IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Всичко лъже. Само цитатите са верни, но и тях може да ги е сбъркала- то се вижда по резултатите и празната торба.Страхлив инвеститор, все празна торба носи- мисъл на Прециланиус
    Кире станал си трола на форума))))
    Нищо съществено от хиляди коментара, бил си ме отвсякъде в тази категория.))))
    Но много завистлив си бил Кире а ти личи от много километри.)))) Всички те разбраха че те е страх да я играеш тази игра, ушил си се в дивидентните шитове от трепене над кеша и започна да плюеш от завист, че някой друг може да продава и да купува, вместо да стои и да се моли да му върже в унипак, спиди и т.н. ))) Тая игра Кире не е само дивидентна, и всяко хлапе вече знае защо)))) А и математиката не ти излиза при което актуалния въпрос остава пак да е Къде е Киро на Кирия )))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Всичко лъже. Само цитатите са верни, но и тях може да ги е сбъркала- то се вижда по резултатите и празната торба.Страхлив инвеститор, все празна торба носи- мисъл на Прециланиус

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        MrSi, тя както винаги ни лъже.Страх е и стиска до посиняване.Аз пък намеквам, че съм милиардер
        Какво лъже бе измамник!? Кажи какво е излъгала)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Пип, тя накрая ще открие , че освен папагалски цитати и депозит на 0,00 % МОЖЕ ДА КУПИ И НЕЩО ИЗВЪН ДЕМОТО.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Калкулира нонстоп зет скорове...
            Напоследък голяма фенка им е станала, направо се е вманячила, решила е че е открила свещеният граал...
            Развесели ме))) Какво ти разбира на тебе изчислителното устройство от мои зет скорове, ако няма софТуера!?)))) Кажи по-добре как са роботите!?!?)))
            Last edited by precakanoto; 10.06.2016, 17:02.
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Къде е Прецаканата...
              Калкулира нонстоп зет скорове...
              Напоследък голяма фенка им е станала, направо се е вманячила, решила е че е открила свещеният граал...

              Коментар


              • MrSi, тя както винаги ни лъже.Страх е и стиска до посиняване.Аз пък намеквам, че съм милиардер

                Коментар


                • Къде е Прецаканата- с депозит на 0,00 и празни джобове, акъл раздава

                  То ти си както казва КОСТОЛАНИ от инвеститорите на демосметките- там много печелят, а в живота много губят- съдбата на страхливите и глуповатите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Футбола си е мъжко удоволствие, а Прецаканата да стиска до посиняване депозита на 0,00 процента и да бълва цитати на празната си ясла
                    Кире с това нелепо изказване ни стана вече безпределно ясно, че си прежалил деведента още преди да си го получил.!!!)))
                    Както казва БулсОнБСЕ - Къде е Киро на Кирия!?!?!)))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                      Англия да стане краен победител на "френска" земя.... това ще е интересно предивд отношенията им )

                      дано Франция вкарат над 2.5 г на румънците
                      При един х парите отиват където трябва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                        Нищо, нека да направим още една таква година без оборот и безпътица, да вземат да не могат да си плащата и за сърварите да вървят само
                        Като не се учат от грешките и няма разбиране по материята ще е така
                        Ние може само да се възползваме
                        Може и да бъркаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Футбола си е мъжко удоволствие, а Прецаканата да стиска до посиняване депозита на 0,00 процента и да бълва цитати на празната си ясла
                          Да ама тя намекна че е купила на дъно хима преди дни та вече май не е на депозит
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Англия да стане краен победител на "френска" земя.... това ще е интересно предивд отношенията им )

                            дано Франция вкарат над 2.5 г на румънците

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Стига сте си губили времето- пускайте залози за Еврофутбол Франция и гответе бирата и мезето.Аз вече го направих
                              Аз заложих на Англия за краен победител, а другото довечера.

                              Коментар


                              • Футбола си е мъжко удоволствие, а Прецаканата да стиска до посиняване депозита на 0,00 процента и да бълва цитати на празната си ясла

                                Коментар

                                Working...
                                X