IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А това лидерство не знам ще стане ли изобщо.Те наистина са се ушили доста и ще чакат, както миналия път да ги поведат чуждите инвеститори.Дано не съм прав и те да започнат първи, още тази година

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Добре, това за 2018 е добра прогноза, но това за лидера много не го разбрах..Някой като Орбан ли, като кой.Незнам дали така бързо могат да се появяват лидерите, но дано...Значи според тебе в икономиката и финансите всичко е наред, проблема е само в лидерството..
      Как не го разбираш, сети се кога и Пенсионните ще почнат пак да инвестират на БФБ - на върха, когато Софикса е над 1000.
      Лидерство е някой от тях да започне да го прави преди другите.
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        BullsonBSE, кое е скъпо и кое евтино е супер относително понятие. Нещо което на теб ти изглежда скъпо, на друг му изглежда евтино. Пазар какво да се прави, иначе ще е комунизъм - BullsonBSE определя кое колко щяло да струва

        Явно си си ушил и си търсиш виновни, съжалявам!


        Киро, а ти пък новобранците подведени от Батя... Винаги съм твърдял че е безумно да вземаш решения на базата на писания в някакъв форум, нядявам се че никой не го прави. Тук всеки си казва какво мисли, споделяне на мнения. Ако някой ник дето уважавам ми каже "оуууу дружеството Слънчо си струва да се разгледа" (не знам отде за него се сетих, но никога не съм имал акции там) то аз би отворил отчета, разгледал, ако ми стане интересно ще разгледам тенденции - стари отчети, новини назад във времето и ще взема решение за себе си. Но определено няма да кажа че онзи ник ме бил подвел. Безумие си е това!
        Безумие е само наглостта на такива като теб, като дддд, пипбел, осло, Пандата, Форти.
        На БФБ всички са се "ушили" като се почне от Пенсионни, Чужди инвеститори, Банки, дребни инвеститори, че и Мажоритари има ушити здраво с нерентабилни инвестиции и големи кредити. А да се твърди, че това е Цар Пазар и че няма виновни е наглостта, с която парадирате.
        Има виновни, а Пазар на БФБ няма и никога не е имало.
        И те са виновни не за мен, а за всички участници на БФБ, само наглеците го отричат.
        Bulls on BSE

        Коментар


        • BSEtrader, да безумие е, но е традиция, когато нещо много се хвали да се вземе поне малко от него, ако нямаш опит.Не забравяй, че винаги на Борсата и във Форума има нови хора, затова не приемам ъпърството за позиции и индекси

          Коментар


          • А на БФБ мога да кажа че има един голям проблем - ниската ликвидност, няма достатъчно активни участници. И последното нещо което ти трябва за да увеличиш ликвидността е да махнеш малкото активни участници. Определено ми се вижда глупаво и контрапродуктивно.

            Коментар


            • Добре, това за 2018 е добра прогноза, но това за лидера много не го разбрах..Някой като Орбан ли, като кой.Незнам дали така бързо могат да се появяват лидерите, но дано...Значи според тебе в икономиката и финансите всичко е наред, проблема е само в лидерството..

              Коментар


              • BullsonBSE, кое е скъпо и кое евтино е супер относително понятие. Нещо което на теб ти изглежда скъпо, на друг му изглежда евтино. Пазар какво да се прави, иначе ще е комунизъм - BullsonBSE определя кое колко щяло да струва

                Явно си си ушил и си търсиш виновни, съжалявам!


                Киро, а ти пък новобранците подведени от Батя... Винаги съм твърдял че е безумно да вземаш решения на базата на писания в някакъв форум, нядявам се че никой не го прави. Тук всеки си казва какво мисли, споделяне на мнения. Ако някой ник дето уважавам ми каже "оуууу дружеството Слънчо си струва да се разгледа" (не знам отде за него се сетих, но никога не съм имал акции там) то аз би отворил отчета, разгледал, ако ми стане интересно ще разгледам тенденции - стари отчети, новини назад във времето и ще взема решение за себе си. Но определено няма да кажа че онзи ник ме бил подвел. Безумие си е това!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Може ли да катализираш прогноза по- конкретно- през 2016г ли или през 2017
                  Мисля, че на пазара от години има нагласа, че кризата ще продължи 10 г. Като имаме предвид, че повечето са овце и липсват лидери, най-късно 2018 ще видим сериозен ръст на БФБ.
                  Но, винаги може да има изненади и сериозния ръст да почне утре Да се появи някой лидер с визия.
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Може ли да катализираш прогноза по- конкретно- през 2016г ли или през 2017

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Кога прогнозираш Софикс 1000, харесва ми тази шега.Знаеш ли колко изтерзани души чакаме, поне един пророк да познае
                      Ами вече много събития могат да го катализират.
                      Едно, което е най-логичното е Пенсионните ни да почнат пак да инвестират на БФБ, говорим да се излее да кажем 1 милиард лв., защото те от години не инвестират, а трупат кеш и дцк които не им управят проблема с доходността.
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Кога прогнозираш Софикс 1000, харесва ми тази шега.Знаеш ли колко изтерзани души чакаме, поне един пророк да познаеЗабрави да пишеш и колко милиарда има в населението.Може ли да ни обясниш, защо не се покачва Борсата при тези прекрасни условияСлепи ли са чуждите инвеститори и фондове
                        Last edited by Kiro; 15.03.2016, 12:24.

                        Коментар


                        • Иначе новината за новоизтеглените от чуждите пазари 2 милиарда евра, е от тази като това, че Пенсионните гонят 10 милиарда лв., депозитити може би 40 милиарда, ливите падат, включваме се в СЕЕ Линка и т.н. които говорят за системно и сериозно подобрение на ликвидността, което ще доведе и до инвестиции на БФБ, неминуемо.
                          Тогава Софикс 1000 ще е като шега.
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Няма такова нещо, аз съм 90% в акции, заради такива като Батинката.Лошото е , че те се превърнаха от инвеститори в ъпари, без да отчитат реалното положение.Знаеш ли колко новобранци поведе Батката.Ти не би ли се радвал индекса да е 1000.Батинката с месеци ни убеждаваше, че ще стане, за съжаление не позна..За пореден път се видя, че няма значение ние какво искаме, пазара е цар.Ти колко процента си в акции, като си такъв голям ъпър- или ти си само писател.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Киро, като те чета се чудя все едно нещо, хубаво бе да вземат да се развият зле нещата и Батя да изпие много вода имам чувството че ще си умреш от кеф. Обясни ми го това чудо "на Вуте да му е зле" .....
                              Ами то при хроничния ликвиден проблем на БФБ има само един вариянт на БФБ някой да изкара пари и да е добре - ако на много други им е зле.
                              Ти как си правиш парите на БФБ, като се прецака някой да купи шита на висока цена, след което да чака с години ако въобще дочака.
                              Така е когато за спекулата няма спирачка.
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Батинка, под вола на твоите репа има ли телета.Ти биеш ли ги яко- нещо се умълча..
                                Кога ще става индекса 1000, вече 2 години минаха от твоите прогнози.Хайде ние чакаме
                                Киро, като те чета се чудя все едно нещо, хубаво бе да вземат да се развият зле нещата и Батя да изпие много вода имам чувството че ще си умреш от кеф. Обясни ми го това чудо "на Вуте да му е зле" .....

                                Коментар

                                Working...
                                X