IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Радвам се като гледам спадовете по чуждите борси и спада при петрола
    Всичко това би трябвало да е добра новина за нас, защото когато чуждите борси растяха и правиха нови върхове, ние ринахме дъното, както и спада на петрола е може би най-доброто нещо за нас което може да ни се случи, не знам защо не се търгува положително
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Raiffeisen прогнозира 2,1% ръст на българския БВП през 2016 г., а OTP – 2,3%
      Нищо не разбират- Буда каза 4.5%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Оня дето продава да се напродава и да си оди,крайно време е.
        Това добре ама едва ли ще има съществен ръст след това.Проблема е страха и несигурното бъдеще в Европа и у нас.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Защо какво очакваш??
          Оня дето продава да се напродава и да си оди,крайно време е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Другата седмица ще видим колко е погребана......
            Защо какво очакваш??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              Сега да ти кажа нещо Мунти, Аз не съм ама НИКАКЪВ фактор на борсата, подчертавам, Никакъв за разлика от теб...... просто кротко си наблюдавам и анализирам каквото мога но тИ с твоите брътвежи ДОСАЖДАШ и то МНОГО , осъзнай че тИ не си всичко в тази страна и в този форум има и други, които четат и като прочетат тихо тихо си заминават от така или иначе сериозния форум, който тИ и още двама трима неистово опропастявате...... обещавам тИ никога повече да не коментирам твоите постове.....
              сега остава да си изпълниш обещанието да не коментираш мой постове и да се държиш коректно даже и когато губиш ... защото никой не ти е виновен за грешките ти а само ти...
              А тези напускащите форума ,напускат и борсата и то продължава от 2008 г.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                ало детската градина , време е за сън.....
                Сега и ти ще вървиш след мен да ми обясняваш какъв фактор си на борсата а си въздух под налягане ,като ника ти....
                Сега да ти кажа нещо Мунти, Аз не съм ама НИКАКЪВ фактор на борсата, подчертавам, Никакъв за разлика от теб...... просто кротко си наблюдавам и анализирам каквото мога но тИ с твоите брътвежи ДОСАЖДАШ и то МНОГО , осъзнай че тИ не си всичко в тази страна и в този форум има и други, които четат и като прочетат тихо тихо си заминават от така или иначе сериозния форум, който тИ и още двама трима неистово опропастявате...... обещавам тИ никога повече да не коментирам твоите постове.....

                Коментар


                • Аз не знам защо въобще обръщате внимание на цървули???
                  Това не са инвеститори, а тролове. От такива ''инвеститори'' и ''анализатори'' няма никаква файда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    Тогава не се изказвай по темата, много те моля.....
                    ало детската градина , време е за сън.....
                    Сега и ти ще вървиш след мен да ми обясняваш какъв фактор си на борсата а си въздух под налягане ,като ника ти....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Какъв театър? Те погребаха борсата !!
                      Другата седмица ще видим колко е погребана......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        А стига театър.
                        Какъв театър? Те погребаха борсата !!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          за пътищата забрави, то Мекома е на Тилев, ама нещо си прави пас там..
                          Административната сграда и пречиствателната станция се водят на Райчев.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Има изненада според мен приятна първо с "Кремиковци",сега "Химко."Пък кой знае
                            може и при ХД"Пътища " и "Меком" да ги огрее.
                            за пътищата забрави, то Мекома е на Тилев, ама нещо си прави пас там..
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Докато навън не се успокоят, тук ще е така.
                              След това, с типичното закъснение, ако няма гербава изненада, ще компенсираме до някъде.
                              Всичко това, ако навън утихне и стабилизира, защото има и втори вариант..
                              Има изненада според мен приятна първо с "Кремиковци",сега "Химко."Пък кой знае
                              може и при ХД"Пътища " и "Меком" да ги огрее.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                според мен на маркета ще се отиграват печалби и дивиденти от годишните отчети а после по нанадолнището.....пак...
                                Защото на запад са вече в мечи маркет и ще има корекция но тя ще бъде за кратко....
                                Аз момента вкарах 20% в ДАХ/ДБ и Коба/ пък да видим.......та не следя активно БФБ щото там стана много скучно....
                                Тогава не се изказвай по темата, много те моля.....

                                Коментар

                                Working...
                                X