IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Имам усещането, че потеглихме......

    Успех !!!

    А аз имам чувството че потеглихте към разпродажбите и скоро ще разкарам ССВ който имам ....
    Всички позиции без Хиката са на пазарен максимум...без интерес за покупки към тях...
    Нужен е успех!

    Коментар


    • Имам усещането, че потеглихме......

      Успех !!!

      Коментар


      • Не хранете троловете! Използвайте игнор функцията на Инвестора и се наслаждавайте на бичия тренд, а те нека си скимтят в ъгъла!

        Коментар


        • не бе . той ташака питаше за ТРУДОВАТА бОРСА в чикаго . днес била затворена . а таман щял да търси работа кът тиражия в чикаго . да ъпгрейдне малко . стига е мил тирове

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Абе днес борсата работеше ли ??
            Не само, че работеше, ами има покачване на индекса Софикс и при някои акции Съдейки по злобата Ви предполагам, че вашите акции са останали в страни от това движение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Абе днес борсата работеше ли ??

              Бачка, ама с определени акции

              Коментар


              • Абе днес борсата работеше ли ??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Много лошо нещо е да си трол! Пет пъти ще цитира едно и също мнение само и само да дразни някого. Ама аз се чудя на модераторите защо не ви напраскат бановете и да си почине малко форума от вас.
                  Ъп ,ъп , Наздраве!
                  така става ли....

                  Коментар


                  • Много лошо нещо е да си трол! Пет пъти ще цитира едно и също мнение само и само да дразни някого. Ама аз се чудя на модераторите защо не ви напраскат бановете и да си почине малко форума от вас.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
                      Как се обърнаха нещата.
                      Кръговрат!
                      Който остават в отбора на мечките, слага каска.
                      Та пак да попитам за каската , ....
                      В момента се чудя имам ли интернет , платфортата ми зачекна или нема сделки....
                      Ти какво мислиш по въпроса за каските....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        От кога имаш общо с борсови мъдрости?
                        От както ти почиваш след шамарите който получи тук и навън.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Я да ми кажеш къде да сложа каска.....
                          тези който скачат най много после ще падат най много ако спре ралито.....борсова мъдрост....
                          Оборотчето се държи на предполагам на предварителни сделки в Фиб и ХИМ на нива 2,30 и 1,25 ....
                          Те кво да падат с по 1000 лв в борсата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Я да ми кажеш къде да сложа каска.....
                            тези който скачат най много после ще падат най много ако спре ралито.....борсова мъдрост....
                            Оборотчето се държи на предполагам на предварителни сделки в Фиб и ХИМ на нива 2,30 и 1,25 ....
                            От кога имаш общо с борсови мъдрости?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
                              Как се обърнаха нещата.
                              Кръговрат!
                              Който остават в отбора на мечките, слага каска.
                              Я да ми кажеш къде да сложа каска.....
                              тези който скачат най много после ще падат най много ако спре ралито.....борсова мъдрост....
                              Оборотчето се държи на предполагам на предварителни сделки в Фиб и ХИМ на нива 2,30 и 1,25 ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Като гледам мечетата хубав пердах отнасят по някои позиции
                                Как се обърнаха нещата.
                                Кръговрат!
                                Който остават в отбора на мечките, слага каска.
                                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X