IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Ъхъ, значи се наговарям с теб да купиш от мен, и след това те докладвам теб - че аз трябва да съм идиот за да направя такова нещо - това реално означава да се докладвам и себе си
    Нищо няма да докладваш .просто няма мотив за какво пазар си е продаваш аз купувам това кеф ми 1 лот кеф ми 2 лота

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


      Остави го дървен филосоФ... питай го какво стана с ралито на БФБ....
      Рали може има ама нема пари ,айде спирам че сега ще се навъдят пишман оптимистите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Ами няма да има може искам да си взема един лот само е тъка за кеф пък и толкова ми позволява портфейла бедна работа
        Ъхъ, значи се наговарям с теб да купиш от мен, и след това те докладвам теб - че аз трябва да съм идиот за да направя такова нещо - това реално означава да се докладвам и себе си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Хахаха, и после как ще кажа, че има манипулация Нека да оставим всичко на случайността
          Ами няма да има може искам да си взема един лот само е тъка за кеф пък и толкова ми позволява портфейла бедна работа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Ми аз имам някакви кинти на БФБ мога ти купя един лот ако кажеш къде продаваш
            Не виждам къде е проблема
            Хахаха, и после как ще кажа, че има манипулация Нека да оставим всичко на случайността

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Слабо ме интересува несериозно или сериозно. Не е моя работа да преценявам има или не манипулация. Това си е работа на КФН, моята работа е да пусна сигнал ако някой ме изнерви.
              Ми аз имам някакви кинти на БФБ мога ти купя един лот ако кажеш къде продаваш
              Не виждам къде е проблема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Това е не сериозно и за какво да го докладваш?
                Може му трябва толкова на човека или най нормалното за БФБ има толкова кеш?
                И тогава кво правим?


                Остави го дървен филосоФ... питай го какво стана с ралито на БФБ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Това е не сериозно и за какво да го докладваш?
                  Може му трябва толкова на човека или най нормалното за БФБ има толкова кеш?
                  И тогава кво правим?
                  Слабо ме интересува несериозно или сериозно. Не е моя работа да преценявам има или не манипулация. Това си е работа на КФН, моята работа е да пусна сигнал ако някой ме изнерви.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Преди време имаше същия казус с купуването на тези акции.... сега си ги продава....
                    Преди време, когато пазарът падаше, някой наистина купуваше.
                    Сега някой продава. Какво да си мислим за пазара и бъдещето му, ако трябва да търсим логика?
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Аз бях казал преди години че ако някой ми купи или ми продаде една акция ще го докладвам на КФН, още не ми се случило блично на мен. Но определено си държа на думата и ако някой ми направи този номер със сигурност ще го докладвам
                      Това е не сериозно и за какво да го докладваш?
                      Може му трябва толкова на човека или най нормалното за БФБ има толкова кеш?
                      И тогава кво правим?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        къде купуваш да те пробвам....
                        Където там Ако си този с едната акция почвай да събираш пари за глобите че както казах давността едва започва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Аз бях казал преди години че ако някой ми купи или ми продаде една акция ще го докладвам на КФН, още не ми се случило блично на мен. Но определено си държа на думата и ако някой ми направи този номер със сигурност ще го докладвам
                          къде купуваш да те пробвам....

                          Коментар


                          • Аз бях казал преди години че ако някой ми купи или ми продаде една акция ще го докладвам на КФН, още не ми се случило блично на мен. Но определено си държа на думата и ако някой ми направи този номер със сигурност ще го докладвам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Може да е и с цел изгода ....но не е забранено от БФБ....
                              Преди време имаше същия казус с купуването на тези акции.... сега си ги продава....
                              В грешка си - забранено е. Даже ти дадох линк от регламента където се казва че е забранено. Правилника на БФБ не му е мястото да спира манипулации - това го прави КФН въз основа на нарушаване на закони.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Монти, а каква е причината един човек да си купи или продаде по една акция от няколко емисии и то точно в края на сесията? За мен това действие се прави с цел манипулация. Просто нямам друго обяснение.
                                Може да е и с цел изгода ....но не е забранено от БФБ....
                                Преди време имаше същия казус с купуването на тези акции.... сега си ги продава....

                                Коментар

                                Working...
                                X