IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Е защо да не помечтаем.. безплатно е!

    Обаче в страни от майтапа, индексУт вече близо 4 месеца не ще да прави ново дъно. А мъдрите казват че когато пазара не ще да пада повече, почвал да се качва... Та да видим, колко са мъдри...
    Мъдрите също така казват, че когато индексУт 4 месеца не ще да се качва, значи много е вероятно да продължи да пада. А и не си спомням кога за последно съм виждал толкова плоско абсолютно дъно на някоя графика. Историята показва, че абсолютните дъна са доста по-остри.

    Ще поживеем, ще видим!

    От началото на тази година съм пас. Не съм продавал акции на БФБ, но и не съм купувал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
      Дано не прави кардиограма на мъртвец .......
      Колко месеци още трябват, за да се потвърди?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Е защо да не помечтаем.. безплатно е!

        Обаче в страни от майтапа, индексУт вече близо 4 месеца не ще да прави ново дъно. А мъдрите казват че когато пазара не ще да пада повече, почвал да се качва... Та да видим, колко са мъдри...
        Дано не прави кардиограма на мъртвец .......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Тоя "слон" що не дойде и на БФБ....

          Да се поразвърти 2-3 дни, да купи рискови дружества ( то други май няма.....) за 10-на млн .....

          Мечти....
          Е защо да не помечтаем.. безплатно е!

          Обаче в страни от майтапа, индексУт вече близо 4 месеца не ще да прави ново дъно. А мъдрите казват че когато пазара не ще да пада повече, почвал да се качва... Та да видим, колко са мъдри...

          Коментар


          • Тоя "слон" що не дойде и на БФБ....

            Да се поразвърти 2-3 дни, да купи рискови дружества ( то други май няма.....) за 10-на млн .....

            Мечти....

            Коментар


            • СОФИКСОВ, ТОВА Е ЛУПКАНЕ, А НЕ ТВОЕТО


              Загадъчен приказно богат инвеститор побърква фондовата борса в Турция
              The dude пази пълна анонимност, но прави огромни за страната сделки и паникьосва останали играчи

              Истанбул, Турция


              Анонимен инвеститор, наричан от брокерите на Истанбулската фондова борда The dude, което се превежда като позьор или конте, предизвиква паника в последните сесии, съобщи „Блумбърг”.
              Контето прави големи сделки, а инвестиционното му поведение за останалите играчи на пазара изглежда е необяснимо. При това инвеститорът плаши не само с поведението си, но и с възможностите си, тъй като неговите сделки по обем превъзхождат средните параметри за борсата в Турция няколко пъти.

              Анонимният инвеститор се появил в Турция преди около година и половина и още в първия си ден е направил сделка за 450 милиона долара, което е два пъти повече от средната стойност на сделките за борсовата сесия. Предпочита рискови покупки и плаши останалите участници в пазара, тъй като не е ясно кога и къде ще удари пак.

              Никой не знае кой точно стои зад прозвището The dude , макар че има брокерски къщи, които правят мониторинг на сделките му. Причината е, че той непрекъснато сменя брокерите, с които работи. Известна е само компанията, с която в момента прави своите покупки.

              Според брокери, понякога анонимният инвеститор действа като слон в стъкларски магазин, но пък има дълбок джоб и може да манипулира пазара както си поиска. /БЛИЦ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Кире, откакто съм започнал да се занимавам с борсова търговия не е имало година в която да не съм получил дивидент. Просто много обичам да печеля парички
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Износът генерира икономическия растеж през 2015 г.

                  http://www.investor.bg/analizi/85/a/...2015-g-212946/

                  Коментар


                  • Браво- пич си иначе

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Софиксов свикни с мисълта , че не си толкова велик , колкото смяташ..Знаеш ли колко много хора получават дивиденти..Даже много повече от тебе, но не спамят постоянно за лупкане и тупкане
                      Тук може би си прав, но аз пък обичам да се хваля.

                      Коментар


                      • Софиксов свикни с мисълта , че не си толкова велик , колкото смяташ..Знаеш ли колко много хора получават дивиденти..Даже много повече от тебе, но не спамят постоянно за лупкане и тупкане

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Софиксов, ти нали дивидента си го взимаш всеки ден от Големия мечок.Ние като по- зле от тебе пак сигурно ще вземем повече дивиденти
                          Кире, откакто съм започнал да се занимавам с борсова търговия не е имало година в която да не съм получил дивидент. Просто много обичам да печеля парички

                          Коментар


                          • Добре, съгласен. Коментирам ги само, защото около тях се случва нещо, по повечето позиции нищо не става в момента - няма хляб за коментиране даже
                            Борсата доста умре последно време, та дори една емисия от 5 милиона акции е събитие за мен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                              ... плюс нов проект продажбите от които ще отчитат тепърва в отчета. Бъркаш.
                              те проект може да имат, защото ако нямат - ще трябва да се простят с управлението. Но мисля, че не бъркам, защото продажби може да имат, но за това, какво ще получиш ти от тях мисля,. че не бъркам, а аз това имах предвид - не ме интересуват кой какво ще издокара в отчета - специално фпп са от много години на борсата и сам може да видиш какво от това - емитирани са милиони акции, а същите тези милиони емитиран капитал сега някак си май не са в реален размер!?, та се се налага да се търси капитал за новите проекти. И каква полза от нови проекти, ако досега не са показали, че могат да трупат пари от реализация на проекти !? Защо нямаха натрупан капитал досега - та нали други адциц показаха, че може да имат въпреки кризата? Виж колко милиона собствен капитал са прибрали и дали сега може да оцениш на толкова наличното там, ако не можеш - защо така се получава !?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Нормално е, там държиш акции, а това има лошата способност да влияе на оценките. А от колко време си акционер там?
                                Отделно ще видиш, как ФПП ще покаже на цялата борса, че има глад за акции. Очаквам всичките 5 милиона акции на 1 лв. да се запишат.
                                Тогава пак си мисли, че няма хляб.

                                Коментар

                                Working...
                                X