IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Възродила се е щото за разлика от Рашастан и другите от соц-а е приела плана Маршал.
    E,то бива да си зомбиран.....Но толкова да изопачаваш нещата.Кой подкрепи Германия 1945г-САЩ и други..."СИЛНО ЗАСЕГНАТИ ОТ ВОЙНАТА".И какво беше състоянието на СССР и страните които подкрепи? Или от посоството не са ти подсказали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
      добра илюстрация... и Германия е преживяла ВСВ, но се е възродила след това... аз също вярвам, че на "нащо" бойно поле ще изгрее Слънце.
      Възродила се е щото за разлика от Рашастан и другите от соц-а е приела плана Маршал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Ами носи му се славата на най-голямата пързалка в Европа,не ти трябва да ходиш
        в Тайланд,Лесбос или Ибиса.
        никъде няма да ходя,. ще седя на нивата и ще гледам зеленчуци. Форти препоръча че ритането на буци спомага на мисловната дейност.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          бетоновия град ли е харесал!?
          Ами носи му се славата на най-голямата пързалка в Европа,не ти трябва да ходиш
          в Тайланд,Лесбос или Ибиса.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Такава оферта тук не му прилича ,само на Съни биич.
            бетоновия град ли е харесал!?
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Вожде, хайде да се попързаляме, какво си се вкиснал
              Такава оферта тук не му прилича ,само на Съни биич.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                От толкова много оптимизъм че пак сме на пързалката.
                Вожде, хайде да се попързаляме, какво си се вкиснал
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                  На 06.11.2014 г, в тази тема BigBear написа следните думи, които много ме забавляваха още тогава заради доброто чувство за хумор:

                  "Положението е тежко. Мечките прииждат от всякъде. Батя стой в средата на нищото и с тежката картечница стреля по всичко де се движи. Тони и Винкела хвърлят по някоя граната.
                  От другата страна Равновесие методично обстрелва позициите на бг оптимистите. Очаквам включване на Форекс Мастъра за финалния щурм.

                  И аз съм в танка и поддържам огъня с анкети...

                  Хайде по ведро - и това ще мине...
                  "

                  Не ми позволява да цитирам мнението (може би защото мнението е старо и не излиза опцията за цитат), затова използвах кавички. Някога действително имаше доста спорове тук и словесни престрелки. Целта беше да се уточни песимистите или оптимистите са повече, та да си направим равносметка какво да очакваме от пазара, имаше анкети в коя точка сме... и т.н.

                  Мисля си (може и да бъркам), че на нашия пазар най-големият песимизъм не е когато във форума песимистите са повече и са по-кресливи от оптимистите, а тогава когато почти не се обаждат нито едните, нито другите, когато няма кой да те нап.ува, както е приказката. Поне до момента аз по-голям песимизъм мисля не съм виждал (може и да греша). Може и още по-голям да дойде, нищо не изключвам, ако и да се надявам да видим повече оптимизъм.

                  Ако използвам метафората на BigBear, то според мен в момента в темите на инвестора, касаещи борсата ни, същинско сражение няма, танкът е изоставен и пуши на утихналото бойно поле, бойните действия донякъде са се прехвърлили в други теми, има изостанали ранени тук-там, забравени от войските си, от време-на време сред пушека се виждат сенки на случайно преминаващи или заблудили се войници... тихо е. От време на време гръмва нещо, ама не се знае оръдие ли е, пушка ли е, настъпана мина ли е, какво е...

                  И аз съм от сенките, които бродят из пушека .

                  Все си мисля (може би погрешно), че някой ден отново ще изгрее слънце и на нашата улица. Поздрави на всички!

                  Притежавам акции на БФБ. Възможно е да бъркам за нещо или за всичко. Търговията с акции носи висок финансов риск. Мнението ми не е препоръка за търговия с финансови инструменти.
                  добра илюстрация... и Германия е преживяла ВСВ, но се е възродила след това... аз също вярвам, че на "нащо" бойно поле ще изгрее Слънце.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                    На 06.11.2014 г, в тази тема BigBear написа следните думи, които много ме забавляваха още тогава заради доброто чувство за хумор:

                    "Положението е тежко. Мечките прииждат от всякъде. Батя стой в средата на нищото и с тежката картечница стреля по всичко де се движи. Тони и Винкела хвърлят по някоя граната.
                    От другата страна Равновесие методично обстрелва позициите на бг оптимистите. Очаквам включване на Форекс Мастъра за финалния щурм.

                    И аз съм в танка и поддържам огъня с анкети...

                    Хайде по ведро - и това ще мине...
                    "

                    Не ми позволява да цитирам мнението (може би защото мнението е старо и не излиза опцията за цитат), затова използвах кавички. Някога действително имаше доста спорове тук и словесни престрелки. Целта беше да се уточни песимистите или оптимистите са повече, та да си направим равносметка какво да очакваме от пазара, имаше анкети в коя точка сме... и т.н.

                    Мисля си (може и да бъркам), че на нашия пазар най-големият песимизъм не е когато във форума песимистите са повече и са по-кресливи от оптимистите, а тогава когато почти не се обаждат нито едните, нито другите, когато няма кой да те нап.ува, както е приказката. Поне до момента аз по-голям песимизъм мисля не съм виждал (може и да греша). Може и още по-голям да дойде, нищо не изключвам, ако и да се надявам да видим повече оптимизъм.

                    Ако използвам метафората на BigBear, то според мен в момента в темите на инвестора, касаещи борсата ни, същинско сражение няма, танкът е изоставен и пуши на утихналото бойно поле, бойните действия донякъде са се прехвърлили в други теми, има изостанали ранени тук-там, забравени от войските си, от време-на време сред пушека се виждат сенки на случайно преминаващи или заблудили се войници... тихо е. От време на време гръмва нещо, ама не се знае оръдие ли е, пушка ли е, настъпана мина ли е, какво е...

                    И аз съм от сенките, които бродят из пушека .

                    Все си мисля (може би погрешно), че някой ден отново ще изгрее слънце и на нашата улица. Поздрави на всички!

                    Притежавам акции на БФБ. Възможно е да бъркам за нещо или за всичко. Търговията с акции носи висок финансов риск. Мнението ми не е препоръка за търговия с финансови инструменти.
                    Много глупости, много нещо!

                    Коментар


                    • На 06.11.2014 г, в тази тема BigBear написа следните думи, които много ме забавляваха още тогава заради доброто чувство за хумор:

                      "Положението е тежко. Мечките прииждат от всякъде. Батя стой в средата на нищото и с тежката картечница стреля по всичко де се движи. Тони и Винкела хвърлят по някоя граната.
                      От другата страна Равновесие методично обстрелва позициите на бг оптимистите. Очаквам включване на Форекс Мастъра за финалния щурм.

                      И аз съм в танка и поддържам огъня с анкети...

                      Хайде по ведро - и това ще мине...
                      "

                      Не ми позволява да цитирам мнението (може би защото мнението е старо и не излиза опцията за цитат), затова използвах кавички. Някога действително имаше доста спорове тук и словесни престрелки. Целта беше да се уточни песимистите или оптимистите са повече, та да си направим равносметка какво да очакваме от пазара, имаше анкети в коя точка сме... и т.н.

                      Мисля си (може и да бъркам), че на нашия пазар най-големият песимизъм не е когато във форума песимистите са повече и са по-кресливи от оптимистите, а тогава когато почти не се обаждат нито едните, нито другите, когато няма кой да те нап.ува, както е приказката. Поне до момента аз по-голям песимизъм мисля не съм виждал (може и да греша). Може и още по-голям да дойде, нищо не изключвам, ако и да се надявам да видим повече оптимизъм.

                      Ако използвам метафората на BigBear, то според мен в момента в темите на инвестора, касаещи борсата ни, същинско сражение няма, танкът е изоставен и пуши на утихналото бойно поле, бойните действия донякъде са се прехвърлили в други теми, има изостанали ранени тук-там, забравени от войските си, от време-на време сред пушека се виждат сенки на случайно преминаващи или заблудили се войници... тихо е. От време на време гръмва нещо, ама не се знае оръдие ли е, пушка ли е, настъпана мина ли е, какво е...

                      И аз съм от сенките, които бродят из пушека .

                      Все си мисля (може би погрешно), че някой ден отново ще изгрее слънце и на нашата улица. Поздрави на всички!

                      Притежавам акции на БФБ. Възможно е да бъркам за нещо или за всичко. Търговията с акции носи висок финансов риск. Мнението ми не е препоръка за търговия с финансови инструменти.
                      Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                      Коментар


                      • От толкова много оптимизъм че пак сме на пързалката.

                        Коментар


                        • Майтапа настрана, скоро ще трябва да преструктурирам. Досега ми беше добре при облигациите с около 9%, но им се вижда края. И сега на тези пари хем ще им падне доходността, хем ще им се вдигне риска...
                          Last edited by kubrat; 26.05.2016, 13:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            Аз спрях да вдигам телефона, но ако ще дават "депозити" на дисконт ще се включа
                            Не надейся, няма ти дам и грам отстъпка...
                            Виж ако спайчо се гмурне под 160 - тогава ще го мислим пак...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Проблема е ако се наложи да допрем до телефоните даже и да предлагаш дисконт дали ще има някой отсреща на жицата...
                              Аз спрях да вдигам телефона, но ако ще дават "депозити" на дисконт ще се включа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                                Рядко тъпа ситуация на борсата Нищо ново, нищо интересно, никаква активност
                                А има борд на директорите на БФБ и една камара служители там.
                                Не по малко са и в Мин фин човеците, отговарящи за борсата ни.
                                Чудя се, не скучаят ли и те..

                                Коментар

                                Working...
                                X