред на тим...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                В момента спекулантите са кът, ливъриджът нисък или никакъв. И понже са малко и закуравели, са по скоро много затаили дъх в очакване на това, на което са заложили - а то е логичното и неминуемото.

                Отчаяните в момента са депозитарите, щото с много зор спестиха някой лев примамени от големи лихви, които вече ги няма

                Виждаме и отчаяната треска у населението по всевъзможни лотарии и лесни начини за печелене на пари, Форекси, чужди пазари - което си е върха на отчаянието.

                БФБ на тези цени е супер стабилна и перспективна, няма никакво място за отчаяние
                Така си е! От Чината дирижират, БФБ стресират. Стабилна, но с перспективи, къде нагоре, къде надоле. След Шенген може и еврото. За кого ли ще вържем лефа? Следващата голяма далавера. Притаили са се вече корсарите в задморска засада.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Гадното е че се продава по малко и така може да продължи с години....
                  Ако се продаваше както шотланците ,за няколко месеца и край но сега ....
                  Всеки ден изкарват по 20К в няколко позиции и така всеки ден.... в края на сесията се купува на пазарна....
                  Много се кефя, когато тимимпортци ги бият.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    и днес ги лупках яко.
                    Малко беше ..... разочарован съм ... Можеш и повече. Аз вярвам в теб ....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      и днес ги лупках яко.
                      Гадното е че се продава по малко и така може да продължи с години....
                      Ако се продаваше както шотланците ,за няколко месеца и край но сега ....
                      Всеки ден изкарват по 20К в няколко позиции и така всеки ден.... в края на сесията се купува на пазарна....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Историята помни много такива които осредняваха и се занулиха.Няма ги вече на борсата и по форума .
                        Математически в един момент, 0средняването започва да дава рез0лтати - спада 0владян, средната цена прилична, акциите прибрани, кризата отминала

                        Какво следва
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • и днес ги лупках яко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            Най вече Хим хехе купувай още да осредниш че като вземе да скача да станеш милионер
                            Историята помни много такива които осредняваха и се занулиха.Няма ги вече на борсата и по форума .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                              Когато нещо се търгува на 10 г. мминимум няма как да е скъпо.
                              Примерно петрола, Хим и т.н. Може да падне още малко, но не е скъпо в никакъв случай.
                              Най вече Хим хехе купувай още да осредниш че като вземе да скача да станеш милионер

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                И супер скъпа най вече
                                Когато нещо се търгува на 10 г. мминимум няма как да е скъпо.
                                Примерно петрола, Хим и т.н. Може да падне още малко, но не е скъпо в никакъв случай.
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X