IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    и днес ги лупках яко.
    Гадното е че се продава по малко и така може да продължи с години....
    Ако се продаваше както шотланците ,за няколко месеца и край но сега ....
    Всеки ден изкарват по 20К в няколко позиции и така всеки ден.... в края на сесията се купува на пазарна....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Историята помни много такива които осредняваха и се занулиха.Няма ги вече на борсата и по форума .
      Математически в един момент, 0средняването започва да дава рез0лтати - спада 0владян, средната цена прилична, акциите прибрани, кризата отминала

      Какво следва
      Bulls on BSE

      Коментар


      • и днес ги лупках яко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
          Най вече Хим хехе купувай още да осредниш че като вземе да скача да станеш милионер
          Историята помни много такива които осредняваха и се занулиха.Няма ги вече на борсата и по форума .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Когато нещо се търгува на 10 г. мминимум няма как да е скъпо.
            Примерно петрола, Хим и т.н. Може да падне още малко, но не е скъпо в никакъв случай.
            Най вече Хим хехе купувай още да осредниш че като вземе да скача да станеш милионер

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              И супер скъпа най вече
              Когато нещо се търгува на 10 г. мминимум няма как да е скъпо.
              Примерно петрола, Хим и т.н. Може да падне още малко, но не е скъпо в никакъв случай.
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                На нас си ни е "скъпа" и си я обичкаме щом сме тук
                Кефиш ме, човече! Песимистите да се преместят в тяхната тема. Ние тук сме оптимисти и днешният ден доказва, сме по-близо до истината

                Коментар


                • На нас си ни е "скъпа" и си я обичкаме щом сме тук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                    БФБ на тези цени е супер стабилна и перспективна, няма никакво място за отчаяние
                    И супер скъпа най вече

                    Коментар


                    • Това е другото от 2000 може да пднеш на 200, ама от 450 на 45 ли ще ходим? супер слабоумно ми се струва да се опасявам от какъвто и да е срив на БФБ особенно след като вече 1,5 г сме надолу...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Оптимистична ода на отчаяния спекулант!
                        В момента спекулантите са кът, ливъриджът нисък или никакъв. И понже са малко и закуравели, са по скоро много затаили дъх в очакване на това, на което са заложили - а то е логичното и неминуемото.

                        Отчаяните в момента са депозитарите, щото с много зор спестиха някой лев примамени от големи лихви, които вече ги няма

                        Виждаме и отчаяната треска у населението по всевъзможни лотарии и лесни начини за печелене на пари, Форекси, чужди пазари - което си е върха на отчаянието.

                        БФБ на тези цени е супер стабилна и перспективна, няма никакво място за отчаяние
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Изобщо не съм отчаян, 100% съм си в акции чуждите да се сриват колкото искат... Боли ме фара за тях Що да е толкова невъзможо бе хора то си расте стабилно вече известно време, ако следваме растежа не е лишено от логика...
                          Last edited by pepe1234; 14.01.2016, 17:39.

                          Коментар


                          • монти, кризите в тяхната честота ще се засилват и това го писах скоро и беше си веме да се случи, но мисля, че тези пари ще се пренасочват все пак по други места. Та може дддд да се окаже прав, че нашата зона да се окаже много интересна за чуждите инвестиции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              Ми как кои, еврака си е нисък, петролецо си пада стабилно... Геополитическата ситуация е перфектна... Тучолята си прецакаха руските туристи, ако сме умни требва да си ги дръпнем, гърчолята бизнесите им се изнасят при нас, заплатите все още са ниски, ония се стрелят ВМЗ работят като луди... ако стоплим още малко отношенийцата с рашките дето доган показа пътя и софармата може да подръпне, хъбче да почненем.... много много добри перспективи... Отделно Еврофондовете в момента се бачка на 120% има има накъде, само да опънем платната на корабчето
                              Оптимистична ода на отчаяния спекулант!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Гледам в хим и и хим. прив...какво става....

                                Ти може да си по в час но на мене започва да ми прилича на бавно варене на жаба в тази позиция........
                                Има ли нещо вярно.....
                                не дразня даже днес си купих 5 акции в Холдинг варна ,от групата ,толкова ми дадоха....
                                Въобще не съм в час, но и на мен настроенията там ми изглеждат по същия начин.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X