IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    За тия, които не знаят, да знаят:"Борсовата игра е игра за тия, които имат нерви"
    И в двете посоки ....

    Коментар


    • За тия, които не знаят, да знаят:"Борсовата игра е игра за тия, които имат нерви"
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Пепе, Винаги сък помагал на младите - това се прави на лични.Бил съм против методите да подвеждаш , колеги за дребни облаги..Що се отнася, до определения, то ти без да те питат вече ме определяш като мрънкаш- когато работя само с факти и умряла лисица..Много невъзпитано, да не кажа нещо друго..Бъди коректен и не нападай колеги , без причина, аз го правя.Кое е мрънкането момче, да не си празен ъпар и да си хвалиш акциите ли.Аз съм от основаването на форума и не сък си сменял ника
        Чичка, ти май си живееш в някаква паралелна реалност и собствен свят... явно на теб няма повече какво да ти кажа, с 18 хил поста си, а от теб друго не съм запомнил освен да се оплакваш.. Айде със здраве, за да не се почувстваш пак наскърбен Не те знам в какъв форум си и откога, на последната среща на форума не те видях...
        Last edited by pepe1234; 16.03.2016, 14:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Само си казвам мнението.тук ликвидността е почти нулева и тези 410 бройки са си показател.... а сигурно има повече ама вече цената е доста по надолЕ....и требва некой час на желаещите да решат дали да продават ....
          А генчо и пенчо са фактор за разлика от теб и мен.... защото става въпрос за пари и такси...
          От Генчо и Пенчо само единия е важен, другият така и не ми беше ясен каква роля играе тук, а и вече е аут.

          Истина е че всичко е възможно тук, рискът е ясен, а какво и накъде само времето ще покаже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Маркета реагира и смятам ,че ще видим цените от 45 при гагарин и 50 при БТН....
            Когато големите се ритат ,страдат малките ,като нас......
            не е препоръка....
            Това показва смилянския боб....
            П.П- но хубавото както казва един колега по долЕ ,че ще купуваме по еФтино ....
            Маркета че е реагирал сега не е от значение според мен. Тук доста по големи минаха на около 60 лв от днешните 500 бройки. Ако имаше повод за притеснение е ако имаше разпродажби преди пакета а сега някой си прочел новината и решил да продаде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              И това го видя от прехвърлянето на един пакет между Генчо и Пенчо на блоков пазар дето цената реалната нито е ясна, нито има значение?
              Само си казвам мнението.тук ликвидността е почти нулева и тези 410 бройки са си показател.... а сигурно има повече ама вече цената е доста по надолЕ....и требва некой час на желаещите да решат дали да продават ....
              А генчо и пенчо са фактор за разлика от теб и мен.... защото става въпрос за пари и такси...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Маркета реагира и смятам ,че ще видим цените от 45 при гагарин и 50 при БТН....
                Когато големите се ритат ,страдат малките ,като нас......
                не е препоръка....
                Това показва смилянския боб....
                П.П- но хубавото както казва един колега по долЕ ,че ще купуваме по еФтино ....
                И това го видя от прехвърлянето на един пакет между Генчо и Пенчо на блоков пазар дето цената реалната нито е ясна, нито има значение?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Маркета реагира и смятам ,че ще видим цените от 45 при гагарин и 50 при БТН....
                  Когато големите се ритат ,страдат малките ,като нас......
                  не е препоръка....
                  Това показва смилянския боб....
                  П.П- но хубавото както казва един колега по долЕ ,че ще купуваме по еФтино ....
                  Гагарина и под 40 да слезе няма да го върна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                    Ясно,че за клетите спекота никой мажо не мисли. От доста време събирам пакет малко по малко и хич не ми се дава без бой, но цацичките плуваме според акулите. Ще се чуе

                    Маркета реагира и смятам ,че ще видим цените от 45 при гагарин и 50 при БТН....
                    Когато големите се ритат ,страдат малките ,като нас......
                    не е препоръка....
                    Това показва смилянския боб....
                    П.П- но хубавото както казва един колега по долЕ ,че ще купуваме по еФтино ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      И това е опция, която не трябва да се отхвърля. Шиши изобщо не го интересува БФБ-то. Всеки мажо си гледа неговия интерес. Ако той е купил пакета на Миролио /нещо в което почти всички ме сигурни/ вече пътя към отписването е открит. Има само една пречка. Ако синдиците на КТБ се противопоставят тъй като така в масата на несъстоятелността ще влязат по-малко пари.Досега КТБ+Миролио имаха 12 % и нямаше как да го отпишат.
                      Ясно,че за клетите спекота никой мажо не мисли. От доста време събирам пакет малко по малко и хич не ми се дава без бой, но цацичките плуваме според акулите. Ще се чуе

                      Коментар


                      • Показателно обаче за форума, е че последните две-три страници в тема "Оптимизъм" се пише за БТХ а темата за БТХ е в забвение
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          А и още нещо - сделката стана вчера, точно последния ден за сделки с право на глас на ОСА на 31 март - когато ще вкарват арабите в управлението. Едва ли е съвпадение.Определено без никакви препоръки, разсъждавам си
                          Изобщо не е И аз това имах предвид вчера
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                            Търгово ли... няма да останат читави дружества на Бефебето
                            И това е опция, която не трябва да се отхвърля. Шиши изобщо не го интересува БФБ-то. Всеки мажо си гледа неговия интерес. Ако той е купил пакета на Миролио /нещо в което почти всички ме сигурни/ вече пътя към отписването е открит. Има само една пречка. Ако синдиците на КТБ се противопоставят тъй като така в масата на несъстоятелността ще влязат по-малко пари.Досега КТБ+Миролио имаха 12 % и нямаше как да го отпишат.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ситуацията на две ракии- кайсиеви и две чаши мавруд не ми харесва.........
                              От инвеститорска става пак спекулантска и утре ще хвърлям пак боб .....смилянски...
                              щото акциите са две на маркета....Гагарин и бтх и липсата на дивидент и тази цена 50 киинта не са близки до моето желания ,като притежател на тези акции....

                              Не е препоръка....
                              Наистина е интересно какво се случва покрай БТХ и аз не знам, ама малко разсъждения. Ако искаха да отправят търгово смятам че щяха да изсипят надолу до 50 (доста малко са бидовете) и с големия пакет да фиксират една ниска цена долу за търгово. Не го правят, може би просто е трябвало да вземат на Миролио акциите евтино, все пак струва ми се той е от губещата страна в простотиите с КТБ.
                              А и още нещо - сделката стана вчера, точно последния ден за сделки с право на глас на ОСА на 31 март - когато ще вкарват арабите в управлението. Едва ли е съвпадение.

                              Определено без никакви препоръки, разсъждавам си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Ако ще прави търгово няма да дава дивидент, си мисля аз
                                Търгово ли... няма да останат читави дружества на Бефебето

                                Коментар

                                Working...
                                X