IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вече 30 мин. не мога да си заредя мобилната платформа на Карол.
    Някой има ли подобен проблем?

    Коментар


    • Хм, някой отново реши да прави "рали" с покупка на по 2-3 акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        за сега все още сме в ритъма на танца
        Мдаа, стъпката е точна.. до ден-два пак почваме да ги порим с рогата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          за сега все още сме в ритъма на танца

          гледам, има смъртоносно пресичане бъххх....... айде техничартие да казват да купуваме ли ?

          Коментар


          • за сега все още сме в ритъма на танца

            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Гледам Никиту Василев се е изходил за възход и параходът пак взе да потъва.
              По времето на ндсв в мин. на иконом. беше министър и всички на Славянска го наричаха Хаяско и има защо. Доста жалка креатура е Ники
              г-жа Фирдевс.2015г.

              Коментар


              • Гледам Никиту Василев се е изходил за възход и параходът пак взе да потъва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  ПФБК мисля че приключи някакви клиентски пакети при Хим и Софарма с края на месеца. Така нарисувахме хубава мини корекцийка и с новия месец започваме нов, още по-силен ръст. Така си въобразявам аз
                  а дано!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    И какво толкова е станало???
                    Аз виждам неща, които са съвсем нормални за една борса. На всеки който се занимава с борсова търговия му е ясно че движенията не са само в една посока.
                    Да бе нормално,вече 3 година в мечи пазар с лъжовни пинизи нагоре от
                    време на време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                      колко да се разпродаваше !?!? Индекса все още е над 460, не е някакво сериозно разпродаване
                      Засега не е ......ще видим следващите дни!Само дано другата седмица не кажем "споко.......,засега сме над 450"

                      Коментар


                      • търпение... днес на червено, след време на зелено

                        Коментар


                        • Днес почти всичко от портфейла ми е на червено То бива, бива, ама чак толкова!
                          MCH, BREF, ATERA, CHIM даже и SFTRD. Не съм доволен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            И какво толкова е станало???
                            Аз виждам неща, които са съвсем нормални за една борса. На всеки който се занимава с борсова търговия му е ясно че движенията не са само в една посока.
                            Нищо не е станало....Там е проблема....
                            Сега требваше да тестваме на 500 а се връщаме на 450...
                            паднаха всички по свестни акции.....а се вдигнаха така наречените шитове и там си останаха....
                            Това холдинг варна , фиб , МиС , ССВ все убави акции.... и мойто ХИКА и тя е във върховете ...

                            Коментар


                            • И какво толкова е станало???
                              Аз виждам неща, които са съвсем нормални за една борса. На всеки който се занимава с борсова търговия му е ясно че движенията не са само в една посока.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                                и след "страховитите" ти разпродажби индекса стои пак там А утре ако мине 470 пак ли ще говорим за разпродажби?

                                Къде стои индекса ....ами там където преди две години....
                                А това че някой купува в последните минути на сесията но 5 акции не значи че е минал някакво ниво 470 е същото ниво като 450 и 430 ... разликата е че са по ниски....

                                Коментар

                                Working...
                                X