IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=DutyFree;1059995451]
    ЕЦБ: България не покрива критериите за присъединяване към еврозоната

    Нито една от седемте страни кандидатки не изпълнява условията за влизане, защото законите им не са в в съответствие със стандартите на ЕЦБ


    Ако ги бяхме покрили сега нямаше да има Путинска криза и КТБ, най малкото !!

    И въобще, КОГА, КАКВО ЩЕ ПОКРИВАМЕ, Я ПО ДОБРЕ ФАШИСТКА РУСКА БРАТСКА ПОЛИТИКА!! И ПЪЛНА АНАРХИЯ !! ??? НАЛИ НЕКАДЪРНИЦИ!! ЧЕРВЕНИ!!! "

    Поспри се бе,човек.Ясно,че си на заплата при черньо...и ти плащат да плюеш,ама ти направо се насираш.То бива да си зомбирам...ама другите дето не покриват критериите,Путин ли им е виновен и борсите им нестабилни ли са?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
      Ако само това е кусура, значи сме супер, това с непокриване на закони е само политически въпрос, който при желания от двете страни се разрешава политически и готово
      Да, само дето, другаря агент на ФСБ, ПУТИН не даваше сега и с помоща на ЕС И САЩ, вече може, но то минаха още 10 години??? От 10 години не искат, щото слугуват на червени идоли и енергетика за десетки милиарди няма как да я сменят с газ от другаде, до сега са лапали !!! Не знам много престъпници червени и много мутри резултат на тях..Няма оправия скоро!!!!

      Коментар


      • Шел дали ще си продава бензионостанциите в БГ, казаха в 10 страни, че излизали

        Коментар


        • Ако само това е кусура, значи сме супер, това с непокриване на закони е само политически въпрос, който при желания от двете страни се разрешава политически и готово

          Коментар



          • ЕЦБ: България не покрива критериите за присъединяване към еврозоната

            Нито една от седемте страни кандидатки не изпълнява условията за влизане, защото законите им не са в в съответствие със стандартите на ЕЦБ


            Ако ги бяхме покрили сега нямаше да има Путинска криза и КТБ, най малкото !!

            И въобще, КОГА, КАКВО ЩЕ ПОКРИВАМЕ, Я ПО ДОБРЕ ФАШИСТКА РУСКА БРАТСКА ПОЛИТИКА!! И ПЪЛНА АНАРХИЯ !! ??? НАЛИ НЕКАДЪРНИЦИ!! ЧЕРВЕНИ!!!



            При ТАЗИ МИ ТИ ЧЕРВЕНА СТАБИЛНОСТ, КАКВА БОРСА КАКВИ 5 ЛВ. И КАКВИ ГЛУПОСТИ!!??
            Last edited by DutyFree; 07.06.2016, 15:59.

            Коментар


            • http://www.investor.bg/novini-i-anal...na-bfb-218452/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Много рано се включват анимационните герои .... Озадачен съм .....
                До като не видим няколко сесии с по над 10 млн. лв изкупувания директни, няма какво да гледаме!!! Остава си основната посока от ноември 2007, надолу !!!! -->>>> Като другата година ще станат 10 години надолу. То малко цикъл, какъв ли обем ще е нужен за обръщане на тази посока!!??? Като цикъл!!??

                Коментар


                • Много рано се включват анимационните герои .... Озадачен съм .....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение


                    ако почне и да си споделя на фейсбуците новини се някой от милионите последователи трябва да се заинтересува сериозно... макар че Килата според мен няма да се цели на БФБ-то ми ще търси по-голямата далавера на Запад...
                    преди даваха в някакво предаване, как взимал назаем пари от фенки и не им ги връщал,
                    сега след стажът и вълкът от уолстрийт, предполагам ще ги взима под претекста да ги управлява
                    Last edited by ceneto; 07.06.2016, 15:46.
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение


                      ако почне и да си споделя на фейсбуците новини се някой от милионите последователи трябва да се заинтересува сериозно... макар че Килата според мен няма да се цели на БФБ-то ми ще търси по-голямата далавера на Запад...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        1997 манията с масовата приватизация, 2007 манията БФБ, 2017 -?
                        Пак манията с имотите, за пореден път.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                          Многото реклами в скоро време по телевизиите на тема Форекс/Петрол/Акции търговия, както и за Лотарийните игри, показват, че българинът си има спекулативна жилка и наклон
                          БФБ е като небрано лозе в момента, въпрос на време е критична маса хора да погледнат на БФБ и тогава нещата ще станат необратими
                          1997 манията с масовата приватизация, 2007 манията БФБ, 2017 -?

                          Коментар


                          • Многото реклами в скоро време по телевизиите на тема Форекс/Петрол/Акции търговия, както и за Лотарийните игри, показват, че българинът си има спекулативна жилка и наклон
                            БФБ е като небрано лозе в момента, въпрос на време е критична маса хора да погледнат на БФБ и тогава нещата ще станат необратими

                            Коментар


                            • [QUOTE=B.Graham;1059995392]Айде ...

                              Е тва е яко
                              Не че знам за тези "100 кила" , но до Софикс 1000 доста тонаж ще се натовари
                              ... където е текла вода , пак ще тече .
                              не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                              Коментар


                              • Айде ...
                                http://www.blitz.bg/news/article/418110
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X