IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Разбира се и още го казвам...
    Продаваш 2К на 1,45 ,днес както аз купих примерно две к на 1,30-`1,31 и ги продавам на 1,38...и съм на кеш...
    Изчислявай и си на кеш пак....... ...и не чакаш две години...
    така ли е
    Днес ти ли избуши петрол с 20% с акции за 200 лв?

    Коментар


    • От цялата дъндания успях да се вредя с покупка само на 1 място! Имам бидове по 5 позиции, но "пазара" все повече се отдалечава от тях !
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Честито ви излизане на Англия от ЕС.Ей сега чакайте ръст догодина.Който продал продал .
        Ташунко, съвсем ме объркваш, брат ..... До вчера се радваше, че ТИМ расте ....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
          Ти казваше да се продават привилигированите, а те ще вземат почти 35 ст. дивидент.

          Как да ти отговоря? Погледни си в платформата.
          Разбира се и още го казвам...
          Продаваш 2К на 1,45 ,днес както аз купих примерно две к на 1,30-`1,31 и ги продавам на 1,38...и съм на кеш...
          Изчислявай и си на кеш пак....... ...и не чакаш две години...
          така ли е

          Коментар


          • Трол троли и натролва

            Коментар


            • Честито ви излизане на Англия от ЕС.Ей сега чакайте ръст догодина.Който продал продал .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel
                Сега ще разбереш къв гаден трол си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Я да ми кажеш днес като си купих на 1,30 колко щях да загубя ако бях продал привилегиите на 1,45...
                  Да не ти търся поста..
                  Ти казваше да се продават привилигированите, а те ще вземат почти 35 ст. дивидент.

                  Как да ти отговоря? Погледни си в платформата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Относно репа , ама изобщо не мисля че е подходящо да се теглят в този момент и при тези лихви.Аз например бих теглил и съм теглил , когато има траен бичи пазар с ръст над една година

                    Не е препоръка за нищо..
                    Да, съгласен съм,че трябва да се внимава. Твоето с репо е на сигурно. При по-голям риск има по-голяма печалба и обратното със загубата също.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      Късите ще увеличат и ликвидността. Някой, който е продал на къси и е сгрешил трябва да ги купи същите бройки от пазара и то на по-висока цена. Абе има ефект.
                      Я да ми кажеш днес като си купих на 1,30 колко щях да загубя ако бях продал привилегиите на 1,45...
                      Да не ти търся поста..

                      Коментар


                      • Относно репа , ама изобщо не мисля че е подходящо да се теглят в този момент и при тези лихви.Аз например бих теглил и съм теглил , когато има траен бичи пазар с ръст над една годинаАми опитай с репо щом си сигурен в прогнозите си.

                        Не е препоръка за нищо..
                        Last edited by Kiro; 24.06.2016, 11:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                          Имах предвид теб, а не Софикс. Софикс не е мечка. Другия изявен трол според мен е Монти

                          Е трол е този който лъже и заблуждава а такива като теб са несретници и злобари,вече от 5 години си имаме приказка какъв си ти и как е тръгнало още пет ще си в землянката или си сбъркал ника.........
                          Две години в дупката и да излезеш точно когато стана ясно че ралито отиде в киреча....
                          Днес си купих само тимови книжа и то ще ги държа до края на деня ....
                          ИП е на линия ще бъде задоволено...
                          Last edited by Монти; 24.06.2016, 11:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Кое не разбираш- късите са инструмет за търговия, а второто е моя лична прогноза.Или ти мислиш , че късите ще са само за днес.Сега разбра ли. При къси и този спад досега не е лош, ти колко големи спадове очакваш..
                            За мен това беше най-дългият спад за БФБ повече от две години. Късите ,трябваше да се заложат тогава и сега да удвояваш портфейла. От деня на детето беше време за репо. Така мисля аз.

                            Коментар


                            • Кое не разбираш- късите са инструмет за търговия, а второто е моя лична прогноза.Или ти мислиш , че късите ще са само за днес.Сега разбра ли. При къси и този спад досега не е лош, ти колко големи спадове очакваш..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Батя, сега ако имаше къси щеше да е прекрасно.Според мен няма накъде да пада много..
                                Според мен двете изречения са противоречиви. Не можах да ги разбера. Поясни, ако обичаш. Аз ще кажа какво мисля. Къси беше хубаво да имаш от вчера примерно и днес с този спад да ги затвориш. За второто изречение"Според мен няма накъде да пада много" го разбирам, че е време за репо.

                                Коментар

                                Working...
                                X