IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Толкова е зле положението на БФБ ,че даже не ми се пише да го констатирам и да се правя на велик че съм го предрекъл.....
    Знам че темата е много болезнена , имам малко останали акции и се чувствам като в плаващи пясъци ,колкото повече мърдам ,толкова повече потъвам в тези позиции или няма сделки със седмици .... и то с под 10% портфеил.... А за тези със 100 % ,нещата са като пред сепуку....
    Киро е достатъчно пълен с акции но вижда реалистично нещата ,мина времето когато с няколко приказки че съм стара кримка и вермална интервенция да вдигна дадена позиция....
    Разбирам и останалите който всяка негативна дума праща десетки хиляди нови акции за разпродажба ,но това е положението....
    Но истината преди всичко....заблудата е вредна ..
    Нищо лично.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      ...Пак питам защо се хвалите за пазар 4 пъти под нивото си
      За да ти кажа, че бием мечките въпреки заливането на форума от теб с негативни новини

      Коментар


      • Уважаеми 4Д, ти за кои печалби говориш за тези за които лъжете сега или за тези преди 2008г.Целта на всеки професионален инвеститор е да печели наистина, а не да бие мечките всеки ден и да се хвали когато изкара дребни думи и да спами всеки ден при падащ пазар, 4 пъти под върха си..На мен дивидентите си ми вървят всяка година, а Вие всеки ден лъжете и биете мечките, а когато искам доказателства се сърдите..
        Пак питам- защо след като има такъв голям разтеж и всичко е толкова розово и щастливо Борсата втора години пада..Вие не ни обеснявате , а все биете и лъжите
        То Вие направо се подигравате с хилядите инвеститори купили на по- високи нива, а може наистина да сте такива гении
        Е какво като си спечелил от Свилоза, то и аз купих Гагарин и Спиди много евтино, но не изпадам във вашето самодоволство..Спечелил съм скоро и от ФПП и БРЕФ и какво от това.Пак питам защо се хвалите за пазар 4 пъти под нивото си
        Last edited by Kiro; 08.03.2016, 21:11.

        Коментар


        • Киро, до скоро си мислех, че целта на всеки спекулант и инвеститор е печалбата. Явно не съм бил прав. Тя се оказва смъртен грях и естественият стремеж на всеки би трябвало да е нацелването на възможно най-куците инвестиции. В случай, че поради едни или други причини някой се провали и излезе на печалба, то жална му майка. Винаги има какво да научи човек. Примери бол. Да кажем когато Свилоза беше под лев тя не трябваше да расте, но аз нали съм прост и си купувах. На прибешки и припълзявания стигна до 3,89 и сега съм виновен че съм си я бил купил в ниското и съм бил на печалба. Ми ... не се чувствам виновен. Явно съм грешна душа.
          Last edited by dddd; 08.03.2016, 21:03.

          Коментар


          • Кире, ти имаш с около 10 000 мнения повече от мен, а мен наричаш трол

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              А да се намесваш в чужди разговори какво е, уважаеми.Сега сменене и друг тролски ник на гениалните инвеститори
              Айде и аз да се намеся
              Кире, ако Софикс е трол щото "бие мечета" в Оптимизма, то и ти си такъв щото "Краси ще осигури и космически прах" в Свилоза! Често си там и "ръсиш бисери", а да не споменавам преди години "Up 4000" тук в оптимизма.
              Не приемай лично поста ми, опитвам се да ти кажа, че всеки има право да си говори/пише каквото му е на сърце
              За протокола днес и аз съм на "-"

              Коментар


              • А да се намесваш в чужди разговори какво е, уважаеми.Сега сменене и друг тролски ник на гениалните инвеститори

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Пенко и ти ли много спечели днес.Или ти си ник на гениалните печеливши тролове
                  Напротив, на долу съм днес, ама не хейтя всико наред

                  Коментар


                  • Пенко и ти ли много спечели днес.Или ти си ник на гениалните печеливши тролове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Е тогава и аз ще се шегувам за сантиметрите и Мечо..Не е заяждане нали..Просто майтап да става, нали гениален троле.И така днес колко сантиметра беше печалбата
                      Браво Киро, хейт до дупка !!!

                      Коментар


                      • Е тогава и аз ще се шегувам за сантиметрите и Мечо..Не е заяждане нали..Просто майтап да става, нали гениален троле.И така днес колко сантиметра беше печалбата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ами направи го тогава, да приемем че аз не мога , а ти си гениален..Аз никога не съм се хвали, а ти все го правиш..Покажи , че си гениален , а не трол..Всеки ден се хвалиш, да видим колко печелиш всеки ден
                          Ми нали го правя. Хем си печеля, хем се хваля

                          Коментар


                          • Ами направи го тогава, да приемем че аз не мога , а ти си гениален..Аз никога не съм се хвали, а ти все го правиш..Покажи , че си гениален , а не трол..Всеки ден се хвалиш, да видим колко печелиш всеки ден

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Можеш ли да докажеш днес и всеки ден , когато тролиш колко си спечелил и къде.
                              Разбирам че се опитваш да се шегуваш, но не разбирам комплекси ли избиваш, плащат ти да тролиш, или просто губиш мярката като се хвалиш.
                              Много работи мога, но се съмнявам, че ти ги можеш

                              Коментар


                              • Можеш ли да докажеш днес и всеки ден , когато тролиш колко си спечелил и къде.
                                Разбирам че се опитваш да се шегуваш, но не разбирам комплекси ли избиваш, плащат ти да тролиш, или просто губиш мярката като се хвалиш.

                                Коментар

                                Working...
                                X