IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    С теб пък въобще не искам да се занимавам!
    Отдавана съм разбрал, че комуникацията с теб е загуба на време и хабене на нерви.
    Както би рекла някоя баба от село на твоите думи "Въх жива да не бях".Софиксчо ако се интересуваш от моето мнение ще ти кажа че теб нито те вземам на сериозно нито те броя за жив.Ти си от ония лаладжии еднодневки които ми обесняваха как щяла да продължи нагоре борсата юни 2014.Сори брадър обаче аз познах за спада и не се набълбуках а ония изчезнаха от форума и ближат рани още.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Нещата се нагнетяват ми се струва, ще трябва да се купува агресивно от аск-а скоро
      едва ли

      Коментар


      • подобрява се ^сентимент/а^ на БФБ

        http://www.investor.bg/novini-i-anal...comment-newest

        Фирми на Банев и Василев експроприират най / нагло!! Б^си държавата!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Нещата се нагнетяват ми се струва, ще трябва да се купува агресивно от аск-а скоро
          Не ми се вярва, дано си прав.

          Коментар


          • Нещата се нагнетяват ми се струва, ще трябва да се купува агресивно от аск-а скоро

            Коментар


            • Много ме кефиш.

              Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Софиксов за теб Борсата е място за избиване на комплекси..Само тук скрит зад един ник можеш да се правиш на успешен..Ти нито четеш , нито се интересуваш от икономическите фактори, и анализи..Не те знам гакво работиш, но няма да е нещо професионално...Намери си някой да те цени в истинския живот не тук като папагал да избиваш комплекси..С този хазартен подход за решение може много пари да загубиш..По добре търкай билетчетата на Пеевски- по ще ти подхожда на манталитета и подхода.Не ми пречиш , но не прекалявай със спама си..Ти си един рафиниран Трол, но го прави с мярка

              Коментар


              • Софиксов за теб Борсата е място за избиване на комплекси..Само тук скрит зад един ник можеш да се правиш на успешен..Ти нито четеш , нито се интересуваш от икономическите фактори, и анализи..Не те знам гакво работиш, но няма да е нещо професионално...Намери си някой да те цени в истинския живот не тук като папагал да избиваш комплекси..С този хазартен подход за решение може много пари да загубиш..По добре търкай билетчетата на Пеевски- по ще ти подхожда на манталитета и подхода.Не ми пречиш , но не прекалявай със спама си..Ти си един рафиниран Трол, но го прави с мярка
                Last edited by Kiro; 19.02.2016, 07:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Мнозина биха ти повярвали,но аз лично не!
                  С теб пък въобще не искам да се занимавам!
                  Отдавана съм разбрал, че комуникацията с теб е загуба на време и хабене на нерви.
                  Last edited by SOFIX; 19.02.2016, 07:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Толкова аматьорско, че чак глупаво..Какво доказа с това, че в една позиция си спечеил 2 лева ли..Ама наистина си коплексар..Ти живееш в измислен свят пич, но нас какво ни интересува след като борсата цикл с години..Спри моля те да спамиш всеки ден, пиши нещо за икономиката и акциите и не ни досаждай с комплексите си..
                    Всеки може да се хвали без доказателства с огромни чаршафи графики и лъжите си да нарича оптимизъм
                    Кире, май нещо си нервен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Супер!
                      Много добре се справяш.
                      Нека видят песимистите, че въпреки всичко на БФБ може да се правят пари.
                      Мнозина биха ти повярвали,но аз лично не!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Това е специално за Кирето.
                        Кире, ето така ги правим нещата ние аматьорите

                        Мнението има информационен характер и не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Велик си бре.А сега да ни светнеш коя е арията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Да ги пуснат за граждани на гише
                          Като едно време


                          И то само в кеш...

                          Всичкото джоб, буркан и дюшек на касата.....

                          пп Нещо се бъзикаш с мен...

                          Коментар


                          • Толкова аматьорско, че чак глупаво..Какво доказа с това, че в една позиция си спечеил 2 лева ли..Ама наистина си коплексар..Ти живееш в измислен свят пич, но нас какво ни интересува след като борсата цикл с години..Спри моля те да спамиш всеки ден, пиши нещо за икономиката и акциите и не ни досаждай с комплексите си..
                            Всеки може да се хвали без доказателства с огромни чаршафи графики и лъжите си да нарича оптимизъм

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975
                              Без коментар!
                              Супер!
                              Много добре се справяш.
                              Нека видят песимистите, че въпреки всичко на БФБ може да се правят пари.

                              Коментар


                              • Това е специално за Кирето.
                                Кире, ето така ги правим нещата ние аматьорите

                                Мнението има информационен характер и не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X