IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И БГ-30 от 10,07,16г.


    -
    Attached Files

    Коментар


    • Може и да е станало .... ииеееее




      http://www.investor.bg/forum/attachm...1&d=1471803341
      Attached Files
      Last edited by inta53; 21.08.2016, 22:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        • на линковете които си пуснал няма нищо.
        • какви средни използваш? EMA или SMA?

        аз използвам ЕМА а там не виждам да има пресичане.


        SMA

        Коментар


        • И защо за графичните анализи не ползвате графиките на платформите си ами тези на инфосток?

          Коментар


            • на линковете които си пуснал няма нищо.
            • какви средни използваш? EMA или SMA?

            аз използвам ЕМА а там не виждам да има пресичане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Пак до тук като я докарах - средните са 20черв. , 50зел. , 100 жълт и 200лил.
              най добър е забавеният стохастик
              Тези жълти зелени и пембени само ти си ги виждаш.
              Останалите виждаме това

              http://prntscr.com/c8fjug

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Нищо не ти се разбира, бе, Инта! Как пък един път не пусна нещо простичко и разбираемо! Гледам, пуля се, ама нищо не мога да разбера.


                Пак до тук като я докарах - средните са 20черв. , 50зел. , 100 жълт и 200лил.
                най добър е забавеният стохастик

                Коментар


                • Докато съм топъл да пусна и за BGTR30
                  При него нивото на затваряне над 393 е добър сигнал



                  -
                  Attached Files
                  Last edited by inta53; 22.08.2016, 00:31.

                  Коментар


                  • Нищо не ти се разбира, бе, Инта! Как пък един път не пусна нещо простичко и разбираемо! Гледам, пуля се, ама нищо не мога да разбера.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Борсовата търговия ме доведе то това нещо хем се пропих, хем и сън не ме хваща
                      Е, мен ме доведе само до едното, но няма да си кажа кое....

                      П.П. Ще се събудя Понеделник между 9 и 11 ч.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        ...Абе Софикс, ти как винаги ставаш толкова рано , а уж пиеш бая?
                        Борсовата търговия ме доведе то това нещо хем се пропих, хем и сън не ме хваща

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Тук има хора, които си пишат просто за спорта. Те знаят, че написаното от тях са празни приказки, но продължават да пишат. Хората просто трупат брой мнения. Явно това им е целта.
                          Така е , който не схваща иронията и сърказма си е за негова сметка!
                          Абе Софикс, ти как винаги ставаш толкова рано , а уж пиеш бая?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Тук има хора, които си пишат просто за спорта. Те знаят, че написаното от тях са празни приказки, но продължават да пишат. Хората просто трупат брой мнения. Явно това им е целта.

                            Коментар


                            • Тук изниква въпроса, а какво стана с вълците, които имаха акции в КТБ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
                                Почти съм сигурен, че е така за малките. Отделно от това малки са и тези с 30-50 хил. лв., а те не са чак толкова малки и ако се престрашат да си изтеглят парите....
                                И за банковото лоби съм съгласен....то си е буквално картел. Доказва го "координираното" движение на таксите. А в същото време говорят, че имало много банки и конкуренция....банки има в повече като брой за мащабите на БГ, но това въобще не води до конкуренция.
                                Лесно можеш да си от другата страна и вместо да недоволстваш, да печелиш и ти.. просто влизаш в бизнеса.. купуваш си банкови акции и вече гледаш с други очи на повишените такси, носещи екстра печалба на банките
                                Просто мисли като вълк, а не като овца

                                Коментар

                                Working...
                                X