IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Нямам време за море.
    То от висене на борсата в очакване да се случи чудо няма как да стигнеш до морето.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Върви бе човек,акции макции театър,вятър.Животът е кратък ,докато се обърнеш
      и вече си остарял.
      Ще опитам, но ме съмнява да успея. Просто нямам време за такива неща.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Нямам време за море.
        Върви бе човек,акции макции театър,вятър.Животът е кратък ,докато се обърнеш
        и вече си остарял.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Софиянец ти на море ходиш ли или цяло лято се кьориш в компютъра?
          Нямам време за море.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Това вече е друго. Учуден съм, че се е стигнало до такава сурова мярка. Обикновено се разминава с бан за някакъв период от време.
            Минал и е на червено хахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Аз много обичам да получавам дивиденти, а ти?
              Софиянец ти на море ходиш ли или цяло лято се кьориш в компютъра?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                E, тая година се оляха с тия дивиденти, не спират да валят
                Аз много обичам да получавам дивиденти, а ти?

                Коментар


                • E, тая година се оляха с тия дивиденти, не спират да валят

                  Стара планина Холд АД-София представи уведомление за паричен дивидент.
                  Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 21-06-2016 г. в София 1113. На ОСА е гласуван дивидент за 2015 г. в общ размер на 4269392 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.206 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.195666 (само за акционери физчески лица) лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Това вече е друго. Учуден съм, че се е стигнало до такава сурова мярка. Обикновено се разминава с бан за някакъв период от време.
                    Ами "хареса ме".
                    Успех ви желая!
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Веднага отговарям, ника ми беше Хайърсъзов, госпожа Амстердам се погрижи, да го нямам.
                      Това вече е друго. Учуден съм, че се е стигнало до такава сурова мярка. Обикновено се разминава с бан за някакъв период от време.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Ами като си тук от 10 години, защо си си сменил ника? Кажи поне с кой ник си бил преди и защо си го сменил. Може би си му засрал репутацията, а?
                        Веднага отговарям, ника ми беше Хайърсъзов, госпожа Амстердам се погрижи, да го нямам.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          От 6 месеца съм изцяло на външните пазари. Ника ми го срещаш и ще го срещаш, защото съм тук от 10 години и малко или много ме вълнува това онова на БФБ. Ти като минаваш покрай сергия с краставици, купуваш ли си задължително такива, при това ако са гадни? Аз не се чувствам длъжен. За мен краставиците в момента не струват, но минаването край сергията не е забранено. Един купува, друг не.
                          Ами като си тук от 10 години, защо си си сменил ника? Кажи поне с кой ник си бил преди и защо си го сменил. Може би си му засрал репутацията, а?
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            От 6 месеца съм изцяло на външните пазари. Ника ми го срещаш и ще го срещаш, защото съм тук от 10 години и малко или много ме вълнува това онова на БФБ. Ти като минаваш покрай сергия с краставици, купуваш ли си задължително такива, при това ако са гадни? Аз не се чувствам длъжен. За мен краставиците в момента не струват, но минаването край сергията не е забранено. Един купува, друг не.
                            Ника ти е от по-малко от година - регистриран на 14 Август 2015 г.,
                            А коментарите са ти всичките от типа всичко е страхотно навън, тук е много зле..Да не си трол от някой брокер, на който му плащат да пише негативно на БФБ и да рекламира търговията на ливъридж /комара/

                            Който иска проценти, отива на DAX, CAC, FTSE ....
                            Тук има Бойко Борисов тренд, какви проценти точно чакаш?
                            Бил съм на БФБ много преди да се появиш тук. Зная как е на БФБ и съм си преценил, че доходността със CFD ми е по- изгодна. Надявам се, нямаш проблем с това. За три месеца правя дабъл със CFD. Тук не...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              От 6 месеца значи Момко, първата ми fx сметка е от 2003 година, знам как се случват тия работи, така че не пробутвай краставици на краставичар. Това да правиш 30% на ливъридж нищо не е, но не е устойчиво и не се случва дългосрочно.

                              И като търгуваш навън ми е малко странно, че постоянно ти срещам ника по БФБ темите и то само с негативни коментари?
                              От 6 месеца съм изцяло на външните пазари. Ника ми го срещаш и ще го срещаш, защото съм тук от 10 години и малко или много ме вълнува това онова на БФБ. Ти като минаваш покрай сергия с краставици, купуваш ли си задължително такива, при това ако са гадни? Аз не се чувствам длъжен. За мен краставиците в момента не струват, но минаването край сергията не е забранено. Един купува, друг не.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Правилно. За три месеца се правят 100 %.

                                PIMP, уточнявам, че търгувам със CFD върху основните индекси.

                                Правя го от половин година. Махнах се от БФБ, където не ставаше нищо с месеци. Не обичам, да стоя и да чакам нищото. Стоящи и блокирани пари не са ми по сърцето. Удвоих първоначалната сума два пъти за половин година. На БФБ това няма как да стане в тези времена.
                                От 6 месеца значи Момко, първата ми fx сметка е от 2003 година, знам как се случват тия работи, така че не пробутвай краставици на краставичар. Това да правиш 30% на ливъридж нищо не е, но не е устойчиво и не се случва дългосрочно.

                                И като търгуваш навън ми е малко странно, че постоянно ти срещам ника по БФБ темите и то само с негативни коментари?

                                Коментар

                                Working...
                                X