IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Да се надяваме, че докато се услушват и не генерират подобаваща доходност, да не се случи брожение сред хората поверили си парите и не започнат да им искат отнемане тапиите за управление или да изберат прехвърлянето в ноЙ
    +1
    ами след краха по чуждите пазари нищо чудно хората да почнат да се замислят по въпроса....то по върхове не се купува.....но то си е за тяхна сметка!!!
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • ступах ги лекинко.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
        Ебаси жалката " борса". Няма и 10 сделки, ако не броим прехвърлянията между фондовете, които бързат да скрият " добрата работа " през годините!
        Жалка, жалка картина!
        Все по-жалка става.
        Все пак няма винаги да е така.

        Коментар


        • Всеки се е снишил и чака. Много засмърдяха тези обществени поръчки, ББ спира всичко свързано с момчето чудо, смятам, че негласната и скрита подкрепа ще падне и може следващия вот да мине.
          Аз имам акции и ако всички мислят като мен търговия няма да има докато не стане ясно какво ще се случи.

          Коментар


          • Ебаси жалката " борса". Няма и 10 сделки, ако не броим прехвърлянията между фондовете, които бързат да скрият " добрата работа " през годините!
            Жалка, жалка картина!

            Коментар


            • Пазарът се смрази от политическите повици и очаквания. Май предстои месец на дългите ножове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
                Последни слухове от сараите :Бойко отива на боклука ! Объщат палачинката
                Ще му клъцнат тиквата ,ше стане на мезе.

                Чакам ръст на комповете както 2013 (аз само тва имам на БФБту)
                Дори и да не стане ,пролетното време настъпва с пълна сила и непрофесионалните
                може да кажат чао,а може и сбогом след 2г шменти капели.
                Last edited by Grosss; 16.02.2016, 11:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
                  Последни слухове от сараите :Бойко отива на боклука ! Объщат палачинката
                  Ще му клъцнат тиквата ,ше стане на мезе.

                  Чакам ръст на комповете както 2013 (аз само тва имам на БФБту)
                  а стига ве, че нали доган не можел да влиза в турция!??? Gorkiq Bojko ....))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Според мен се ослушват дали няма да има предсрочни избори?
                    Последни слухове от сараите :Бойко отива на боклука ! Объщат палачинката
                    Ще му клъцнат тиквата ,ше стане на мезе.

                    Чакам ръст на комповете както 2013 (аз само тва имам на БФБту)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Според мен се ослушват дали няма да има предсрочни избори?
                      Да се надяваме, че докато се услушват и не генерират подобаваща доходност, да не се случи брожение сред хората поверили си парите и не започнат да им искат отнемане тапиите за управление или да изберат прехвърлянето в ноЙ
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        +
                        дори и на бфб действаха закъснително и дори неадекватно на случилото се във времето, но не си направиха правилния извод, не си отчетоха собствените грешки, а се набутаха на макса из чужи пазари, за да може сега хубаво там да им набие мечката канчето, да им направи нови гънки, за да мислят по-адекватно
                        Според мен се ослушват дали няма да има предсрочни избори?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                          Имайте предвид, че един ден като се включат Пенсионните на БФБ оборотите и цените няма да са такива каквито познаваме от последните години
                          +
                          дори и на бфб действаха закъснително и дори неадекватно на случилото се във времето, но не си направиха правилния извод, не си отчетоха собствените грешки, а се набутаха на макса из чужи пазари, за да може сега хубаво там да им набие мечката канчето, да им направи нови гънки, за да мислят по-адекватно
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • БНБ назначи проверяващи във банките и нещо подобно във пенсионните фондове, т.е. тече процедура по издаване на документ за ..... индулгенция... апропо..... официално да се обяви че всичко е ОК и следва ралли....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Един ден, ама кой ден..Въпроса е кое отблъсква Фондовете от инвестиции на БФБ..Някой направил ли си е труда да анализира или поне да ги пита.
                              Няма пари под масата - това ли ги притеснява

                              Фондовете събират такси така или иначе, активите им са на рекордни нива, не изплащат пенсии, хоризоната им е дълъг. На чуждите пазари се провалиха - това ще стане официално скоро мисля, е като не искат да инвестират на БФБ, понеже нямат друг избор за доходност (депозитите вече не дават по 10% лихви, нито облигациите), да си дават лицензите и да се отказват от дейстност Друг ще дойде на тяхно място
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Днес реших, да погледна сесията.
                                Нещата се канализират по местата си,
                                все пак сме в бойкоборисов тренд..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X