IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
    Хаххаха, за твое сведение за последните 2 години имам към 1000 сделки, нали не си мислиш, че от ИПО-то на ХИМ и Монбат си ги стискам За последните 2 години дори съм на +
    Монбат ги продадох всичките преди Нова година, после март купувах на 7.2, юли на 7.07,а тези дни взех още 400 на 7.1 лв. Не забравяй, че има и дивидент
    Хима-средна 1.3, ЦЦБ-1,01 лв. Имам и още 4-5 дружества, но по-добре да не занимаваме и другите с нашите портфейли. Ако искаш може на лични.
    P.S. От ракетите ПЕТ, ГАГБТ и БТХ нямам
    След година ще ти е грешка ако сега не ги купуваш табаците те почти вече изконсумираха затварянето на София БТ и Убавия имот на шишо ...пред тях стой 52 и 72 пак ,при петрол е риск но по морето петрол работеха на екс бензиностанциите .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Ами ти затова си от зомбираните в хим темата ....
      Мога ли да те попитам при този портфеил как изобщо имаш печалба.....
      Преди две години хим беше над 2,4 ,ссв над 1,60 ,монбат над 9....
      Щом искаш отчет от другите требва и да даваш....
      за мен си на загуба най малко 50% от 2014 г.....
      И аз ти желая успех....
      Хаххаха, за твое сведение за последните 2 години имам към 1000 сделки, нали не си мислиш, че от ИПО-то на ХИМ и Монбат си ги стискам За последните 2 години дори съм на +
      Монбат ги продадох всичките преди Нова година, после март купувах на 7.2, юли на 7.07,а тези дни взех още 400 на 7.1 лв. Не забравяй, че има и дивидент
      Хима-средна 1.3, ЦЦБ-1,01 лв. Имам и още 4-5 дружества, но по-добре да не занимаваме и другите с нашите портфейли. Ако искаш може на лични.
      P.S. От ракетите ПЕТ, ГАГБТ и БТХ нямам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
        Снимката която пусна, показва портфейл от около 50к. Или може би си направил 4-5 профили и портфейли за да ни пробутваш скрийнове в зависимост от покачването/спада
        Портфейла ми е над 50к, както и имоти купени с част от печалби на борсата, но това не е тема за тука. Успех ти желая и успешни инвестиции ( не за друго, но и моите акции са основно в Хим,ЦКБ и Монбат )
        Ами ти затова си от зомбираните в хим темата ....
        Мога ли да те попитам при този портфеил как изобщо имаш печалба.....
        Преди две години хим беше над 2,4 ,ссв над 1,60 ,монбат над 9....
        Щом искаш отчет от другите требва и да даваш....
        за мен си на загуба най малко 50% от 2014 г.....
        И аз ти желая успех....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Няколко пъти по 50к . 50к са ми само по 2 позиции.Колкото толкова.Ами твоите колко са щото такава реплика ще рече че имаш поне 100 к на бъфъбъто което едва ли е истина.Ако пък си сложил всичките си пари на борсата не говори добре за теб.Аз съм вложил и в бизнес и в имоти и на борса.Това което имам ми е достатъчно плюс пенсия за особени заслуги .
          Снимката която пусна, показва портфейл от около 50к. Или може би си направил 4-5 профили и портфейли за да ни пробутваш скрийнове в зависимост от покачването/спада
          Портфейла ми е над 50к, както и имоти купени с част от печалби на борсата, но това не е тема за тука. Успех ти желая и успешни инвестиции ( не за друго, но и моите акции са основно в Хим,ЦКБ и Монбат )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
            Човек като те чете, ще реши, че си преуспял в УСА и голям инвеститор, а то голямо драскане и биене в гърдите за има-няма портфейл от 50к.
            Няколко пъти по 50к . 50к са ми само по 2 позиции.Колкото толкова.Ами твоите колко са щото такава реплика ще рече че имаш поне 100 к на бъфъбъто което едва ли е истина.Ако пък си сложил всичките си пари на борсата не говори добре за теб.Аз съм вложил и в бизнес и в имоти и на борса.Това което имам ми е достатъчно плюс пенсия за особени заслуги .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Скоро ентусиазма ще свърши щото мажо ще загуби желание да пълни гуши , ако тези дни не тръгнат и другите позиции ще турим края на ралито .....
              Значи кой позиции.....стара планина , МиС , Софарма , табаците , адсицовете , хиката ,емката , ихбг , монбат , трасе , абе всички останали....освен хим и сие....
              Не тръгнат ли Софарма и Монбат ралито е приключило.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Софиксчо пращам ти снимчица да видиш как завърши днес играта Води си бележки.
                Човек като те чете, ще реши, че си преуспял в УСА и голям инвеститор, а то голямо драскане и биене в гърдите за има-няма портфейл от 50к.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Софиксчо пращам ти снимчица да видиш как завърши днес играта Води си бележки.

                  Скоро ентусиазма ще свърши щото мажо ще загуби желание да пълни гуши , ако тези дни не тръгнат и другите позиции ще турим края на ралито .....
                  Значи кой позиции.....стара планина , МиС , Софарма , табаците , адсицовете , хиката ,емката , ихбг , монбат , трасе , абе всички останали....освен хим и сие....

                  Коментар


                  • Софиксчо пращам ти снимчица да видиш как завърши днес играта Води си бележки.
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                      днес сделка имаш ли или цял ден си пишеш?
                      Не днес нямам.Кореспондирам си с теб.Ти имаш ли ?

                      Коментар


                      • Ташуне, кой е тоя ИП ако не е тайна, мн модерна им изглежда мобилната версия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Напълно си прав.Тия които най-много треперят за пазара са ушити в папири и нямат пари.Дори и да се появят супер ниски цени те само гледат.
                          днес сделка имаш ли или цял ден си пишеш?
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • и днес добре ги ступахме
                            сега е време за студена биричка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Предполам над 150 К....затова ги сложих да го пробвам в ниското ама той е пълен с тапети а пари нема,това е вечната болест на нашата борса.... най големите оптимистите са тези без кеш а най големите песимисти с най много кеш.... щото докато са излезли от сто места вода со довлекли.... и 100 пъти мерят преди пак да влезнат ...не става въпрос за кеш от 10 К.....
                              Напълно си прав.Тия които най-много треперят за пазара са ушити в папири и нямат пари.Дори и да се появят супер ниски цени те само гледат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                                нищо не си сложил ....................... защото нямаш

                                за писането в темите за БФБ не се изисква да имаш акции на БФБ ................. за теб е важно работното ти време да минава като злобееш срещу хората с пари и акции

                                Парнах ли те за следващото репо на репото...
                                боли нали..
                                като станеш проблемен клиент ще видиш ...
                                Нямаш виждане в дълбочина и реши да използваш моето.... некой аверче ти подсказа за 1,155 там нямаше поставени акции..... така че хващаш две мишки ама ти си голем стар олисял плъх.....
                                Да не съм от Столипиново.....

                                Коментар

                                Working...
                                X