IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
    Ами аз нямам акции в компании от Софикс..
    ААаа, що така!?

    Както и да е, възможностите на БФБ през последната година намаляха, да не си кривим душите, нали?

    Ако това се промени, ще се радвам за вас. Не ме разбирайте погрешно.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Не. Търгувах участници в Софикс някога.
      Ти колко участника в Софикс изтъргува на плюс от миналия август насам?

      Ами аз нямам акции в компании от Софикс..
      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
        Ти да не търгуваш фючърси на SOFIX някъде?
        Не. Търгувах участници в Софикс някога.
        Ти колко участника в Софикс изтъргува на плюс от миналия август насам?
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Въпроса ти какво общо има с това, което казвам аз?

          При липса на движение в цената как ще правиш търговия и печалби?

          Ти да не търгуваш фючърси на SOFIX някъде?
          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
            Дивидентите равни на лихва по депозит не ме вълнуват.

            кои са тия дивиденти дет са равни на лихва по депозит? къде ги дават тия лихви в 2016?
            Какъв процент от инвестициите ти за миналата година на БФБ се пада на получените от теб дивиденти?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Споко моко, току що прехвърлих 7-8 основни компании от БФБ.
              Половината са с понижение на цените за една година, останалите са без промяна.
              Е, какво трябваше, да правя в акции на БФБ за цяла година, да стоя и да гледам?
              Не, благодаря. Дори и къси продажби още няма.
              Една година замразени пари е прекалено дълго време.
              Дивидентите равни на лихва по депозит не ме вълнуват.

              кои са тия дивиденти дет са равни на лихва по депозит? къде ги дават тия лихви в 2016?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                Това, че индекса не мърда какво отношение има към реализираните печалби или загуби от участниците?

                Освен това да сравняваш стойността на Софикс сега с тази от преди 10 години да кажем е все едно да сравняваш щайга с круши с и щайга с домати.

                Ай наздраве...
                Въпроса ти какво общо има с това, което казвам аз?

                При липса на движение в цената как ще правиш търговия и печалби?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Индекса не е мърдал от година. Това гледам аз.
                  Дивидентите равни на лихва по депозит не ме вълнуват.
                  Погледни си стойностите на индекса в годишна времева рамка и тогава ми говори за глупости. Всъщност тепърва започвам, да го казвам, защото току що навърши година, без да има изменения.
                  Това, че индекса не мърда какво отношение има към реализираните печалби или загуби от участниците?

                  Освен това да сравняваш стойността на Софикс сега с тази от преди 10 години да кажем е все едно да сравняваш щайга с круши с и щайга с домати.

                  Ай наздраве...
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Споко бе Софикс, те тия печелят навън както разправят само в мокрите си сънища
                    Споко моко, току що прехвърлих 7-8 основни компании от БФБ.
                    Половината са с понижение на цените за една година, останалите са без промяна.
                    Е, какво трябваше, да правя в акции на БФБ за цяла година, да стоя и да гледам?
                    Не, благодаря. Дори и къси продажби още няма.
                    Една година замразени пари е прекалено дълго време.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Споко бе Софикс, те тия печелят навън както разправят само в мокрите си сънища

                      Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Ей как пък един ден няма да мине без някой да изръси някоя глупост! Ти искаш да кажеш, че за една година всичко е същото? Нима няма компании, които са поскъпнали за този период? Нима не са раздадени дивиденти за този период? Ама айде спрете се малко де! То бива човек да напише от време на време някоя глупост, ама вие не спирате!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Ей как пък един ден няма да мине без някой да изръси някоя глупост! Ти искаш да кажеш, че за една година всичко е същото? Нима няма компании, които са поскъпнали за този период? Нима не са раздадени дивиденти за този период? Ама айде спрете се малко де! То бива човек да напише от време на време някоя глупост, ама вие не спирате!
                        Индекса не е мърдал от година. Това гледам аз.
                        Дивидентите равни на лихва по депозит не ме вълнуват.
                        Погледни си стойностите на индекса в годишна времева рамка и тогава ми говори за глупости. Всъщност тепърва започвам, да го казвам, защото току що навърши година, без да има изменения.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Ей как пък един ден няма да мине без някой да изръси някоя глупост! Ти искаш да кажеш, че за една година всичко е същото? Нима няма компании, които са поскъпнали за този период? Нима не са раздадени дивиденти за този период? Ама айде спрете се малко де! То бива човек да напише от време на време някоя глупост, ама вие не спирате!

                          Коментар


                          • Батя, ще ти дам пример с...теб!
                            Колко години са ти замразени средствата в една банкова позиция?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Виж пич, всеки път когато БФБ тръгва нагоре в началото оборота е нисък. Продавачите са се поизчерпали по време на стъргането по дъното, но пък и смелите купувачи са единици.. един вид бели лястовички Като дръпне индекса едни 20-30%, а най-подценените позиции 50-60%, вече се включва масата.. като тук влизат и т.нар. "умни пари" - ПФ, ДФ и пр. меринджеи профита, които дотогава са неглижирали пазара ни, а в един момент се сещат че го има и могат да направят пари на него. Е, тогава вече и оборота е доста по-висок. Ако искаш чакай този момент.. всеки си знае най добре кога и как иска и му е комфортно да търгува
                              Знаем ги, Батя, тези неща, не сме от вчера. Не случайно участваме в търговията навън вместо тук. Доверието го няма. Помниш ли как миналата година по това време есенен скок нямаше? Та, защо да си развалям печеливши позиции отвън, за да влагам в неизвестни тук? Кажи ми защо ще е различно от случването на нищо както миналата година и ще вложа? Софикс не е мърдал от тези нива точно година.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Отново ме излъгахте, да погледна сесията. 300к оборот, аз разлика от преди вчера, онзи ден, миналата седмица и преди половин година - не виждам!
                                Виж пич, всеки път когато БФБ тръгва нагоре в началото оборота е нисък. Продавачите са се поизчерпали по време на стъргането по дъното, но пък и смелите купувачи са единици.. един вид бели лястовички Като дръпне индекса едни 20-30%, а най-подценените позиции 50-60%, вече се включва масата.. като тук влизат и т.нар. "умни пари" - ПФ, ДФ и пр. меринджеи профита, които дотогава са неглижирали пазара ни, а в един момент се сещат че го има и могат да направят пари на него. Е, тогава вече и оборота е доста по-висок. Ако искаш чакай този момент.. всеки си знае най добре кога и как иска и му е комфортно да търгува

                                Коментар

                                Working...
                                X