IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Не претендирам за нищо, но тази работа с техническия анализ на БФБ ми се вижда бошлав! Искате да кажете, че ако днес бях решил да си купя малко Атера или Сфарм на пазар, това би променило мисленето на инвеститорите ли ? Еми ако утре СФАРМ, Монбат или Трейс решат да изкупят собствени акции, както са обещали? Ами ако Хим-групата трябва да оправят някакъв баланс и вземат та изкупят нещо? Това са индивидуални решения на конкретни персони, които на мен специално не могат да ми повлияят по никакъв начин! Или трябва да купувам Атера примерно, защото на Донев му е било скучно например и е решил да си купи 5-10К акции ?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Тони изглеждаш разумен човек вярваш ли .че някой отвън .ще набие пари в държава където 30 човека с бронежилетки и мачета и не знам кво отиват гърмят се и най интересното .че от тях арестувани няма има арестувани от домакините ,всеки ден хората бягат от тук защото вече и за 50 стотинки ги ограбват пребиват ги в собствените си имоти и вие чакате тук инвеститори ?
      Стига вече де! Малко ли ни е Кирето дето ни залива с негативни новини, ами и ти сега! Аре дайте си малко почивка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Тони изглеждаш разумен човек вярваш ли .че някой отвън .ще набие пари в държава където 30 човека с бронежилетки и мачета и не знам кво отиват гърмят се и най интересното .че от тях арестувани няма има арестувани от домакините ,всеки ден хората бягат от тук защото вече и за 50 стотинки ги ограбват пребиват ги в собствените си имоти и вие чакате тук инвеститори ?

        Коментар


        • Абе казах му аз на Иван Давидов, че не са му наред пълзящите средни, ама не вярва човека

          Коментар


          • На крачка от......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
              харесвам им, но не бих казал, че се "оливат" Освен това, има хитове като пиб които са още на 0, но пък направиха ръст от 30% за по-малко от месец. Т.е. дивидентите не са толкова определящи там, колкото капиталовата печалба. Май скоро ще спрем пак да говорим за дивиденти и ще се питаме дали е започнало ралито на "избушеняците"
              е хиперболизирах, разбира се!
              Важното е че дават и все повече дават, други подновяват, тряти увеличават %. Едни милиони ще дойдат добре на един неликвиден пазар

              Коментар


              • да нокаутираш мечка - безценно

                Коментар


                • аз пък се кяфя, че лупкаме мечките

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    че при 0% лихви какво не им харесваш на 6-7%
                    харесвам им, но не бих казал, че се "оливат" Освен това, има хитове като пиб които са още на 0, но пък направиха ръст от 30% за по-малко от месец. Т.е. дивидентите не са толкова определящи там, колкото капиталовата печалба. Май скоро ще спрем пак да говорим за дивиденти и ще се питаме дали е започнало ралито на "избушеняците"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                      Чак пък "оливат". Някъде видял ли си по-голям дивидент от 6-7%? (Изключваме глупавата позиция - т.нар. златен жабок на императора., жабок - защото са му подарили такава значка, да я боде по сакото, с което да омагьосва кандидат-животозатрахователи)
                      че при 0% лихви какво не им харесваш на 6-7%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Ама тая година наистина се оливат с тия дивиденти
                        оплакваш ли се?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Ама тая година наистина се оливат с тия дивиденти
                          Чак пък "оливат". Някъде видял ли си по-голям дивидент от 6-7%? (Изключваме глупавата позиция - т.нар. златен жабок на императора., жабок - защото са му подарили такава значка, да я боде по сакото, с което да омагьосва кандидат-животозатрахователи)

                          Коментар


                          • Ама тая година наистина се оливат с тия дивиденти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              И още един дивидент
                              както се казва - "малко, но от сърце" По-важно е дали и колко ще е през следващите години

                              Коментар


                              • И още един дивидент

                                Трейс груп холд АД-София представи уведомление за паричен дивидент.
                                Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 22-06-2016 г. в 1408. На ОСА е гласуван дивидент за 2015 г. в общ размер на 3566315.79 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.1473684211 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.14 (само за акционери физчески лица) лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X