IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    a хубав въпрос!
    ОСА-та на СФАРМ освен приятното изживяване ми дадоха възможност да се запозная с много по-заможни и най-вече по-умни от мен хора.

    Та запознах се с един човек от Хасково, от който научих много неща. Поздрави
    Той е човек, който отдава много имоти под наем и ми обърна внимание че БРЕФ е един добре платен домоуправител и че този доход който ни носят е супер така че си заслужават парите.
    Та този човек е бил много преди мен на БФБ и се е занимавал с мнооооого бизнеси(но това е лично инфо), та този човек ми каза веднъж - "КАТО ОТВОРЯ КОМПЮТЪРА И ПОГЛЕДНА ГЛЕДАМ КЪДЕ СА ХИМ И СФАРМ!!! ТОВА СА АКЦИТЕ КОИТО В СЕБЕ СИ ПРЕСЪЗДАВАТ ПАЗАРА, АКО СА НАГОРЕ И БФБ Е НАГОРЕ!
    Приемам изцяло съвета на чичо Д и ще следя тези два стожера на нашия пазар - тяхното движение е важно за целия пазар!

    Поздрави!
    Само че този човек каза ли ти че тези акции са най манипулираните на нашата борса...
    Ако не ти го е казал аз да ти го кажа....
    щото с 5 акции в соарма ,хим и атерата може да кача софикс с един процент и го правят
    Не е препоръка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Да но е кофти да лъжете хората
      Тони е готин ,ама с това за Бреф ,че за него цената над 60 е скъпа ме уби ...а можело да се купува и още по високо ...
      Ами когато ме налегне желание за подаръци и алтруизъм ще ви се обадя....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Пак да кажа таз работа без кинти не става с тез снимки само заблуждавате хората
        a хубав въпрос!
        ОСА-та на СФАРМ освен приятното изживяване ми дадоха възможност да се запозная с много по-заможни и най-вече по-умни от мен хора.

        Та запознах се с един човек от Хасково, от който научих много неща. Поздрави
        Той е човек, който отдава много имоти под наем и ми обърна внимание че БРЕФ е един добре платен домоуправител и че този доход който ни носят е супер така че си заслужават парите.
        Та този човек е бил много преди мен на БФБ и се е занимавал с мнооооого бизнеси(но това е лично инфо), та този човек ми каза веднъж - "КАТО ОТВОРЯ КОМПЮТЪРА И ПОГЛЕДНА ГЛЕДАМ КЪДЕ СА ХИМ И СФАРМ!!! ТОВА СА АКЦИТЕ КОИТО В СЕБЕ СИ ПРЕСЪЗДАВАТ ПАЗАРА, АКО СА НАГОРЕ И БФБ Е НАГОРЕ!
        Приемам изцяло съвета на чичо Д и ще следя тези два стожера на нашия пазар - тяхното движение е важно за целия пазар!

        Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
          А бе този форум и без това е една е*авка, направена за хората, които си мислят, че с хиляди стотинки на БФБ инвестират сериозно! Все тая е кой какво ще пише!
          Да но е кофти да лъжете хората

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            И така, искам да напомня на малкото участници на БФБ и четящите този форум, че имате още една, максимум две седмици за да купите еФтинко!!!
            Поздрави и Успех на ВСИЧКИ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Пак да кажа таз работа без кинти не става с тез снимки само заблуждавате хората
              А бе този форум и без това е една е*авка, направена за хората, които си мислят, че с няколко хиляди стотинки на БФБ инвестират сериозно! Все тая е кой какво ще пише!
              BSE is dark and full of terrors...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                И така, искам да напомня на малкото участници на БФБ и четящите този форум, че имате още една, максимум две седмици за да купите еФтинко!!!
                Поздрави и Успех на ВСИЧКИ!!!


                Тони , оптимизма е нещо хубаво но само око е вързано с реалността иначе става
                Фантазия и накрая на развитието си става в изкривена действителност и паралелен свят....да не кажа болестно психическо състояние състояние...

                Някой хора смятат че доста банки и застрахователи ще им требват ликвидни средства и най малкото е така на реченото увеличение на капитала...
                доста ПФ,банки и застрахователи ще си променят портфейлите .. а купувачите не са на мода на БФБ....
                така че след това наместване идват президенските избори..
                колкото да не понасям Нинова и Гоце....може да издигнат някоя печеливша кандитатура...те са си олигарси и червени мобифони ,за това взеха властта в опозицията...
                та следват може би предсрочни избори ....
                А при предсрочни избори изгарят нашите олигарси там е чичо ОГИ....той винаги е на мушка с Михайлов и домуза ..
                Не е препоръка...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  И така, искам да напомня на малкото участници на БФБ и четящите този форум, че имате още една, максимум две седмици за да купите еФтинко!!!
                  Поздрави и Успех на ВСИЧКИ!!!

                  Пак да кажа таз работа без кинти не става с тез снимки само заблуждавате хората

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    И така, искам да напомня на малкото участници на БФБ и четящите този форум, че имате още една, максимум две седмици за да купите еФтинко!!!
                    Поздрави и Успех на ВСИЧКИ!!!

                    Кое точно да купим? Кое ще излита?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      И така, искам да напомня на малкото участници на БФБ и четящите този форум, че имате още една, максимум две седмици за да купите еФтинко!!!
                      Поздрави и Успех на ВСИЧКИ!!!
                      Тони, има още много сигнали, които трябва да се потвърдят, преди да говорим за подчертано възходящ тренд! Умните инвеститори *не купуват* ей така при пресичането на някакви криви. Общата пазарна конюнктура все още е много слаба.

                      Освен ако не визираш, че сега е евтино, а след 2 седмици ще започне да става още по-евтино... защото това никой не може да го предвиди!
                      BSE is dark and full of terrors...

                      Коментар


                      • И така, искам да напомня на малкото участници на БФБ и четящите този форум, че имате още една, максимум две седмици за да купите еФтинко!!!
                        Поздрави и Успех на ВСИЧКИ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Нима ТА се ползва само за индекси?
                          А нима ако го ползвам за едно конкретно дружество това ще ми подскаже дали то ще подскочи повече от друго?
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                            ТА не може да каже кои кончета ще тичат пред други. Това го правят врачките. ТА дава само насоки, базирани на статистика.

                            Има си причина да съществуват индексните фондове - който вярва на врачки, не е прокопсал!
                            Нима ТА се ползва само за индекси?

                            Коментар


                            • ТА не може да каже кои кончета ще тичат пред други. Това го правят врачките. ТА дава само насоки, базирани на статистика.

                              Има си причина да съществуват индексните фондове - който вярва на врачки, не е прокопсал!
                              BSE is dark and full of terrors...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                -Миналата седмица качих тази графика с болинджър + СМА 20 ; 50 ; 100 ; 200 и още някои индикатори,която бе подменена, а след това и изтрита, но сега е активна.
                                Повод ми даде факта, че след като променя СМА 100 , която бе слята в случая с СМА 200, на ЕМА 100 - то и тя е над СМА 200, което за мен бе достатъчен аргумент
                                да я покажа , но модераторите не я харесаха и бързо някой се намеси ,


                                п.п. Важен е и периода , който в случая е скъсен, а беше от декември 14г. !!!
                                на мен и преди и сега нищо не ми отваря, що не си снимаш десктопа и не качиш снимката, че трудно те разбирам(може би мисълта ти лети преди думите), моля.

                                и пак казвам - важно е и кои ще са кончетата, сега някой да ми каже че МСХ ще удвои до 400млн, малко ще се замисля
                                Last edited by tony1975; 17.07.2016, 11:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X