IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Искаж да кажеш че може да спестяват данък ,защо тогава не ги прекараха през борсата.....щяха да отнесат едва още около 500 броя!
    Не, не мисля, че това им е целта. Може да му платят повече за Техномаркет и парите да бъдат от офшорка в офшорка примерно Те си знаят, но когато е бизнес за милиони в 2-3 сделки, нещата не винаги са само в цената на една от сделките
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Другари, цената при такива комплексни сделки не винаги е тази, която се обявява.Не забравяйте, че в момента Миролио продава Техномаркет на Шиши.При Дунарит също се чака сделка. Така че не е толкова важна цената при блоковата сделка а момента в който се сключва. Точно преди ОСА. Миналата година горе долу пак по същия начин Шиши излезе на светло с 5%. И си раздаде дивидент. Може и сега същото да стане.
      Искаж да кажеш че може да спестяват данък ,защо тогава не ги прекараха през борсата.....щяха да отнесат едва още около 500 броя!
      Last edited by спекуланта; 15.03.2016, 17:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Не казвам, че това ще се случи, но засега схемата е същата
        100% никога няма, надежи обаче да

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Разбери маркета...
          колкото повече се купува на пазарна толкова повече печелят спекулантите...
          Обикновенно се ъпърства ,когато трябва да се продава или да се вдигне дадена позиция изкуствено ....
          тогава хората който като мен знаят че трябва да продават го правят но и съобщават във форума , но тези който са лакоми хем лъжат за целите при продажба ,хем заблуждават другите че вместо да продават трябва да купуват...
          А са адекватни и им се вярва , защото до този момент е вървял нагоре....и подвеждат........
          нека да ъпърстват сега.....
          Стават за посмешище.....опитаха се един ,два пъти и използваха конюктурата в подкрепата на тим и се провалиха....
          Тим , Хика , Фиб , ЕУБГ крепи но го прави в свой интерес и с малки количества а не да пълни нашите кесии....
          Напълно съм съгласен. В този форум сме над 90 % малки играчи и е редно да си помагаме , а не да се цакаме един друг. Когато говорим за шитове и ракети не трябва да забравяме че правим услуга единствено на големите купувачи или продавачи които винаги ще ни надцакат
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
            Всичко това чакаме, дивидента де
            Не казвам, че това ще се случи, но засега схемата е същата
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Другари, цената при такива комплексни сделки не винаги е тази, която се обявява.Не забравяйте, че в момента Миролио продава Техномаркет на Шиши.При Дунарит също се чака сделка. Така че не е толкова важна цената при блоковата сделка а момента в който се сключва. Точно преди ОСА. Миналата година горе долу пак по същия начин Шиши излезе на светло с 5%. И си раздаде дивидент. Може и сега същото да стане.
              Всичко това чакаме, дивидента де

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                Браво Киро , останахте само няколко човека които се опитвате да представите една по-реална картина на БФБ .
                Като новак на борсата преди близо 2 години пострадах точно от ъпъри които вярвам го правят умишлено /поне повечето от тях/.
                За новите колеги мога да кажа само да внимават.
                Човек, който все още няма опит и наблюдение на пазара от първо лице ед.ч. може да пострада и от ъпъри и от сривльовци по същия начин. И от двата вида има. И от двата вида пишат с по два или повече ника. Затова много хора вече виждаме във форума средство за забавление а не средище на обмяна на идеи и мнения, каквото беше в началото. Слушай само себе си
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Другари, цената при такива комплексни сделки не винаги е тази, която се обявява.Не забравяйте, че в момента Миролио продава Техномаркет на Шиши.При Дунарит също се чака сделка. Така че не е толкова важна цената при блоковата сделка а момента в който се сключва. Точно преди ОСА. Миналата година горе долу пак по същия начин Шиши излезе на светло с 5%. И си раздаде дивидент. Може и сега същото да стане.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Киро, очаквах да отговориш. Тъй като не го направи, явно раздаваш безпочвено квалификации за хора които не познаваш. Та от днес, ще си запазя и аз правото да те квалифицирам някъде

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Браво Киро , останахте само няколко човека които се опитвате да представите една по-реална картина на БФБ .
                      Като новак на борсата преди близо 2 години пострадах точно от ъпъри които вярвам го правят умишлено /поне повечето от тях/.
                      За новите колеги мога да кажа само да внимават.

                      Разбери маркета...
                      колкото повече се купува на пазарна толкова повече печелят спекулантите...
                      Обикновенно се ъпърства ,когато трябва да се продава или да се вдигне дадена позиция изкуствено ....
                      тогава хората който като мен знаят че трябва да продават го правят но и съобщават във форума , но тези който са лакоми хем лъжат за целите при продажба ,хем заблуждават другите че вместо да продават трябва да купуват...
                      А са адекватни и им се вярва , защото до този момент е вървял нагоре....и подвеждат........
                      нека да ъпърстват сега.....
                      Стават за посмешище.....опитаха се един ,два пъти и използваха конюктурата в подкрепата на тим и се провалиха....
                      Тим , Хика , Фиб , ЕУБГ крепи но го прави в свой интерес и с малки количества а не да пълни нашите кесии....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Пепе, само ъпъри като теб се хвалят и надуват бузи за да дигат индексите, аз уважаеми търгувам повече от 20г. акции.Вие мислите, че пазара започва и свършва с Вас, хайде по- скромно и по трезво.Това, което ти смяташ за голям успех, за мен е неуспех
                        Браво Киро , останахте само няколко човека които се опитвате да представите една по-реална картина на БФБ .
                        Като новак на борсата преди близо 2 години пострадах точно от ъпъри които вярвам го правят умишлено /поне повечето от тях/.
                        За новите колеги мога да кажа само да внимават.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • ??? Къде и как ме квалифицира като ъпер??? Я дай дефиниция за ъпер, че нещо се чувствам странно в тази категория. И кои точно сме ние?
                          Иначе като имаш толкова опит, защо не помагаш на новобранците, които цитираш във всеки пост, а само мрънкаш и то безпочвено явно, щото си си доволно напред...
                          Last edited by pepe1234; 15.03.2016, 16:28.

                          Коментар


                          • Пепе, само ъпъри като теб се хвалят и надуват бузи за да дигат индексите, аз уважаеми търгувам повече от 20г. акции.Вие мислите, че пазара започва и свършва с Вас, хайде по- скромно и по трезво.Това, което ти смяташ за голям успех, за мен е неуспех

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Едуардо Миролио 7.22%, което си отговоря на 531 950 акции
                              Важното е, че се купуват големи пакети.
                              Това е единственото, което може да провокира интерес към БФБ - появата на големи играчи - Пенсионни, Портфолио инвеститори и Чужденци.
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Едуардо Миролио 7.22%, което си отговоря на 531 950 акции
                                Той не беше ли пред фалит?
                                Дали някой ЧСИ не ги шитка акциите на каквато цена намери?

                                Коментар

                                Working...
                                X